Jak Adres list motywacyjny

Posted on

 Jak Adres list motywacyjny


Adresowanie listu motywacyjnego może być trudne, jeśli reagują na pracy oferty i albo nie mają nazwisko osoby kontaktowej lub nie znać płeć zatrudniania kierownika.

Przede wszystkim staramy się dowiedzieć, nazwisko i płeć osoby kontaktowej. Niektórzy pracodawcy będą myśleć źle o wnioskodawcy, który nie trochę czasu, aby dowiedzieć się nazwy zatrudniania kierownika.

Jeśli jednak zrobić rozeznanie i nadal nie ma pewności, do kogo są adresowania listu, to lepiej być bezpieczne i używać rodzajowe powitanie. Jest również dopuszczalne, aby rozpocząć do nas bez powitania.

Opcje do adresowania list motywacyjny

Jeśli nie jesteś pewien, do kogo się rozwiązać swoich listów motywacyjnych, masz kilka opcji. Pierwszym z nich jest, aby dowiedzieć się nazwisko osoby, z którą kontaktowania. Jeśli nazwa nie jest wpisany na listę zadań, można spojrzeć na tytuł menedżera wynajmu na stronie internetowej firmy.

Jeżeli nie możesz dowiedzieć się nazwisko osoby kontaktowej w firmie, można pozostawić poza pozdrowienie z listem motywacyjnym i zacząć w pierwszym akapicie Pańskiego listu, lub użyć ogólne pozdrowienie.

Jak Adres list motywacyjny Bez osoby kontaktowej

Istnieje wiele ogólnych list motywacyjny pozdrowienia można użyć, aby rozwiązać swój list. Te ogólne list motywacyjny salutations nie wymaga znać nazwisko kierownika rekrutacji.

W badaniu ponad 2000 firm, Saddleback College stwierdzili, że pracodawcy korzystne następujące życzenia:

  • Drogi menedżerowi (40%)
  • Szanowny Panie / Pani (27%)
  • Do kogo to może dotyczyć (17%)
  • Szanowny Dyrektor Zasobów Ludzkich (6%)
  • Pozostawić puste (8%)

Czy należy pamiętać, że terminy takie jak „Do kogo to może dotyczyć” może wydawać się dnia, więc najlepsze opcje mogą być w użyciu „Drogi menedżerowi” lub nie zawierać powitania w ogóle. Wystarczy uruchomić w pierwszym akapicie listu.

Jak Adres list motywacyjny dla Non-gender-specyficzna nazwa

Jeśli nie ma nazwy, ale nie ma pewności co do płci danej osoby, jedną z opcji jest to zarówno imię i nazwisko w swoim pozdrowieniem, bez jakiegokolwiek tytułu, który ujawnia płeć:

  • Drogi Sydney Doe
  • Drogi Taylor Smith

Z tych rodzajów nazw płci niejednoznaczne, LinkedIn może być pomocnym źródłem informacji. Ponieważ wiele osób to zdjęcie z profilu, proste wyszukiwanie nazwisko osoby i firmy w ciągu LinkedIn potencjalnie może pojawić się zdjęcie kontaktu.

Ponownie, można również sprawdzić na stronie internetowej firmy lub zadzwoń asystent administracyjny firmy, aby uzyskać więcej informacji, jak również.

Co Tytuł korzystać

Nawet jeśli wiesz, nazwisko i płeć osoby, do której piszesz, zastanów się, jaki tytuł będzie używany w pozdrowienie. Na przykład, jeśli osoba jest lekarzem lub posiada tytuł doktora, może chcesz zaadresować list do „Dr. Nazwisko”zamiast„Ms. Nazwisko”czy„Mr. Nazwisko „. Inne nazwy mogą być«Prof.»,«Ap»lub«sierż.», Między innymi.

Wskazówka : Jeśli adres list do żeńskiej pracodawcy używać tytułu „Pani”, chyba że wiesz na pewno, że ona woli innego tytułu (takich jak „miss” czy „Pani”).

„Pani” to ogólna nazwa, która nie oznaczają stanu cywilnego, tak to działa na każdej kobiecej pracodawcy.

Jak sformatować pozdrowienie

Po wybraniu pozdrowienie, po nim dwukropek lub przecinek, przestrzeni, a następnie rozpocząć pierwszy akapit listu. Na przykład:

Drogi Dyrektorze ds. zatrudnienia:

Pierwszy akapit listu.

Jak Adres email list motywacyjny

Zatrudnianie menedżerów dostać dużo e-maili każdego dnia. Ułatwić im do skanowania wiadomości e-mail i śledzić poprzez włączenie wyraźnego temacie i podpis z informacji kontaktowych. Ważne jest, aby zająć się poprawnie list motywacyjny e-mail, w tym imię i nazwisko osoby zatrudniania na stanowisko jeśli masz kontakt, aby upewnić się, że list zostanie zauważony.

Temat Linia E-mail Wiadomość

Nigdy nie pozostawiać pustej przedmiotem. Jest duża szansa, że ​​jeśli menedżerowi otrzymuje e-mail z żadnym temacie, oni go usunąć nawet przeszkadza, aby go otworzyć. Zamiast pisać jasny przedmiot wskazujący swoje intencje.

Listy zadanie, które się ubiegamy w temacie wiadomości e-mail, więc pracodawca wie, jakie zadania są Państwo zainteresowani, jak również. Mogą być zatrudnianie wielu pozycjach, a chcesz je zidentyfikować pozycję jesteś zainteresowany łatwo.

Adresowanie Osoba kontaktowa

Istnieje wiele pozdrowienia list motywacyjny można zastosować w celu usunięcia wiadomości e-mail. Jeśli masz osobę kontaktową w firmie, adres list Pani lub Pan Nazwisko. Jeśli nie podano osobę kontaktową, należy sprawdzić, czy można określić nazwę odbiorcy wiadomości e-mail.

Jeśli nie można znaleźć osoby kontaktowej w firmie, można pozostawić poza pozdrowienie z listem motywacyjnym i zacząć od pierwszego akapitu swoim liście lub użyć ogólne pozdrowienie.

Ciało E Pokrywa Letter

Ciało swój list motywacyjny pozwala pracodawca wiedzieć jakie stanowisko ubiegasz i dlaczego pracodawca powinien wybrać się do rozmowy kwalifikacyjnej. To jest, gdzie można sprzedać siebie jako kandydata. Przejrzyj ofertę pracy i obejmują przykłady swoich atrybutów, które dokładnie pasują do tych, które szukasz.

Ważne : Jeżeli jesteś wysyłając list motywacyjny e-mail, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami pracodawcy, w jaki sposób złożyć swój list motywacyjny i CV.

Upewnij się, że e-mail cover litery są tak dobrze napisane, jak wszelkich innych dokumentów wysyłanych.

Wniosek

Jeśli dołączony swoje CV, wspominając to jako część swojego wniosku. Następnie zakończyć swój list motywacyjny dziękując pracodawcę do uznania za pozycję. Zawierać informacje o tym, jak można śledzić. Zawierać zamknięcie, a następnie wymienić swoje nazwisko i podpis e-mail.

Podpis

Twój podpis e-mail powinien zawierać imię i nazwisko, dokładny adres, numer telefonu, adres e-mail i LinkedIn Profil URL (jeśli masz), więc jest łatwy do zatrudniania menedżerów w celu nawiązania kontaktu.

próbka:

Imię Nazwisko
Ulica
Miasto, Stan Kod pocztowy
Email
Telefon
LinkedIn

Więcej porad Pokrywa Letter

Oceń Próbki List motywacyjny: Trudno pisać listów motywacyjnych od zera. Aby ułatwić życie – i upewnij się, że nie zapomnisz któregoś z tych reguł formatowania brzydkie – zacząć od przeglądu próbek list motywacyjny. Wysyłanie wiadomości e-mail zamiast wersji? Spojrzeć na kilka przykładów listów motywacyjnych e-mail, aby zacząć.

Dostosuj swój list motywacyjny: Dlaczego spersonalizować list motywacyjny każdym razem ubiegać się o pracę? Ponieważ nawet podobne tytuły pracy mają różne wymagania. Celem listu motywacyjnego jest przedstawienie menedżera zatrudniania że jesteś najlepszym kandydatem do tej konkretnej pracy. Dostosowywanie list motywacyjny pomogą podkreślić swoje umiejętności i doświadczenie oraz jak one wymogów pracy.

Sprawdzanie pisowni nazwy: Na koniec, przed wysłaniem listu, aby uzyskać pewność, że poprawnie napisane imię zatrudniania kierownika. Że jest to rodzaj małego błędu, który może kosztować kwalifikacyjnej.

Starannie sprawdzane swój list: Czy jesteś wysyłając e-mail lub przesyłanie lub dołączenie wydruku listu, ważne jest, aby upewnić się, że list motywacyjny i CV są pisane, jak również każdej innej korespondencji biznesowej. Jeśli możesz, mieć przyjaciela korektę, zanim trafisz wysłać, odebrać żadnych literówek i błędów gramatycznych.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *