10 najlepszych Part-Time Praca dla osób starszych

Posted on

Najlepsza Praca w niepełnym wymiarze czasu dla osób starszych

Czy trzeba pracować, chcą uzupełnić swoje dochody, lub po prostu nadzieję, że pozostanie aktywny na emeryturze, praca w niepełnym wymiarze czasu pracy jest powszechne wśród osób starszych. Niektóre prace w niepełnym wymiarze godzin jest lepsze dla starszych pracowników niż inne. Spójrzmy prawdzie w oczy: bez względu na to w jaki sposób dopasować jesteś, chcesz zapewne wolą opuścić fizycznie wyzwanie rzeczy do młodszych pracowników, którzy nie są tak zaniepokojeni wyrzucając ich plecami itd

Dobrą wiadomością jest to, że istnieją miejsca pracy w niepełnym wymiarze godzin na każdą preferencji, doświadczenie zawodowe oraz umiejętności. Czy chcesz pracować w wielkich zewnątrz lub w zaciszu domowym biurze, jeden z tych występów może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Konsultant

Jeśli kochasz swoją karierę, ale chcą spędzić trochę mniej czasu robi to, doradztwo może być idealna dla ciebie. Skręć w swoją wiedzę, sieci i doświadczenia z pożytkiem i praca w niepełnym wymiarze czasu dla starego pracodawcy albo z innych firm w swojej dziedzinie.

Średnie wynagrodzenie za doradztwo jest po całej mapie i zależy w dużej mierze od pola jesteś emeryturę z. Aby ustawić szybkość, start poprzez podzielenie wynagrodzenia za przepracowane godziny. Jest to także dobry pomysł, aby skontaktować się z innych konsultantów w danej dziedzinie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zorganizować swoje odszkodowanie; to jest na podstawie stawek godzinowych, osobno dla każdego projektu, czy też wolą pracować na ustalającego?

Korepetytor

Emerytowani nauczyciele posiadają wykształcenie i doświadczenie, aby pomóc uczniom uczyć się trudnych tematów, wychowując swoje oceny i przygotowania do egzaminów jak SAT, wśród innych kamieni milowych. Oprócz nauczania, istnieją inne opcje elastyczne pracy dostępna dla byłych nauczycieli.

Nawet jeśli nie jesteś dyplomowanym nauczycielem, może być w stanie udzielić korepetycji dla uczniów w danej dziedzinie, czy to uczenie ich umiejętności matematycznych lub edytowania ich pisanie. Średnie wynagrodzenie waha się, w zależności od poziomu nauczania (szkoły, uczelni, etc.) i poziomu opiekuna formalnego szkolenia. Większość programów Korepetycje mają standardowe godzinowych stawek wynagrodzenia.

Trener Athletic

Chcesz podzielić się swoją miłość do sportu z nowej generacji początkujących sportowców? Coaching może być dla Ciebie. Zapłać generalnie nie jest wysoka – kilka tysięcy na sezon – ale jeśli trzeba trochę dodatkowej gotówki i chcą pracować na zewnątrz, jakiś koncert jako trenera sportowego może być idealna dla ciebie. Większość miejsc pracy coachingu uczeń-sportowców będzie wymagać, aby przejść sprawdzenie danych w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów.

Podatek Sporządzający

Jeśli masz tło księgowości i wolą manipulacyjna swoją pracę w pierwszej części roku, przygotowanie podatku może być praca w niepełnym wymiarze czasu poszukujesz. sporządzających sprawozdania podatkowe zazwyczaj pracują przez długie godziny sezonu podatkowego, która biegnie przez 15 lub tak kwietniu. Następnie swoje harmonogramy rozjaśnić przez resztę roku.

Zapłacić do tej roli będą się różnić w zależności od doświadczenia i czy pracujesz dla małej firmy lub dużej organizacji krajowej. Emeryci księgowi mogą chcieć iść freelancer, pracując niezależnie od kancelarii podatkowej.

Księgowy

Księgowi muszą być wygodne przy użyciu programów księgowych, takich jak QuickBooks, jak Microsoft Excel. Muszą również posiadać oko do szczegółów i umiejętności interpersonalne komunikowanie wymagań dla klientów / pracowników.

Wielu księgowych pracować w niezależnym charakterze, biorąc na mieszance małych i dużych klientów. Twój poziom formalnego wykształcenia i doświadczenia będzie dyktować ile można ładować do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Medical Biller / Coder

Billers medyczne i koderzy tłumaczyć opieki zdrowotnej na kody diagnostyczne do stosowania w medycznych rozliczeniowe. Przygotowują również, wysyłać i śledzić rachunki medyczne dla pacjentów i firm ubezpieczeniowych. Zauważ, że ta praca wymaga certyfikacji, z niektórych pracodawców preferujących kandydatów stopnia jednostki stowarzyszonej lub standaryzowanego procesu szkolenia.

Płatna będzie zmieniać się na doświadczeniu i wielkości firmy, w której pracujesz. Może to również być uzależniona od rodzaju pacjenta; zazwyczaj koncentruje się na praktyki medycznej pacjentów geriatrycznych będą miały więcej procedur i stąd więcej kodów billingowych uporządkować.

Przedstawiciel Biura Obsługi Klienta

Obsługa Klienta są zawsze zatrudniania, a niektóre z nich pozwoli Ci pracować z domu. Jeśli jesteś dobry w komunikacji przez telefon lub za pośrednictwem oprogramowania czatu i nie przeszkadza rozwiązywanie problemów z ludźmi, gdy nie są one w ich mocy, ta rola może pozwolić pracować w niepełnym wymiarze godzin ze swojego domowego biura. W osoby mogą być wymagane szkolenie i wynagrodzenie zmienia się w zależności od firmy. Większość miejsc pracy obsługi klienta płacić stawkę godzinową.

Wirtualny asystent

Jeśli były asystent administracyjny w swojej kariery zawodowej w pełnym wymiarze czasu i jesteś wygodne z technologii, wirtualny asystent rola może pomóc przetłumaczyć swoje umiejętności w nowej pracy w niepełnym wymiarze godzin. Wirtualne Praca asystent nie koniecznie wymagają pewnego stopnia, ale nie wymagają solidnych umiejętności pisania i komfort z programów takich jak Microsoft Office. Większość firm będzie wymagać, aby mieć swój własny komputer (choć niektóre mogą dostarczyć jeden) i szybkiego połączenia internetowego. Zazwyczaj można uzyskać zwrot kosztów swojego serwisu internetowego.

Pet Sitter / Dog Walker

Jeśli jesteś właścicielem psa i wykorzystywane do pracy w pełnym wymiarze godzin, pamiętasz, jak trudno było upewnić się, że zwierzę ma swoją codzienne ćwiczenia. chodziki psa wziąć dzienną zmianę, tak że urzędnicy nie muszą ścigać się w domu, gdy dzień pracy jest skończona. Jeśli koty są bardziej prędkość, czy jesteś miłośnikiem zwierząt równych okazja, zwierzę siedzi natomiast klienci wyjeżdżają na wakacje jest doskonałym sposobem, aby umieścić trochę więcej pieniędzy w kieszeni. jak Rover i Wag aplikacje ułatwiają zacząć.

Blogowanie / Social Media

Być może ostateczny praca od domu praca, blogowanie nie ma formalnego wykształcenia – wystarczy drogę słowami i na tyle komfortu i technologii, aby dowiedzieć się, jak korzystać z różnych systemów zarządzania treścią.

Jeśli jesteś naprawdę wiedzą techniczną, może być w stanie włączyć to do pracy obsługi kont społecznościowych firmy. Chociaż jest to praca, która ma tendencję do pochylać młodszych, istnieje społeczne role mediów, gdzie jest preferowane bardziej zaprawiony głos.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *