Çalışma Ev 5 Yolları para kazandırır

Posted on

 Çalışma Ev 5 Yolları para kazandırır

olmadan maliyeti başlatmak değil evden çalışırken, bu maliyetlerin çoğu evden çalışan getiren tasarruf tarafından karşılanacaktır edilebilir. Yalnızca yarı zamanlı evden bile, bazı tasarruf edebilir. Eğer evden çalışmadan ofis hayatından Geçiş yapmayı düşünüyor Yani eğer, burada yeşil şeyler biraz kaydedebilirsiniz bazı alanlardır.

İşe gidip gelirken

Şu anda işe toplu taşıma almak Eğer aylık veya günlük komütasyon maliyeti hazırlamak gerekmez zaman, hemen cebinize daha fazla para göreceksiniz. Eğer yarı zamanlı evden eğer, toplu taşıma maliyetinde tasarruf aylık indirim tarafından sildi edilebilmesine rağmen tam zamanlı taşıt alabilirsiniz

Eğer işe arabayla ederse, tasarruf büyüktür ama hemen fark edilmez olabilir. Sadece evden gaz tasarruf yapıyor, o arabanızda mil sayısını azaltır. Bu da, daha az bakım ve onarım maliyetleri anlamına gelir ve araç sigorta ödemeleri düşürebileceğini

çocuk bakımı

Tüm iş-at-home anneler çocuk evden tarafından özenle, ancak birçok iradesine para kazandıracak. evden işleri ile birkaç wahms hiçbir çocuk bakımı ile yetinmek rağmen, iş-at-home anneler genellikle sadece part-time çocuk bakımı ile tam zamanlı çalışmak yönetmek.

Vakit nakittir

Bu bizim her biri için bir milyon farklı şekillerde kendini gösterir. Çalışma evde oturan anneler kesinlikle sınırsız zamanım yok. Ev dışında çalışan ..en genellikle ekstra maliyet daha timesavers, kullanma eğilimindedir. Eğer paradan tasarruf edebilirsiniz bazı yollar:

  • ziyade yardım toplamaya daha fazla harcama daha Çocuğunuzun okulda gönüllü.
  • veya pahalı hazırlanmış gıdalar kullanarak daha az sipariş demektir taze malzemelerle, daha Cooking.
  • minör ev bakım Kendini gerçekleştirme.
  • vb sigorta, telefon, kablo, gibi devam eden giderleri için en iyi dağıtmak için alışveriş

Gıda

evde iş yaparken Tabii ki, yemek olacaktır. Eğer dikkatli değilseniz Aslında, daha fazla yemek olabilir! Ama neredeyse kadar ödemeyecek. Kendi öğle hazırlama maliyeti her gün yemek önemli ölçüde daha azdır. Ve çok genel olarak sizin için daha iyidir. Eğer kalanlar seviyorsanız, yemekte biraz ekstra yapım her zaman yemek hazır olması uygun bir yol olduğunu fark edebilirsiniz.

Aynı kahve veya çay için de geçerli. daha kolay gurme savurganlık yapan bir kafede bir fincan bir daha az maliyet için bütün bir pot yapın

Çamaşırlar

Eğer evden çalışma yaparken daha az şık (ve pahalı) giysi lazım. Eğer haftanın her günü için farklı bir iş-uygun kıyafet olması gerekir olduğunda, sadece o daha pahalı, ama neredeyse giysi satın alma dışında biraz üretici alır gelmez. Ben karıştırılır ve şık ve rahat günler ikisi için eşleştirilebilir birkaç esnek öğeler satın meydan tadını çıkarın.

Ayrıca sahip olduğunuz giysiler daha az aşınma ve yıpranmayı, özellikle ayakkabı alalım. (Ben çalışırken ben onları giymek neredeyse hiç.)

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *