Kā lietot Atslēgvārdi jūsu vāka vēstuļu

Posted on

Kā lietot Atslēgvārdi jūsu vāka vēstuļu


Rakstot pavadvēstuli pavadīt savu CV, kā daļu no darba pieteikumu, ir svarīgi pārliecināties, ka katrs vārds skaita. Pavadrakstā vajadzētu pastiprināt darba devēja viedokli par savu kvalifikāciju, lai jūs varētu pārvietot no to pieteikuma uz intervējamais.

Veidi Atslēgvārdi

Atslēgvārdi ir būtisks pārliecināšanas pavadvēstuli elements, jo viņi spēj parādīt kandidātu kā augsti kvalificētu pieteikuma darbu. Šie vārdi var iedalīt trīs galvenajās kategorijās: prasme vārdu, uz sasniegumiem orientētiem vārdiem, un vārdi, kas parāda atzinību par sasniegumiem.

Atslēgvārdi strādāt pāris dažādos veidos. Pirmkārt, atslēgvārdi iekļaut savā CV un motivācijas vēstuli, tiks izmantoti, lai atbilstu jūsu pieteikumu ar vajadzīgajām prasmēm, ko darba devējs darba sludinājumā.

Šī saskaņošana process bieži veic automatizētas pieteikuma uzskaites sistēmās (ATSs), ieprogrammēts, lai identificētu konkrētus atslēgvārdus un rangs visiem atsāk attiecīgi vēl pirms tie sasniedz iznomājot pārvaldnieks. Ja jūsu pavadvēstuli un / vai atsākt trūkst šos atslēgvārdus, tos var automātiski samazināt no izskatīšanai šajā novērtēšanas posmā.

Otrkārt, atslēgvārdi, kas iestrādātas pavadvēstuli rādīs iznomājot pārvaldnieks, kā un kāpēc jums ir augsti kvalificēti darbam, ļaujot viņiem rangs jums starp jūsu konkurenci, un, ideālā gadījumā, lai piedāvātu vienu no saviem intervijas laika nišu jums.

prasmju Atslēgvārdi

Darba meklētājiem vajadzētu rūpīgi izanalizēt prasmes, kas vajadzīgas, lai Excel savā mērķa darbu un iekļaut tos savā pavadvēstuli. Šie atslēgvārdi jāiekļauj arī savu CV. Tā būs īsta, ja jūs Pārfrāzējot minētās darba reklāmās prasmes, nevis uzskaitot tos burtiski. Prasmju vārdi ir visefektīvākā, kad izveidots savienojums ar konkrētu lomu vai projektam, kurā prasmes bija ļoti svarīgi, lai gūtu panākumus.

Piemēri prasmju atslēgvārdiem ietver:  rakstīja, analizēti, kvantitatīvi, plānots, ieprogrammēts, paredzēts, kas izveidots, būvētas, mācīja, un apmācīti.

Piemēram, tā vietā, lai sakot “Kvantitatīvā krājumu analīze ir aktīvs, ko es vēlētos vērst jūsu firma,” jūs varētu teikt:

  • Es izmantoti kvantitatīvas krājumu vērtēšanas metodes, lai izveidotu portfeli par turīgām klientiem, kas beat tirgū trīs gadus pēc kārtas.

Iekļautos jūsu attiekties burtiem (un savu CV) prasmes atslēgvārdi palīdzēs jūsu pieteikumu saņemt izvēlas programmatūras darba devēji izmanto, lai atlasītu kandidātus turpmākai izskatīšanai. Tie būs arī parādīs iznomājot pārvaldnieks, pēc pirmā acu uzmetiena, kādas prasmes jums ir, kas ir saistīti ar darbu, par kuru viņš vai viņa ir darbā.

Rezultāti vērstā Atslēgvārdi

Visi darba devēji meklē darbiniekus, kas būs pievienot vērtību un rada pozitīvus rezultātus savās organizācijās. Tieši tāpēc tas ir ļoti svarīgi integrēt rezultātiem orientētu valodu jūsu attiekties burtiem. Padomājiet par to, apakšējā rindā katram darbam jūsu CV un to, kā jūs, iespējams, ir veikuši lietas labāk jūsu lomu.

Pavadrakstā vajadzētu parādīt savus sasniegumus, ne tikai savas prasmes vai personiskās īpašības. Šo informāciju nodrošināšana palīdzēs iestatīt vēstuli atsevišķi no tiem kandidātiem, kuriem nav izceļ savus profesionālos sasniegumus.

Piemēri rezultātiem orientētu atslēgvārdiem ietver:  palielināts, samazināts, pārveidoja, modernizētas, uzsākta, īsteno, pārformulēts, radīts un ražots.

Rezultāti orientētas vārdi ir visefektīvākā, kad kopā ar dažiem skaitļiem, kas kvantitatīvi savu ietekmi, jo:

  • Es samazināja apgrozījumu starp pirmo gadu izīrē par 20%, ieviešot mentoringa sistēmu.

Izmantojot šos atslēgvārdu veidu, jums ir skaidri parāda to, ko jūs paveikt jūsu iepriekšējās lomas.

atpazīšanas Atslēgvārdi

Iznomājot vadītājiem būs iespēja domāt, ka jums būs izcils izpildītājs, ja ir skaidrs, ka iepriekšējie darba devēji ir apskatīts jums šādā veidā. Viens veids, kā to izdarīt, ir iekļaut valodu, kas apliecina, ka darba devēji ir atzinuši savu ieguldījumu.

Piemēri atpazīšanas saistītiem atslēgvārdiem  ietver: pagodināts, piešķīra, veicināta, izvēlēts, izslavēts, saņēma bonusu, atzina, izvēlēti, un kreditēts.

Ideālā gadījumā atpazīšanas frāzes ietvers atsevišķu veidu, kurš norādīja, jūsu sasniegumus un pamatu savu atzinību. Piemēram, jūs varētu teikt:

  • Man bija izraudzīta par komandas līderi budžeta samazināšanas darba grupa, ko mana nodaļas viceprezidents, pamatojoties uz manu iepriekšējo ierakstu uzkrātas izmaksu ietaupījumus.

Atpazīšanas atslēgvārdus apliecina, cik jūs esat izcilām savu iepriekšējo darbu un to, kā jums ir paveikts vairāk, nekā bija nepieciešams.

Veikt laika, lai veiktu Match

Kad jūs izvēlaties atslēgvārdus iekļaut savā pavadvēstuli, viegls veids, kā atrast pareizos vārdus, lai izmantotu, ir, lai atbilstu jūsu kvalifikāciju tiem, kas uzskaitīti darba sarakstā. Izcelt savu spēcīgāko aktīvus, lai jūs varētu parādīt darba devējam, kāpēc tu esi labi kvalificēti darbam un pelnījis interviju.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *