Kā zināt, vai stažēšanās ir legit

Posted on

Kā zināt, vai stažēšanās ir legit

Internets ir pārsteidzošs resurss it īpaši, ja runa ir atrast prakses un darba vietas. Ir tik daudz iespējas, kas pieejamas, ka viss, kas jums jādara, ir noteikt programmas vai meklēt stažēšanās kādā noteiktā jomā vai nozarē. Ar tik daudz uz rezultātiem un anonimitāte internetā, dažreiz tas var būt grūti noteikt, vai reklamētais prakse faktiski īsta vai scam vēlas nozagt jūsu informāciju.

Vērtība Prakses

Prakse var būt ļoti liela nozīme, kad runa ir iegūt pieredzi un iegūt nomā. Tā kā lielākā daļa uzņēmumu meklē kandidātus ar iepriekšējo attiecīgo pieredzi šajā jomā, prakse ir būtiska, lai koledžas senioriem, kuri meklē savu pirmo reāllaika darbu pēc skolas beigšanas.

Tas nav svarīgi, ja prakse ir samaksāta vai ja saņemat kredītu pabeigtu prakses pieredzi, vienīgā lieta, ka darba devējs ir vērsta uz ir tas, ko zināšanu un prasmju veidu jūs ieguva kad interning uzņēmumam.

Studenti var būt skeptiski vai pilnībā uzticoties, kad runa ir atrast prakses. Tomēr, ja stažēšanās izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, jūs vēlaties darīt nedaudz vairāk rakšana. Runājot ar cilvēkiem ietvaros organizācijām vai studentiem, kas iepriekš ir stažējušies ar uzņēmumu palīdzēs jums noskaidrot attēlu.

Jūs vēlaties, lai jūsu prakses pieredze ir viens, kas dos jums reālu, praktisku pieredzi.

Prakse pārdošanas

Viena lieta ir jāapzinās, ir prakse, kas sākotnēji šķiet pilnīgi pārdošanas pozīcijas un kurus maksā stingri komisijas no pārdošanas. Problēma ir tā, ka jūs nezināt, pietiekami daudz par uzņēmuma vai produkta saprastu, ja komisija ir ļoti iespējama.

Ja darba devējs ir uzskaitīti ļoti atvērtas kvalifikācija un nav noskaidrot par savām interesēm vai pieredzi, tas ir ļoti iespējams, ka jūs atradīsiet sev auksti zvanot pozīcijā vai vienu, kas nodrošina iedarbību tikai vispārējos administratīvos pienākumus.

Izvairieties Apšaubāms Prakse

Prakse, kas ir apšaubāms parasti ir tie, jūs vēlaties izvairīties. Bad apkaimes vai iziet praksi personas mājās nekad nav laba ideja. Ja darba devējs nenodrošina lūdzam aizpildīt pieteikumu vai lūgt CV, tas arī nav laba ideja.

Ja jums ir slikta sajūtas, kad runa ir par stažēšanās sarakstā, prasības, vai cilvēkiem tas parasti ir laba ideja, lai zaudē iespēju un sākt meklē citu.

Vai jūsu pētniecības

Ir izkrāpšanu visā internetā. Padziļināta izpēte ir nepieciešama, kad tās galvenos lēmumus, pamatojoties uz to, ko tā saka internetā. Pētot uzņēmums ir viena lieta, ko jūs varat darīt, lai pārliecinātos, vai uzņēmums ir likumīga. Runājiet ar padomiem un instruktoriem programmā jūs pabeigt. Tie var būt sarakstu mēģinājis un patiesu uzņēmumiem, ka skola jau ir prakses attiecības ar.

Veicot pētījumus par Google ir vēl viens veids, kā uzzināt vairāk par uzņēmumu. Ievadot nosaukumu uzņēmuma plus scam ir veids, lai redzētu, vai ir bijuši kādi ziņojumi par šo uzņēmumu ir atzīta par prettiesisku. Izbraukšana Better Business Bureau (BBB) ​​un vietās, piemēram, “Glassdoor.com” arī palīdzēs identificēt uzņēmumu, kur ir bijuši likumīgi sūdzības.

Nav jāmaksā

Ja darba devējs prasa, lai jūs varētu maksāt naudu, lai uzzinātu vairāk par šo programmu, vai veikt faktisko praksi tiem, ir pārliecināts, ka, lai palaistu tik ātri, kā jūs varat. Tiesiskā uzņēmumi ievietot savu informāciju, kas tur, un neprasa naudu, lai uzzinātu vairāk par programmu, pirms jūs pat zināt, ko programma ir par. Nekad pieteikties stažēšanās, ja nauda ir nepieciešama jau iepriekš.

Jūs varat arī lūgt uzņēmumam sniegt Jums sarakstu ar atsaucēm vai kontaktinformāciju par interni, kuri iepriekš strādājuši uzņēmumā. Atsauces no cilvēkiem viņi veikuši darījumus ar nodrošinās pamatu pamats, lai noteiktu, ja darba devējs ir legit.

Protams, ir dažas programmas, kas to prasa naudu kas ietver lielāko daļu no stažēšanās programmas ārzemēs. Šādos gadījumos, jūsu uzticamības pārbaudi, kas veic izpēti. Zināt up priekšā, tieši to, ko programma ietver un kādi būs jāmaksā studentu intern.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *