Teknik İşler: Bilişim Teknolojileri İşler (BT)

Posted on

Teknik İşler: Bilişim Teknolojileri İşler (BT)

Bilgi teknolojileri sektörünün patlayıcı iş büyümesi hemen hemen yirmi yıl önce başladı ve zar zor beri yavaşladı. “İken nokta bomba dönemi 2000’li yılların başında aracılığıyla 1990’ların sonundaki” hasarın kendi payına, 2009 yılının Haziran ayında 2007 yılının Aralık ayında başlayan ve sona eren yönünde daha yeni durgunluk yaptılar zorlukla bile yavaşladı.

Geçmişte bakmaktır olarak bu sektörün geleceği sağlığı hakkında öğrenme, ancak, ilginç olduğu gibi çok daha önemli bir bilgi teknolojisi işini düşünen insanlara etmektir.

Zaten bu alanda çalışıyorsanız Orada aralarında ise bu cephede çok güzel bir haber, ya da. ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu, önümüzdeki birkaç yıl içinde teknoloji sektörü için ortalamanın iş büyümesini sürdürdü öngördü.

Bu büyüme Sorumlu teknolojileri ve bunların kuruluşların adaptasyonu değişiyor. Örneğin, Bulut bilişimin ve cybersecurity artan adaptasyon istihdam artışlarına yol açacaktır ve sağlık bilişim, mobil ağ ve veri yönetimi gibi diğer teknolojilerde bir artış da bilgi teknolojisi alanında güçlü bir görünüme katkıda bulunacaktır.

Bilişim Sanayi Hakkında Temel Bilgiler

 • 2014 itibariyle BT mesleklerde çalışan 3,9 milyon insan vardı. diğer alanlarda teknoloji ilişkili işler yapıyor hem de bireyleri – biz bunlara IT sektöründe dediğimiz – Bu bilgisayar sistemleri tasarım ve ilgili hizmetler sektöründe çalışanların dahil.
 • BT mesleklerde çalışan insanların istihdam bu dönemde eklenecektir 2024. 488.500 işler aracılığıyla 2014’ten 12 oranında büyümesi beklenmektedir.
 • Geleneksel olarak, bu alanda çeşitlilik eksikliği olmuştur. Kadın ve azınlıklar ciddi yeterince temsil edilmemektedir. Beyazlar, Asyalılar ve bu sektörde erkeklerin işi bolluğu iken nispeten az Afrikalı Amerikalılar, Latinler ve kadınların yaptığı, diğer özel sektörlerle karşılaştırıldığında ( ” High Tech Çeşitlilik ,” ABD Eşit İstihdam Fırsatı Komisyonu.)
 • BT sektörünü kapsayan şirketler varlıklar olduğunu teklif özel bilgisayar programlama, bilgisayar sistemleri tasarımı, bilgisayar tesis yönetimi ve diğer bilgisayar ilgili hizmetler. IT işleri de bu sektörde dışında bulunabilir. Sektörler kiralama teknoloji işçiler şirketleri ve işletmelerin bilgi, eğitim hizmetleri, idari ve destek hizmetleri, kablolu telekomünikasyon, hükümet, finans ve sigorta, yazılım yayınlamaya ve yönetimini içeren.
 • Bilgi teknolojisi işleri ülke çapında olmasına rağmen, fırsat çoğunluğu belirli alanlarda çevresinde toplanmaktadır. Üst ABD şehri teknoloji istihdam için Raleigh-Durham, North Carolina olduğunu. Başka yerlerde olduğu dikkate olabilir taşındıktan Nashville, Tennessee olan bir teknoloji iş bulma şansınızı artırmak için; Austin, Teksas; ve Fort Collins, Colorado.

Teknik Kariyer

BT sektöründe katılmak isterseniz, birçok seçenek var.

İlk bilgisayar ve bilgi teknolojisi meslekler bir göz atalım. Diğer sektörlerde bu mesleklerde çok insan IT sektöründe çalışırken, birçoğu da çalışması. Bu meslekler çekici kılan, onların mükemmel iş bakış ek olarak, potansiyel kazanç vardır. BT profesyonelleri bir Kazanılan medyan yıllık maaş tüm meslekler için $ 37.040 medyan yıllık ücretin ile karşılaştırın Mayıs 2016 yılında $ 82.860 arasında.

Bilgisayar ve BT meslekler, teknoloji uygulayan bilgisayar ağları tasarımı, kodlama ve yazılım ve web sitelerini geliştirmek gibi şeyler yapıyor dahil teknik işlerdir.

Dokuz meslekler aşağıda mükemmel bakış var.

 • Bilgisayar ve Enformasyon Araştırma Scientist
 • Bilgisayar Ağı Mimar
 • Bilgisayar Destek Uzmanı
 • Bilgisayar Sistemleri Analisti
 • Veritabanı yöneticisi
 • Bilgi Güvenliği Analisti
 • Ağ ve Bilgisayar Sistemleri Yöneticisi
 • Yazılım geliştirici
 • Web Geliştiricisi

ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu çok daha hızlı daha ya daha hızlı, ya da istihdam büyümesini, biz bu trendi beklememelisiniz hiçbir neden yoktur 2014 yılında başladı ve 2024 yılında sona erecek dönem için tüm meslekler için ortalama tahmin teknoloji gelişmeye devam eder ve oluşturmak ve ihtiyaç vardır nasıl uygulanacağı biliyor uzmanlar olarak gelecekte de devam ediyor. Özellikle bu listeden eksik bilgisayar programcıları, 2024 tarafından yüzde 8 düşüş yaşayacaksınız bir işgal vardır.

BT uzmanları, aklınıza gelebilecek her sektörde kullanılmaktadır, ancak bunlar, doğal olarak, en iyi bilgi teknolojileri sektöründe temsil edilir. Onlar da, bu sektördeki tüm işçilerin yüzde 56 civarında oluşturuyor.

Ya diğer 44 oranında olacak? Onlar yöneticileri olan muhasebeciler , idari işçiler, toptan ve imalat satış temsilcileri , reklam satış temsilcileri , müşteri hizmetleri temsilcileri işletmelerin işlevine gerektiğini ve diğer işçiler.

Bir bilgisayar odaklı kariyerinde değilseniz, neden IT sektöründe çalışan düşünmelisiniz? Bu seçimi yapmak onun başarı ile gelen yararlarını sağlayacaktır. Sigara teknoloji işçiler, çalışmaları bilgisayarları gerektirecek şekilde bu, aynı zamanda istihdam ve ücret yüksek oranlarda zevk almak gibi.

Top Tech İşverenler

Eğer bilgi teknolojileri sektöründe kariyer istiyorsan, neden çıtayı yüksek ayarlanmamış? Daha küçük bir şirket ile iş bulma şansı daha yüksektir, ancak nihai amaç büyük bir endüstri biriyle iş olabilir. Bunlardan bazıları.

En yüksek gelirler ilk şirketlerini düşünün. Bunlar Fortune 500 üst teknoloji şirketleri şunlardır:

 1. elma
 2. Hewlett-Packard Şirketi
 3. IBM
 4. Amazon
 5. Microsoft,
 6. Google

( ” En Teknoloji Şirketleri Fortune 500 .” Fortune .

2015)

Sonra, burada hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin bir listesi – Eğer IT gibi hızlı büyüyen sektöründe kariyer yapmak gidiyoruz çünkü, neden son derece umut verici bir geleceğe sahip bir firma ile bir iş için ulaşmayalım? En hızlı büyüyen teknoloji şirketleri, uygun Forbes, şunlardır:

 1. LinkedIn
 2. elma
 3. Qlik Teknolojileri
 4. athenahealth
 5. Equinix
 6. Ebix

( ” Hızlı Tech 25 “. Forbes. 2017)

Teknik çalışanların günler çoktan genellikle. bu kez keyifli yapabilir iyi işçilerini davranır bir işveren olmak. çalışanların değerlendirmeleri göre, bu iş için en iyi teknoloji şirketleri şunlardır:

 1. Facebook
 2. Google
 3. Dünya Çapında Teknoloji
 4. Hızlı Şirketler
 5. LinkedIn
 6. Adobe

( ” Çalışan göre 2016 yılında İçin Work 25 En Tech şirketler, .” Business Insider . 2016 Aralık 6)

Nasıl Know You için bir Bilgi Teknolojisi Kariyer Is Right ise

Eğer bilgi teknolojisi alanında kariyer yapmak istiyorsanız, seçimler çoktur: Eğer IT sektöründe bir BT işgali, başka endüstride bir bilişim meslek veya IT sektöründe olmayan bir teknoloji mesleği ifa olabilir. olursa olsun yeteneklere, ilgi alanları ve diğer kişisel özelliklere göre en uygun olanı kariyer arasında burada sizin için bir şey olmalıdır.

sevmediğim için orada birşey var mı? Basit 9 ila 5 iş Sonra ne ise, farklı bir alan düşünmelisiniz. IT çalışanları genellikle uzun saatler çalışmak. 20 mesleklerde çalışanların yüzde 25’e Hakkında 40 saat, haftada birden çalışma fazla listelenmiş. Ve belirli bir meslek bağlı olarak, acil yalnızca uzmanlık çözülebileceğini ortaya çıkması durumunda çağrı üzerine zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Eğitim ve öğretim

Bir BT kariyer hazırlanmak nasıl başarısında büyük rol oynar. Herhangi kariyerinde olduğu gibi, işinizi yapmanızı sağlayacaktır sert becerileri edinmeleri gerekir. Birçok meslekler için, bu araçlar lisans derecesini elde. Sen güçlü katılmalı teknik kolej programı .

Bunun gibi, sürekli değişen alanında, sürekli becerilerini yükseltmek zorunda kalacaktır. O uzun çalışma saatleri ile, bunu yapmak için biraz zaman gerekebilir. Alarak çevrimiçi kurslar size becerilerinizi güncel tutmanıza yardımcı olabilir.

Sertifikalar IT sektöründe oldukça değerlidir. Onlar belirli bir işi gerçekleştirmek için nitelikli işverenlere kanıtı olarak hizmet vermektedir. Genellikle, meslek kuruluşları ve yazılım şirketleri bir beceri, bilgisayar dili veya yazılım programını öğrendikten sonra bir sınavı geçmek için adaylar gerektirir sertifikasyon sürecini, nezaret. Doğru kimlik bilgilerini alarak iş arayanlar ya da daha iyi ödeyen ve daha sorumlu pozisyona ilerletmek için çalışan bir profesyonel olarak daha rekabetçi yapabilirsiniz.

Hangi sertifikalar almak gerekir? Zaman ve para seçenekleri daraltmak için zorlar. Bu sıcak teknolojileri en rekabetçi hale getirecek olanlar peşine en iyisidir. Eğer sizin kariyer inşa etmek istiyorsanız Örneğin, büyük veri , bu sertifikaları takip olabilir:

 • Apache Hadoop için Cloudera Sertifikalı Yönetici (CCAH)
 • Cloudera Sertifikalı Profesyonel: Veri Scientist (CCP: DS)
 • Cloudera Sertifikalı Profesyonel Veri Mühendisi

Ne Becerileri Do You gerekiyor?

Bir BT profesyonel olarak, geliştirme araçları, programlama dilleri ve işletim sistemleri hakkında bilgi sahibi gerekebilir. Her şeyi bilmek mümkün değil ama başlangıç için iyi bir yer ile yüksek talep becerileri Dili Programlama Unix İşletim Sistemi, Linux İşletim Sistemi ve Java gibi.

Programlama dilleri çeşitli bilmek, yüksek kazanç Garner yardımcı olabilir. İle başlayın , en yüksek ödeme yapan dillerin Ruby, Objective C ve Python gibi.

Kiraladı Getting: Nasıl bir BT İş Bul

Bir bilgi teknolojisi iş ararken, sen gibi genel iş arama siteleri kullanabilirsiniz Indeed.com . Eğer diğer iş listeleme siteleri ve şirket web siteleri de dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan derlenen iş duyuruları var bulacaksınız. Ayrıca İşverenler doğrudan Nitekim sonrası iş imkanı. Niteliklerinize birisini arayan işverenler sizi bulabilmesi için ek olarak, orada özgeçmişini paylaşabilirsiniz.

Ayrıca kullanabilirsiniz niş siteler IT sektöründe istihdam fırsatları için özel olarak vardır. Böyle siteleri kullanma avantajı da, odak daraltmak ve daha verimli bir şekilde vakit geçirmek için izin vermesidir.

Açık pozisyon bulmak için geldiğinde Ağ esastır. Üzerinde değilseniz LinkedIn , sen olmalıdır. Bu sizin isin icinden veya insanları bilenler ile bağlanmak için izin verecektir.

Bir ince ayarlı özgeçmiş veya özgeçmiş sizi fark bir potansiyel işveren alacak, işe almazsınız iken,. Çevrimiçi dosyalarını için bir zorunluluk olan web tasarımcıları ve geliştiricileri işlerini göstermek gerekir. Eğer serbest kariyer inşa etmeye çalışıyorsanız, almalısınız müşteri referansları .

Bir özgeçmiş veya portföy potansiyel bir işverenin dikkatine getirecek olsa da, bir de performans iş görüşmesi arzuladığınız iş bulabilirim. Herhangi bir meslek olduğu gibi, her zaman gereken bir iş görüşmesi için hazırlık ve olası soruya nasıl cevap vereceğini dışarı düşünmek – dahil yasadışı olanları .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *