Przykładowe pytania do lotu Wywiady Attendant

Posted on

 Przykładowe pytania do lotu Wywiady Attendant


Stewardessy mogą zarobić dobre życie wielu ludzi robi coś tylko pomarzyć: podróże po świecie pracy. Bureau of Labor Statistics  przewiduje, że ta praca będzie rosnąć o 10 procent między 2016 a 2026, szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów. Wyposażony jest również mediana rocznych zarobków powyżej 50.000 $ rocznie – bez wymaganego stopnia studiów.

Ale ta praca to nie wszystko blichtru i przepychu. Ponadto, aby zapewnić obsługę klienta, komfort i napoje dla pasażerów, stewardessy zachować wszyscy na pokładzie bezpieczne. Pomagają prowadzenia kontroli bezpieczeństwa przed lotem, wykazać korzystania z pasów bezpieczeństwa i innych urządzeń bezpieczeństwa pasażerów i zachować spokój w sytuacjach nagłych. Jeśli sprawy idą źle w powietrzu, mogą nawet uratować życie, coraz pasażerów lekarskiej lub upewniając się, że każdy ewakuuje samolot bezpiecznie, jeśli to konieczne.

Tak, to nie jest to łatwe zadanie, ale jeśli kochasz podróżować, mieć możliwość zarządzania zestresowany podróżnych, a może zachować zimną krew pod ciśnieniem, może to być idealne zajęcie dla Ciebie. Aby stać się stewardesa, będziesz zazwyczaj trzeba maturę, doświadczenie obsługi klienta oraz zdolność do podejmowania sprawdzenie i przed zatrudnieniem narkotyków przesiewowych. Następnie będziesz załadować na trzy do sześciu tygodni treningu i zostać poświadczone przez FAA.

Aby uzyskać zatrudniony jako stewardesa, musisz asa kwalifikacyjnej. Dowiedz się więcej o rodzajach pytań do wywiadu stewardesa może zostać poproszony, porady jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także listę konkretnych pytań do wywiadu.

Rodzaje stewardesa Wywiad pytania

wywiady stewardesa może zawierać wiele rodzajów pytań. Wiele będzie wspólnych pytań do wywiadu można dostać w każdej pracy, takie jak pytania dotyczące historii zatrudnienia, swoje wykształcenie, umiejętności i kwalifikacji do pracy i cele na przyszłość.

Możesz być także zadawane pytania dotyczące ciebie osobiście, w tym pytania dotyczące osobowości i stylu pracy. Mogą również obejmować pytania, dlaczego wybrał karierę ty.

Niektóre pytania będą również wywiad behawioralny. Behawioralne pytania wywiad poprosi o wyjaśnienie, w jaki sposób do czynienia z wcześniejszych doświadczeń w pracy.

Będzie prawdopodobnie również zostać poproszony sytuacyjnych pytań do wywiadu. Są one podobne do zachowań pytań do wywiadu, że pytają o różne doświadczenia pracy. Jednak sytuacyjne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej są o tym, jak poradzić sobie przyszłą sytuację związaną swojej pracy jako stewardesa.

Wreszcie, może być zadawane pytania na temat konkretnej linii lotniczej, dla których są wywiady.

Wskazówki dotyczące Przygotowanie do Flight Attendant Wywiad

Aby przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, upewnij się, że wiesz, wymagania związane z danym stanowiskiem. Spojrzeć wstecz na swoje CV i listy żadnych doświadczeń miałeś, które wykazują zdolność do spełnienia tych wymagań. Będzie to przede wszystkim pomóc w zachowaniu i sytuacyjnych pytań do wywiadu.

Przed rozmową, zrobić rozeznanie w firmie jesteś wywiadu z. Upewnij się, że masz poczucie misji, ludność oni pracować, a kultura firmy.

Potencjalne pytania osobisty wywiad to „Co sprawiło, że chcesz być stewardesa?” i „Czy uważasz się za dobrym graczem zespołu?”

Behawioralne pytania wywiad zawierać następujące elementy:

 • Daj mi przykład czas, kiedy rozpatrywane klienta, który dokonał nierealne lub nieuzasadnionego popytu.
 • Opowiedz mi o czasie, który zajmował się gniewnym klienta lub klienta. Co byś zrobił inaczej?
 • Opowiedz mi o ostatni raz stracił cierpliwość w pracy.
 • Opisać konflikt trzeba było współpracownika. W jaki sposób rozwiązać ten konflikt?
 • Opisania sytuacji stresowej, w których trzeba było użyć werbalne umiejętności komunikacyjne, aby rozwiązać ten problem.

Wywiad pytania sytuacyjne

 • Wyobraź sobie zobaczyć pasażer celowo niegrzeczny do innego stewardesa. W jaki sposób można poradzić sobie z tą sytuacją?
 • Wyobraź sobie, że widział dwóch pasażerów kwestionując na swoich miejscach. W jaki sposób można sobie z tym poradzić?
 • Jak radzić sobie z pasażerem, który odmówił przestrzegać zasad (utrzymując jego pas zapięty, itd.)?
 • W jaki sposób można obsłużyć bardzo niespokojny pasażera, który boi się latania?

Pytania o organizacji i inne pytania

 • Dlaczego chcesz pracować dla naszej linii lotniczych, w szczególności?
 • Co sądzisz sprawia, że ​​nasza linia lotnicza różni się od innych?
 • Dlaczego są istotne stewardessy na pokładzie samolotu?
 • Co ty wierzysz sprawia doskonałą obsługę klienta?
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *