Rzeczy nie powiedzieć lub zrobić, jeśli jesteś zwolniony

Posted on

Rzeczy nie powiedzieć lub zrobić, jeśli jesteś zwolniony

Wyrzucenie może być bardzo traumatyczne nawet jeśli spodziewasz się go i choć może to być trudne, staraj się pamiętać, by nie powiedzieć lub zrobić pewne rzeczy, jeśli jesteś zwolniony. Czytaj dalej o pomoc przejść przez ten trudny okres w swojej karierze.

Będąc puszczeniu od pracy może generować szereg negatywnych emocji w tym szoku, złości, smutku, niepokoju, i obawiają się o przyszłość. Działania, które można podjąć podczas stresu wyrzuceniu może być wysypka i mieć negatywne konsekwencje, jeśli nie jesteś bardzo ostrożny, co mówią i robią. To szczególnie ważne, jeśli nie został zwolniony coraz twoja wina.

Nawet jeśli było puścić, bo nie były idealne pracownik, to nadal boli. Może nawet nie mieć powód, dlaczego zostałeś zwolniony i nie może być udzielone na nie uwagi. Nie może być szansa, że ​​będzie mógł zapisać swoją pracę i odwołać swoje rozwiązanie, ale może lepiej byłoby po prostu przejść.

Nawet jeśli jest to bolesne, aby zwolniony, istnieje kilka rzeczy, że nie należy robić, lub może pogorszyć sytuację. Poniższe wskazówki pomogą Ci jak najlepiej złej sytuacji poprzez unikanie kilka typowych błędów zwolniony pracownicy zrobić.

10 rzeczy, żeby nie powiedzieć lub zrobić, jeśli jesteś zwolniony

  1. Nie burzy z pomieszczeń bez poświęcenie czasu, aby zapisać wszelkie dokumenty potrzebne do pracy z komputerem. Należy okresowo zapisywać dokumenty osobistego lub zawodowego zainteresowania z komputerem działa, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy może nieoczekiwanie stracić pracę. Niektórzy pracodawcy odprowadzi zakończone pracowników z miejsca pracy w momencie odpalania, i trzeba się upewnić, że nie pozostawia żadnych ważnych informacji za.
  2. Nie należy rozpoczynać w celu omówienia kwestii odpraw przed podjęciem trochę czasu na rozpatrzenie wypalania, jeśli to możliwe. Czas naprawdę leczy, a będziesz spokojniejsza, czy można czekać, więc zapytać, czy można było spotkać w dzień lub dwa, aby mieć tę rozmowę. W międzyczasie, polityk i praktyk firmy badawczej tak, że jesteś przygotowany do negocjacji rozsądny pakiet odpraw, jeśli masz zamiar być oferowane jeden. W niektórych przypadkach firma może zaoferować pakiet odpraw podczas procesu terminacji.
  3. Nie odmawiają pomocy z przejściem jeśli jakiś czas upłynie przed datą zakończenia. Ułatwiając płynne przejście, zostanie zapamiętany jako lepszego pracownika i może skorzystać poprzez otrzymywanie pozytywne rekomendacje i referencje. Jest miły, nawet gdy jesteś w złej sytuacji, pomoże na dłuższą metę.
  4. Niektórzy pracodawcy daje możliwość rezygnacji zamiast być zakończone. Są zalety i wady do rezygnacji zamiast wyrzuceniu, ale należy zapoznać się z różnicy między wyrzucenie i zwalnianych przed zgadzają. Sprawdź u lokalnego Urzędu Pracy członkowskie do zbadania wpływu na zasiłki dla bezrobotnych przed zakończeniem decyzji.
  5. Nie bój się prosić o zalecenia w ramach umowy separacji , lub przynajmniej wyjaśnić w jaki sposób pracodawca będzie pole zapytania o swojej kadencji. Jeśli masz kolegów wspomagających, zapytać, czy mogą one dostarczyć pozytywną rekomendację, gdy jesteś nadal w ścisłym kontakcie.
  6. Nie impulsywnie dyskredytować swojego przełożonego lub winy współpracowników lub podwładnych dla swoich problemów z wydajnością. To jest trudna, jeśli uważasz, że pomogli kosztować swoją pracę, ale przyszli pracodawcy przeprowadzi gruntowne sprawdzenie tożsamości i poszukiwania wejście od dawnych kolegów na wszystkich poziomach. Wszelkie wrogów, które zostały wykonane ze swoimi przeloty komentarze będą bardziej skłonni do dzielenia się uszkadzającego informacji. Przecinanie wrażenia mogą być trwałe i mogą wpływać na pracowników, aby zobaczyć cię jako negatywny osoby.
  7. Nie przegap okazji, aby prosić o podstawie decyzji pracodawcy. Jeśli z powodu proces zgodnie z polityką firmy nie zostało wykonane, może być w stanie petycji Human Resources kupić trochę dodatkowego czasu, aby poprawić wszelkie niedociągnięcia mogą mieć. Można również mieć pewną ochronę poprzez prawa osobiste umowa, porozumienie lub związek antydyskryminacyjnego. Skonsultować się z prawnikiem pracy przed zakończeniem separację, jeśli uważasz, że masz sprawę.
  8. Nie sfinalizować swoją separację bez odkrywania innych zadań z obecnego pracodawcy , jeżeli lubisz pracę tam . Opcje mogą występować na innych stanowiskach, jeśli twoi zwierzchnicy postrzegają cię jako pracownika z pozytywnym nastawieniem i silną etykę pracy. Twój pracodawca może uznać za inne zadania, które są lepsze dopasowanie do swoich umiejętności, jeśli uczą się, że jesteś otwarty na inne role.
  9. Nie nadawanie wypalanie natychmiastowe tworzenie sieci kontaktów i przyjaciół. Przed powiedzieć światu straciłeś pracę, trochę czasu, aby przemyśleć wiadomości i jak chcesz być postrzegana przez współpracowników i innych kontaktów zawodowych. Oprawić swoją historię wokół tematu, takich jak praca nie jest prawo pasuje do ciebie. Ale nie bądź zbyt krytyczny wobec pracodawcy lub firmy w ogóle. Zapisz swoje odpowietrzanie emocji dla ograniczonej grupy zaufanych przyjaciół lub członków rodziny.
  10. Co najważniejsze, nie tracą wiary w siebie. Wypalania może być demoralizujące, ale pamiętaj, że jest tylko jedna decyzja pracodawcy, a nie będzie inne, bardziej odpowiednie opcje dla Ciebie. Poświęć czas na przegrupowanie i znaleźć pracę, która jest lepsze dopasowanie dla Ciebie i Twoich zainteresowań. Może się okazać, że to nie była właściwa praca dla Ciebie i push, aby znaleźć nowy jest tylko to, co potrzebne, aby poruszać się wzdłuż swojej karierze.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *