General Electric ile Staj Hakkında bilgi (GE)

Posted on

Lisans ve Lisansüstü Öğrencilerinin Mevcut Fırsatlar Bilgi Al’ı

General Electric staj programı


1892 Edison General Electric (Thomas Alva Edison tarafından 1890 yılında kuruldu) Şirket ve ana rakibi Thomson Houston Şirketi olarak, birleştirilmiş ve yeni organizasyon, General Electric Şirketi (GE) aradı. Thomas Edison masa ve birleşmeler bir dizi güçlendi baskın elektrik yenilik şirketi Thomson-Houston, getirilen akkor elektrik lamba dahil dinamo ve diğer elektrikli cihazlar, birleştiren. Bu iki şirket tam elektrik tesisatları üretmeye muktedir kendi bireysel patent ve teknolojileri birleştirmek başardık.

Kuzeydoğu yaşayan herkes Elektrik History onun Salonu’nda tarihsel GE bilgi ve fotoğraf arşivini tutar Schenectady, New York Yenilik & Science Müzesi ziyaret edebilirsiniz.

Stajyerlik & Co-Ops

GE staj öğrencilerin sektördeki en iyi insanlar ve teknolojilerle çalışarak zorlu sorunlarından bazılarını almak için fırsatlar sunar. GE enerji, sağlık, ve evde, ulaşım ve finans piyasalarında çözümler bulma övünür. GE öğrencilere Kuzey Amerika’da çalışan ya yurtdışında değerli bir deneyim katılan gerçek dünya deneyimi kazanmak için bir şans vererek, dünya çapında staj ve co-op olanağı sağlamaktadır. GE içinde 7 olarak Forbes tarafından seçildi stajyer üst iyi yerlerden 2012 için.

Eğer stajyer olarak, GE tam zamanlı bir iş yapma konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız rekabetçi bir maaş almak ve GE ekibinin bir üyesi haline gelecektir. Stajyerler ve kooperatifler ayrıca tahakkuk tatil süresi ve bilgilendirme oturumları, kariyer fuarları, sosyal etkinliklere katılırken yöneticiler ve diğer stajyerler birlikte çalışma fırsatı ve eğlence aktiviteleri gibi GE’nin tam zamanlı çalışanlara, aynı faydaları elde edebilir. pozisyonlar için nitelikleri ülkeye göre değişir.

Staj & Co-Op Pozisyonlar takiben yerler bulunabilir

 • Afrika
 • Brezilya
 • Çin
 • Avrupa
 • Meksika
 • Orta Doğu
 • Birleşik Krallık
 • Amerika Birleşik Devletleri

Özel Programlar

GE farklı türde bir dizi sunduğu öğrenciler için programların popüler ve köklü şirket için çalışan deneyim kazanmak isteyen.

Mevcut Programlar

 • Tecrübeli Ticari Liderlik Programı (ECLP)
  Bu staj gelecekteki satış ve pazarlama liderleri için asal geliştirme fırsattır.
 • Finansal Yönetim Programı (FMP)
  Finansal Yönetimi Programı operasyonları analizi, denetleme ve tahmin muhasebe, finansal planlama olmak üzere dört dönme atamalar, ile yoğun iki yıllık giriş seviyesi programıdır ve genellikle GE’de başarılı bir yönetim kariyer için ilk adım . FMP programı ayrıca bilgi ve sektörde çalışan becerilerini artırmaya yardımcı olacaktır sınıf eğitimi ve şirket atamaları yoluyla liderlik ve analitik becerilerini geliştirmek için yeni üniversite mezunları yardımcı olur.
 • İnsan Kaynakları Liderlik Programı (HRLP)
  GE onların son derece farklı çalışma ortamında çalışma güçlü İK profesyonellerinin gelişimine odaklanmaktadır. GE eğitim Böyle GE olarak çeşitli küresel şirket içinde İK profesyonellerinin rolü güçlü liderler gelişmekte anahtarı olduğuna inanmaktadır.
 • Bilgi Teknolojisi Liderlik Programı (ITLP)
  Bu program GE teknik öncülük yapmaya teşvik bir liderdir. Gelecekteki büyüme için sınırsız bir potansiyel sunmaktadır kariyerini yaparken BT profesyonelleri bir liderlik becerilerini büyümek için şans, iş zekası ve teknik yetenek alacak. Bilgi teknolojisi (BT) GE geleceği açısından çok önemlidir. Kabaca 50 ülkede yaklaşık 10.000 BT profesyonelleri ile GE bilişim şirketi arasında odaklanma ve yatırımın önemli bir alanı temsil ve endüstride güçlü liderlik, rekabet ve başarıyı sürdürebilmek için gereklidir.

Yurtdışı İş Stajlar

Afrika Staj Programı
Nijerya, Gana, Angola, Güney Afrika, Zambiya ve Kenya: GE anda aşağıdaki konumlarda iş yönetimi fonksiyonlarında yönetim ve destek sağlayacaktır üst düzey üniversite / üniversite öğrencileri işe.

Mühendislik Teknik içinde Staj / Elektrik Kontrolleri
teknoloji ve yenilik bir organizasyon ve lider bir parçası olmak isteyen öğrenciler mühendislik veya lisansüstü öğrenciler için bu fırsatı hakkında daha fazla bilgi isteyecektir. Bu staj 6 ay süresince ve başarılı olan bu öğrencilerin Mayıs ayında gerçekleşen Edison Mühendisliği Kalkınma Programı (EEDP) seçiminde katılma şansına sahip olacak.

Nitelikler

 • Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği veya bu derece herhangi eşdeğer: GE aşağıdaki disiplinlerden biri veya birkaçı Master Derecesi Mezunları için Mayıs ayında mezun lisans öğrencileri istiyor.
 • GE iyi İngilizce dil bilgisi, teknoloji tutkusu, takım oyuncusu, süreç odaklı, meraklı, esnek ve açık fikirli sahip adaylar arar.

Yer:  Firenze, İtalya

Finansal Yönetim Programı (FMP) Staj:

GE Küresel Büyüme ve Operasyonlar – GE Almanya

GE’nin FMP Staj başvuru sahipleri GE’nin prestijli FMP Programı’na katılmaya yapılması gereken ilk adımdır. Programı başarıyla tamamlayan öğrencilere tam zamanlı lisansüstü pozisyon için dikkate alınacaktır.

FMP dört rotasyonel atamaları içeren yoğun bir iki yıllık giriş seviyesi liderlik programıdır. Katılımcılar, mali planlama ve analiz (FP & A), kontrolörlük veya tedarik zinciri finans gibi belirli alanlarda, kendi bilgi ve becerilerini bina 6 ila 12 ay geçirecekler.

Nitelikler

 • Adaylar üstün akademik finans başarıyı, muhasebe, işletme çalışmaları, ekonomi, matematik veya mühendislik tercih olmalıdır.
 • finans dünyasında gösterdi faiz ve yetkinlik.
 • kendini motive ve tahrik olmalı.
 • kurşun ve nihai hedef yönünde çalışmaya ve güçlü zaman yönetimi becerilerine sahip yeteneğine sahip olmalı.
 • çeşitli bir ortamda insanların geniş bir grupla doğrudan çalışırken yeteneği sıkıntı aşılır.
 • mükemmel iletişimi, kişilerarası ve etkileme becerisine sahip olmalı.
 • Esnek, uyarlanabilir ve coğrafi olarak mobil olmalı.
 • İngilizce dilinde Akıcı (yazılı ve sözlü) ve diğer diller bir artı vardır.
 • Aday Avrupa’da çalışmak sınırsız yetkiye sahip olmalıdır.

yer

Frankfurt

staj için başvuran ne zaman belgelerde göndermeden önce Devam Artırmak İçin Kapak Mektubu ve 5 Yolları Artırmak İçin Beş Kolay Yolları kontrol etmeyi unutmayın.

Bir Devam Artırmak İçin 5 Adım

 1. Bilgilerinizi düzenleyin
 2. Kalifikasyonlarınızı vurgulayın
 3. Önemli bilgileri görüntülemek için madde işaretleri kullanın
 4. sadece ilgili bilgileri dahil herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırmak
 5. Emin olun özgeçmiş hatasız olduğunu

Önyazı Artırmak İçin 5 Adım

 1. doğru kişiye kapak mektubu Adresi
 2. okuyucunun dikkatini çekin
 3. Kapak mektup dikkat çekmesini sağlayın
 4. Kapak mektubu hatasız olduğundan emin olun
 5. Mektubun sonunda bir görüşme için sor

bu on adımı takip ederek, kendinizi bir görüşme çağrısında almak umuduyla işveren tarafından fark almak için iyi yolda olacak. Bir özgeçmiş ve kapak mektubu tek amacı bir röportaj karaya, bu nedenle belgelerinizi geliştirmek için gereken çaba çabaya değer.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *