Łatwy Praca online, które wymagają niewielkie lub żadne doświadczenie

Posted on

Łatwy Praca online, które wymagają niewielkie lub żadne doświadczenie

Nie każdy, kto chce pracować w domu poszukuje długoterminowych możliwości kariery. Czasami po prostu chcesz coś stosunkowo łatwy gdzie można zrobić trochę gotówki szybko. Jeśli to jest twój cel, następujące zadania online mogą być interesujące.

Proces aplikacji online jest proste i jednoznaczne z bardzo mało wymaga od kandydatów. Niektóre możliwości może być uruchomiony w tym samym dniu, że stosuje się do nich. Wymagają one również bardzo mało zaangażowania i zazwyczaj można zrobić na swoim harmonogramem.

Zauważ, że te miejsca pracy nie płacą dużo, a oni nie będą stanowić punkt odniesienia dla CV. Być może, dlatego trzeba mieć więcej niż jedną pracę online, aby pożądany dochód. Ponadto, jak sortowania innych możliwości, umiecie rozpoznawać i unikać praca-at-home oszustw.

Micro Praca

Mikro zadaniem jest zwykle niewielka zadanie online, które pojawić się równie niewielką opłatę, zwykle kilka groszy lub dolarach. Czasami są one nazywane krótkich zadań.

Zadania te są wykonywane poprzez zalogowanie się na stronie internetowej i wyboru zadań spółki, czasami po prostu klikając na link. Amazon Mechanical Turk, Clickworker i ySense oferują tego typu zadań.

Praca może być również w rynkach usług internetowych. Tutaj pracownicy oferują drobne usługi, zwykle za opłatą zadanej, a kupujący przeglądać rynek, aby znaleźć ludzi, oferując usługi, których potrzebują.

Oferty pracy obejmują crowdsourcing projekty, które są podobne do wprowadzania danych, gdzie firmy angażują armię pracowników wirtualnych wykonać niewielką część większego projektu. Pracownicy mogą również skorzystać z programów lojalnościowych i badań, które są chyba oryginalne praca-at-home mikro pracy.

Ponieważ opłata jest tak mała, a zadanie zajmuje tak mało czasu, celem jest, aby zrobić jak wielu zadań, jak to możliwe. Należy jednak zrozumieć politykę płac, jak wiele z tych firm mają minimalną wypłatę, co oznacza, że ​​jeśli zarabiasz $ 8,55 robi 20 mikro pracy, być może trzeba będzie czekać, dopóki nie zdobył aż $ 50 do faktycznie otrzymują swoje pieniądze.

Juror online

Prawnicy przygotowują się do procesu często tworzyć makiety jury w celu uzyskania informacji zwrotnej od osób zbliżonych do tych, którzy może w końcu usiąść na jury. Ponieważ może to być kosztowne mieć makiety jury osobiście, tańsze jurorzy online są logiczną alternatywą. Mogli wysłuchać prezentacji wideo, audio i zobacz, czy czytać materialne i odpowiedzieć na pytania.

Ponieważ prawnicy poszukują ludzi, którzy pasują do profilu potencjalnych jurorów rzeczywistych, firmy jury forum zadać szczegółowe pytania kandydatów. Należy pamiętać, że należy nigdy ujawniać swój numer ubezpieczenia społecznego lub karty kredytowej lub informacji bankowych. Firmy zazwyczaj zapłacić $ 10 do $ 60 do jurorów internetowych. Ponieważ większość firm jury online nie będzie potrzebował dużo jurorów, logując się do wielu firm daje większe szanse podniósł do „podatku jury.”

Aby stać się juror w Internecie, trzeba będzie zarejestrować się w kilku firmach jury, który obejmuje wypełniających obszerny kwestionariusz. Potrzebny będzie również spełniać pewne kwalifikacje, które różnią się wśród powiatów.

Wprowadzanie danych

Online wprowadzania danych rośnie praca-at-home pola. Nowa technologia ułatwia firmom zatrudnić niezależnych wykonawców do prac nad projektami wprowadzania danych.

Operatorzy wprowadzania danych może uzyskać dostęp do infrastruktury dane firmy zdalnie lub wykorzystywania technologii crowdsourcing. do wprowadzania danych może zawierać obszary takiego jak zasadowy ogólnym transkrypcji; Jednak większość zadań transkrypcji wymaga dodatkowego doświadczenia.

Firmy że pracownicy wjazdowych wynajem dane obejmują Axion Data Services, Sigtrack i wsparcie Ninja.

Strona internetowa lub Application Testing

Jeśli masz opinie na temat tego, co działa, a co nie w internecie, może być przystosowany do pracy w badaniach użyteczności zdalnym. testery Użytkownik może również odebrać dodatkowych stron przeglądając pracy lub aplikacji mobilnych, które mogą być nadal w fazie rozwoju. Nie trzeba być bardzo dużą wiedzę na temat internetu, ponieważ niektórzy deweloperzy chcą widzenia danej początkującego.

Użyteczność testerzy proszeni są do przeprowadzania testów na podstawie ich profili demograficznych, takich jak edukacja, wiedza internetowej, wiek i korzystania z mediów społecznych. Następnie są one podane pytania do adresu lub zadań do wykonania, takie jak rejestracja na stronie internetowej, a następnie dostarczanie informacji zwrotnych w Internecie. Przegląd trwa zwykle około 15 do 20 minut i zarabia zazwyczaj około 10 $. Po zakończeniu przeglądu, testerzy nie są płacone aż klient akceptuje ich opinie. Prace mogą być odrzucone i niezapłaconych do problemów technicznych, brak szczegółów, lub innych zagadnień klient decyduje.

Pozycje te występują głównie w każdej firmie zaangażowanej w ecommerce, prowadzenie transakcji handlowych w formie elektronicznej w Internecie. Przykłady obejmują Amazon, eBay i PayPal.

Szukaj Oceniający

Szukaj oceniający silnik zbadać internetowych wyniki wyszukiwania i wyrażanie opinii co do tego, czy są one dokładne, istotne i spamem. Aby to zrobić, oceniający musi posiadać wiedzę na temat aktualnej kultury i internetu oraz posiadać dobre umiejętności komunikacyjne. Czasami wykształcenie jest wymagane lub preferowane, ale bezpośrednie doświadczenie nie jest obowiązkowe. Ta szczególna praca-at-home okazja wymaga pewnego doświadczenia, ale płaci wyższą płacę.

Zadania te są często dla osób dwujęzycznych, chociaż istnieją pewne angielsko-tylko pozycje. Zadaniem oceny wyszukiwania idzie pod wieloma nazwami, takimi jak wyszukiwanie oceniającego, internet oceniającą, jakość reklam Rater lub Internet sędzia.

Firmy, które oferują tego typu zadania obejmują Google, Appen Lionbridge i Workforce Logiq.

Korektor

Jeśli masz oko do plamienia błędy ortograficzne i literówki, może być dobrze nadaje się jako korektor. Jednak ta praca może wymagać biorąc kurs korekta lub jakieś wcześniejsze doświadczenie, lub być może trzeba będzie podjąć próbę przed uzyskiwanie zatrudniony.

Wirtualny asystent

Jako wirtualny asystent, będzie zadanie pracy, który jest podobny do tego z asystenta biurowego. Nawet jeśli będziesz pracować z domu, powinny być dobrze zorganizowane, wydajne i niezawodne. Obowiązki obejmują zazwyczaj zgłoszenia i prowadzenie ewidencji, planowania terminów i wydarzeń, a odpowiadając na telefon.

Wiele firm wynajmu wirtualnych asystentów. Na przykład, Servcorp, która została założona w 1978 roku w Sydney, Australia, zapewnia wirtualne biura i usługi na całym świecie. Oferuje on stacje robocze, sale spotkań, współpracowników, technologię i wszystko inne potrzebne do wspierania biznesu. Timeetc to kolejna firma, która dostarcza wirtualnych asystentów pomagają klientom osiągnąć swoje cele. Firma oferuje wolny proces poprzez wirtualny asystent wykonać jedną początkową zadania.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *