Właściwa Etykieta telefonu do pracy i domu

Posted on

Właściwa Etykieta telefonu do pracy i domu

„Pilnuj swoich manierach” jest to, co mama zawsze mówi, prawda? Ale teraz, że jesteś jego mama, co jest uważane za dobre maniery nie zmieniło się wiele, dzięki technologii i szybkiego tempa życia. Podczas pracy z domu, gdy telefon jest szczególnie ważną część swojego życia zawodowego.

Właściwa Telefon Etykieta Wytyczne

Dowiedz się odpowiednią etykietę telefonu dla tych różnych sytuacjach:

At Work lub pracy w domu

Dobre maniery telefoniczne są niezbędne w każdym otoczeniu biznesowym – czy pracujesz w domu lub w biurze. Ale dla tych, którzy pracują z nami w domu, rozrywek, które go wraz z nim można sabotować nawet nasze najlepsze samych telefonów. Skorzystaj z tych porad dla dobrych obyczajów telefon podczas pracy w domu, aby mieć pewność, że zawsze profesjonalny dźwięk podczas pracy z domowym biurze.

Podczas pracy z biura do domu, to nie mają tę zaletę, że jest w stanie podjąć osobiste rozmowy telefoniczne bez zakłócania nikogo innego. Dla tych, praca-at-home moms (lub WAHMs), którzy zdalnie niepełnym wymiarze czasu pracy, należy pamiętać poziom profesjonalizmu używanego w biurze odzwierciedla swoją etykę pracy i jest podstawą do swojego szefa i założeń współpracowników o tym co robisz podczas pracy w Dom.

W domu

Nie istnieją szczególne przepisy dotyczące sposobów dobry telefon w swoim życiu domowym, a nie w swojej karierze. Maniery telefonów biznesowych, które wykorzystują w pracy są całkowicie odpowiednie dla Twojego życia osobistego. Twoja siostra nie chce cię słuchać wpisując na drugim końcu rozmowy telefonicznej więcej niż klientów zrobić, prawda?

Również utrzymanie szumy tła do minimum zmniejsza stres podczas gdy w telefonie czy w pracy lub w domu. Więc następujące zakazów i nakazów dla maniery telefon w domu też.

Falling gdzieś między życiem osobistym i zawodowym jest rozmowa kwalifikacyjna przez telefon. Często prowadzone w domu, rozmowa musi przekazać swój profesjonalizm.

Twoje dzieci w domu

I podczas gdy zasady dobrych manier telefonicznych nie różnią się znacznie między domem i miejscem pracy, w domu, jesteśmy również za zadanie uczyć nasze dzieci etykiety telefonicznej. A z kolei musimy również ustawić dobre przykłady.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *