Staż Sukces Przewodnik: Jak być idealnym Intern

Posted on

Staż Sukces Przewodnik: Jak być idealnym Intern

Pracodawcy zazwyczaj poszukują kandydatów, którzy posiadają wcześniejsze doświadczenie w tej dziedzinie, ale nie trzeba czekać, aż są w pełni wykorzystane, aby zdobyć cenne umiejętności. Trzy lata i osiem semestrów uczelni dostępne podczas swojej kariery kolegium, jest całkiem możliwe, aby zakończyć dwa lub trzy staże przed ukończeniem. Dla tych, którzy są ustawione na konkretnym karierze, kończąc jeden lub dwa staże z różnych firm lub organizacji może krzepnąć powołanie. Dla tych, którzy nie mają pojęcia, w jakim kierunku chcą iść, narażenie na różnych gałęzi przemysłu może pomóc w decyzji.

Ponieważ jednym z głównych celów ukończenie stażu jest zabezpieczenie pracy, ważne jest, aby wiedzieć, jak świecą w miejscu pracy. Pierwsze wrażenia są bardzo ważny, ale tak jest utrzymanie wysokich standardów zawodowych poprzez konsekwentne ciężkiej pracy, silne zaangażowanie, unikając zaplątuje się w biurowych plotek. Oto kilka wskazówek dla udanej praktyki.

Rozważmy Job Shadowing

job shadowing jest działalnością studenci mogą angażować się, by dowiedzieć się więcej o poszczególnych kariery. Job shadowing wiąże obserwacyjnych inny profesjonalista w pracy i shadowing zadania trwa zwykle do jednego dnia do kilku tygodni.

Rozpocznij wyszukiwanie Early

Znalezienie idealnego staż nie zawsze jest łatwe. Istnieje silna konkurencja dla staży letnich. Jednym z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że dostać letni staż w danej dziedzinie ma się rozpocząć patrząc wcześnie. Możliwości w zakresie finansów, dziennikarstwo i rząd mają często terminów składania wniosków już w październiku. Przygotowując swoje CV i list motywacyjny z góry, będzie można wysłać swoją aplikację jako staże są publikowane.

Badaniami branży i firmą

Przed uczestniczyć wywiad, aby dowiedzieć się jak najwięcej o firmie, jak można odwiedzając stronę internetową firmy i jej strony LinkedIn. badać także pracowników Spółki. Za pomocą przycisku Zaawansowane w prawym górnym rogu strony LinkedIn, może nawet znaleźć absolwenci college’u, które można połączyć z wywiadów lub przed rozpoczęciem stażu lub pracy.

Być zobowiązanym

Pokazując się w pracy na czas i nie przykręcenie do drzwi na koniec dnia, jesteś pokazując swoje zaangażowanie robi dobrą robotę, zamiast po prostu wbicie kartę czasową. Ciesz się swoją pracę i znaleźć lepsze sposoby wykonywania zadań. To będzie można zauważyć przez przełożonych.

Od staże są doskonałym sposobem na pociąg i oceny potencjalnych przyszłych pracowników, ważne jest, aby poprosić o informacje zwrotne, aby ocenić skuteczność. Zdobyta wiedza pozwoli Ci dokonać ulepszeń. Jako stażysta, oczekuje się zadawać pytania. W ten sposób pokazujesz swojemu pracodawcy, że są zmotywowani i gotowi podjąć inicjatywę i zastosować tę wiedzę.

Bądź drużyny gracza

Mimo że pracodawcy chcą zobaczyć ciężką pracę i silna etyka pracy, wymagają one także ludzi, którzy się dogadać ze swoimi przełożonymi i współpracownikami. Jest w trakcie lunchu i innych doświadczeń bardziej społecznych, gdzie można rozpocząć rozwijanie relacji, które składają się na szczęśliwsze i bardziej przyjemny pracy. Przy zatrudnianiu, menedżerów wyglądać dla osób, które uważają za dobre dopasowanie aswell jako tych, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, aby wykonać zadanie.

Budować silne relacje zawodowe i znaleźć sobie Mentor

Budowanie silnej sieci zawodowej jest kluczem do przodu w swojej karierze. Ktoś wcześniej pracował w pewnym momencie może zapewnić wsparcie i informacje na temat potencjalnego następnego zadania. Znajdź sobie mentora, który może wspierać Cię w posuwają się do przodu w swojej bieżącej lub przyszłej pracy. Znalezienie dobrego opiekuna może mieć swoje pierwsze lata w pracy mniej stresujące i pozwala dopasować się do mądrości i doświadczenia kogoś już sukcesy w tej dziedzinie.

Unikać Biuro polityki i Gossip

Unikaj plotkowania lub poza biurem. Wyrównywanie się z wybraną grupą współpracowników ustawia cię na potencjalne problemy z innymi członkami grupy. Jako dojrzały pracownik, który chce iść do przodu, pozostać bezstronny i poza polityką.

Bądź w kontakcie Po stażu wynosi ponad

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić stażystą raz ich staż jest na to, aby wysłać dziękuję pamiętać, aby ich przełożonym i nikogo innego, który odegrał kluczową rolę w tworzeniu ich staż sukcesu. Utrzymywanie kontaktu z tymi kontaktami po powrocie do szkoły to również świetny pomysł, aby pomóc utrzymać ważne kontakty i być na bieżąco z otworami przyszłych.

Staż Sukces Guide dostarcza dodatkowych informacji na temat rzeczy, które można zrobić, aby upewnić się, że staż jest udany.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *