Kā attīstīt mērķus, lai jūsu Prakses

Posted on

 Kā attīstīt mērķus, lai jūsu Prakses


Mēs visi nokļuvuši sacensībās uz zemes stažēšanās. Pirms sākam pieteikšanās procesu, mēs parasti saprotam, cik svarīgi stažēšanās. Mēs zinām, ka iegūs mums reālās pasaules pieredzi, palīdz veidot mūsu CV, iepazīstināt mūs profesionālajiem kontaktiem, un padarīt mūs konkurētspējīgākus kandidātiem darba tirgū. Bieži vien cilvēki saņemt tik nes Prakses pieteikšanās procesu, ka viņi aizmirst, kāpēc viņi gribēja stažēšanās pirmajā vietā. Zemāk ir daži veidi, lai pārliecinātos, ka jūs izveidojat mērķus sev ietvaros prakses stāvokli un atstāj iespēju sajūta kā jūs paveikt to, ko jūs noteikti, lai darīt.

Padomā par to, kāpēc jūs vēlētos Prakse

Jā, ir vairāki iemesli, kāpēc mēs visi vēlamies, lai intern. Bet, ja jūs esat jau darīts daudz prakses, jūsu iemesls varētu būt kā atsākt celtnieks. Ja esat jau nolēmis par savu karjeras ceļu, jūs nedrīkstat darīt stažēšanās, lai eksperimentētu ar dažādām profesijām. Ir svarīgi, lai izveidotu savu iemeslu darot prakses. Piemēram, varbūt jūs plosītos starp divu dažādu veidu darbu; Pasākumu plānošana un publicitāte. Jūs interning publicitātes telpā, lai redzētu, vai tas ir lauks jums patiešām patīk.

Vai pastāv specifiskas prasmes vēlaties iegūt?

Vai ir kāds īpaši prasme, ka jums bija cerot iegūt no šīs prakses? Piemēram, ja jūs darāt publicitātes prakse, varbūt jūs vēlaties, lai uzzinātu, kā rakstīt preses relīzes vai auksti zvanīt medijiem. Šīs specifiskās prasmes interešu būtu jājautā par sākotnējā interviju procesā. Tāpat pārliecinieties, ka jums lasīt prakses sarakstu kopumā un meklēt informāciju par šo iemaņas. Ja neesat pārliecināts, vai, ka īpaša prasme tiks mācīts, jautājiet savam darba devējam, ja jūs varat runāt ar viņiem.

Jūs varat jautāt, ja ir iespēja, lai uzzinātu, kā uzrakstīt preses relīzi vai ēnu cilvēki dara auksti zvanus vai piķi zvanus.

Kas Impression jūs mēģināt padarīt?

Pirms prakses sākuma, pajautājiet sev, kā jūs vēlaties personālu uzņēmumā atcerēties jums. Kādi ir īpašie vārdi vēlaties, ka uzņēmumam izmantot, aprakstot savu sniegumu? Izveidojiet sarakstu ar šiem vārdiem, un domāt par to, ko jūs varat darīt katru dienu, lai padarītu labu iespaidu. Lūk, ideja par vārdiem, ka jūs gribētu darba devējam izmantot, aprakstot tevi: profesionālu, draudzīgu, noderīgi, radošu, inovatīvu, atbildīgi un uzticami. Piemēram, dažas darbības, ko varat izmantot kā interns tiks runāts par to, izmantojot šos vārdus var ietvert; ir punktuāla, piedaloties prāta vētras sesijās, palīdzot ikvienam, katru rītu sveiciens visiem, pastiprinot kad citi ne, ierodas agri un uzturas vēlu.

Kā jūs plānojat paplašināt ietekmi šīs pieredzes?

Jā, stažēšanās ilgst tikai semestris garš, tomēr jūs vēlaties šo pieredzi ietekmēt pārējo savu profesionālo dzīvi. Viens veids, kā to darīt, ir, veidojot spēcīga, zem pirmā virsmas attiecības. Pārbaudiet grāmatu  darbs bez Maksāt  uzziņai. Jūs vēlaties, lai ņemtu laiku, lai izveidotu attiecības ar saviem kolēģiem, saprast, kas viņiem, un audzināt šīs attiecības ilgi pēc stažēšanās. Mūsu gala ekspertu ieteikums ir uzturēt kontaktus ar profesionāliem kontaktiem ir vismaz trīs reizes gadā.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *