Prawny Kariera: Jak stać się Paralegal

Posted on

Prawny Kariera: Jak stać się Paralegal

Paralegal lub asystent prawny, jest osobą prawną w zawodzie, który wykonuje pewne zadania, które normalnie byłyby wykonywane przez pełnomocnika, nie powinny być obecne paralegal. Należą do nich bada fakty związane ze sprawą, rozmowy klientów i świadków, sporządzanie dokumentów prawnych i prowadzenie badań prawną. Paralegals nie może udzielać porad prawnych i zawsze działa pod nadzorem pełnomocnika i są niezbędne do zawodu prawnika, ponieważ pomagają prawnicy w większości aspektów badania sprawy i przygotowania.

Określenia „Asystent” i „asystent prawny” kiedyś zamiennie, ale to powoli zaczyna się zmieniać w branży. asystentów prawne odnoszą się do ról bardziej sekretarskie, natomiast paralegals wykonać więcej zadań bezpośrednio związanych z prawem.

Kto powinien być Asystent

Osoby zainteresowane karierą prawnych, ale którzy nie są pewni, że chcą iść do szkoły prawniczej są dobrymi kandydatami do stają paralegals. Istnieją także pewne konkretne umiejętności, które powinien posiadać paralegals, w tym umiejętności komunikacyjnych, badań i umiejętności badawcze i umiejętności wielozadaniowym. Są to umiejętności, które są nauczane w paralegal formalnych programów edukacyjnych, ale to pomaga, jeśli już posiadają je do pewnego stopnia.

Bureau of Labor Statistics twierdzi, że perspektywy pracy dla asystentów prawnych zawodu rośnie o około 17% w latach 2012 i 2022, czyli szybciej niż średni procent wzrostu. Jeśli jesteś zainteresowany karierą, która rośnie szybciej niż średnia, lub jeśli posiadają niezbędne umiejętności i są zainteresowani w amerykańskim systemie prawnym, kariera jako asystentów prawnych może być dla Ciebie.

Jak stać się Paralegal

Według Krajowej Federacji Stowarzyszeń Paralegal, istnieje kilka sposobów, aby stać się paralegal. Istnieją programy, programy certyfikat dwuletniego i programy czteroletnie że wszyscy mają zalety i które trasy wybrać, aby przejść zależy od aktualnej roli i statusu edukacyjnego i jakie ewentualne cele.

Opierając się na obecnym rynku pracy, zaleca się paralegals mieć stopień cztery lata z co najmniej 24 punktów w prawnych kursach specjalistycznych. Istnieją również certyfikaty po matur, pozwalając ci z czteroletnich stopni w innych dziedzinach, aby zdobyć niezbędne kredytów i certyfikacji zdobyć zatrudnienie jako asystentów prawnych. kancelarie czołowych ogólnie jak ich paralegals posiadać stopień czteroletni z certyfikatem na początku, że jeśli chcesz iść tą drogą.

NFPA ma sugerowaną programów nauczania dla paralegal, ale nie wszystkie programy przestrzegania tych standardów. Istnieje wiele źródeł online, aby pomóc zainteresowanym studentom w znalezieniu odpowiedniego formalnego programu edukacyjnego dla nich. Istnieje również możliwość zatwierdzonego programu American Bar Association, której NFPA zaleca. Programy te zostały albo osiągnął lub przekroczył standardy paralegals ustalonych przez ABA.

Po zdobyć jakąś edukacji formalnej, istnieje również kształcenie asystentów prawnych, która prowadzi do certyfikacji. Inaczej jest z certyfikacji po maturze, który został już wspomniano. Asystent certyfikacji wymaga, aby Asystent ma co najmniej jeden rok doświadczenia, a następnie przekazać do formalnego badania.

Jako prawnik

Decyzja, aby stać się paralegal nie znaczy, że nie może zostać prawnikiem w dół. Często jest to zalecane, że ludzie interesują się prawem, ale nie decydujący pewien, że chcesz iść do pracy w szkole jako asystentów prawnych prawo do wzmocnienia doświadczenia w dziedzinie prawa i zobaczyć, czy jak robi tego rodzaju pracy. szkoła prawo jest zarówno bardzo trudne i bardzo kosztowne, więc jeśli nie jesteś pewien, czy to dobry ruch dla Ciebie, znalezienie pracy jako Asystent jest bardziej opłacalne inwestycje, podczas gdy ty decydujesz. Będzie również można zobaczyć warunki, które pracują pod prawnikami, które również mogą pomóc w podjęciu decyzji.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *