Czy model pracy dla więcej niż jednego Modeling Agency?

Posted on

Czy model pracy dla więcej niż jednego Modeling Agency?

Po prostu, jako model, tym więcej agencji, z którymi pracujesz, tym więcej ekspozycji dostaniesz. To oznacza więcej przesłuchań, więcej rezerwacji i więcej pieniędzy.

Innym powodem do podpisania z wieloma agencjami jest, jeśli chcesz poznać inne rynki. Twoja aktualna Agent może nie mieć doświadczenie poza ich „domu” regionu, a zatem brakuje zasobów lub informacji, by zapewnić Ci rezerwacji potrzebne. To jest, gdy drugi środek w innym mieście, państwie czy nawet kraju może być przydatna.

Należy pamiętać, że dodanie agencja big-name do dyżurów nie zawsze jest najlepszym powodem nabiera dodatkowej reprezentacji. Problem z dużych agencji jest, że modele, które pracują najbardziej i kto przynieść najwięcej pieniędzy będzie zawsze najwyższy priorytet.

Oznacza to, że może to zająć dużo czasu dla agencji, aby naprawdę zrozumieć cię i reprezentować w sposób, który lubisz. Dodatkowo, wiele z najlepszych agencji mają wyłączne umowy, które przewidują, że ich modele nie może pracować dla innej agencji w Stanach Zjednoczonych lub innych krajach. Który ogranicza swoje możliwości znacząco i najprawdopodobniej oznaczać będzie musiał opuścić swój aktualny agencji.

Czy model ma wielu agentów reprezentujących ich?

Czy można mieć wiele agencji reprezentujących was w jednym czasie zależy od standardów branżowych. To nie jest rzadkością w przypadku modeli handlowych opartych na większych rynkach, takich jak Nowy Jork i Los Angeles, aby mieć więcej niż jedną jednostkę handlową reprezentującą je.

Mogą również mieć osobistego menedżera. Co za różnica? Agencja będzie odpowiedzialna za rezerwacje przesłuchań i zatrudnienia, a kierownik doradzi modelu, czy też nie do zaakceptowania pewnych rezerwacje i zarządzać ogólną ścieżkę kariery modelu. Mając menedżera oprócz agencji jest bardziej powszechne wśród aktorów i talentu niż dla modeli.

Markowe modele redakcyjne lub prawie nigdy nie mają więcej niż jedną agencję reprezentującą je na danym rynku. Jednak jest to pożądane modele redakcyjne mieć przedstawicielstwo w każdym z głównych rynków, takich jak Nowy Jork, Paryż, Mediolan, Tokio i Londynie.

Czy muszę mieć więcej niż jeden środek?

Absolutnie nie. Jeżeli jesteś zadowolony ze swojego agenta, a jeśli są one złożenie cię z dużą ilością przesłuchań i go-widzi, to nie musi podpisać z dodatkowych agencji. Czasem wystarczy mieć dobre stosunki pracy z kimś, kto cię rozumie i robi wszystko, co możliwe, aby dalej swoją karierę. Jeśli wszystko idzie dobrze, to perfekcyjnie pobytu, gdzie jesteś.

Czy muszę prosić o pozwolenie od mojej obecnej Agencji Zanim Zaloguj się z kimś innym?

Dopóki umowa nie ma charakteru wyłącznego, lub pozwala na podpisanie z innymi agencjami poza określonym obszarze geograficznym, to nie trzeba prosić o pozwolenie. Jesteś wolny, aby podpisać z jak wieloma agencjami, jak chcesz. Jeśli nie jesteś pewien, ze strony wyłączności swojego kontraktu, zawsze zwrócić się do biura w celu wyjaśnienia szczegółów przed podpisaniem z kimś innym. Jeśli pójdziesz na umowie i znak w każdym razie, można zostać usunięte z Twojego zamówienia.

To powiedziawszy, należy jeszcze być otwarty i szczery z aktualnym agencji, zwłaszcza jeśli chcesz nadal mają pozytywny stosunek pracy. Im więcej agencji rozumie swoje cele zawodowe, tym bardziej będą one w stanie pomóc im osiągnąć. Co więcej, jest to profesjonalny rzeczą do zrobienia.

Jakie są wady z posiadania wielu agentów?

Posiadanie wielu agentów w jednym rynku sprawia, że ​​życie trochę bardziej skomplikowane. Ponieważ modele są rzadko akceptowane do podpisywania umów z wieloma agencjami w tym samym mieście (będą one bardziej niż prawdopodobne, książka, którą z tych samych zadań, co jest mylące, jeśli chodzi o zastanawianie się prowizję), będziesz musiał podpisać z agencji, które specjalizują w różnych dziedzinach. Oznacza to, podróże, podróże, podróże i więcej.

Nawet jeśli agencje są w takim samym stanie, wszystkie z tych kosztów podróży naprawdę dodać. I choć można ubiegać rzeczy jak przebieg, parking, oraz opłat za przejazd na swoim zeznaniu podatkowym, nadal będzie płacić z góry za 100% tych kosztów. Wbrew powszechnemu przekonaniu, agencji nie płacić za bieżące wydatki swoich modeli.

Ponadto, o wiele czynników mających napięty oznacza rozkład. Może to być trudne do żonglować wszystkich tych przesłuchań, go-widzi i rezerwacje z życia codziennego (praca, rodzina, szkoła), zwłaszcza jeśli musisz jechać czy lecieć. trzeba być na wszystko przez cały czas, aby zapewnić twoje zobowiązania nie kolidują ze sobą.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *