Podstawowe Listy Rezygnacja rzucić pracę

Posted on

Podstawowe Listy Rezygnacja rzucić pracę
Ich prostota ma sens, kiedy jesteś zapewniając powiadomienie, że odchodzisz z pracy.

Litery Rezygnacja nie muszą być skomplikowane lub oferują dużo w drodze informacji o tym, dlaczego i dokąd idziesz. Nawet nie muszą koniecznie zawierać linię dziękując swojemu pracodawcy za doświadczenie.

Zdajesz sobie jednak musiał być uprzejmy i miły.

Uwaga : Nie ma sensu pieczenie pomostu, nawet jeśli nadzieję, że nigdy nie widziałem nikogo w swoim byłym pracodawcą wkrótce ponownie.
Nigdy nie wiadomo, kiedy może być potrzebny rekomendację, lub które twoi dawni współpracownicy wiedzą w danej branży. Nie ma sensu dając im powód do złego ustach Cię do potencjalnego pracodawcy.

Dlaczego Napisz rezygnację

Dlaczego napisać list z rezygnacją? Formalna rezygnacja list dokumentuje fakt do działu kadr firmowej że wyjeżdżasz. Zapewnia on również swojego pracodawcę z datą wyjazdu (dwa tygodnie wypowiedzenia wynosi norma) oraz inne informacje mogą być im potrzebne do sfinalizowania wypowiedzenie z pracy z firmą.

Wreszcie, jest to znak swojego profesjonalizmu i umożliwia pozostawienie aktualnej pozycji wiedząc już przekroczył wszystkie „T” oraz przerywana wszystkie „ja”.

Keep Your Letter krótka i prosta

List Rezygnacja pozwala przeciąć wszelkie niedogodności, które mogą wyniknąć podczas rozmowy twarzą w twarz ze swoim przełożonym lub przełożonego. Twój list nie musi być długa. Poniżej przedstawiamy przykładowy rezygnacji liście, że jest krótki i do-punktu i przeglądu tych wskazówek na jak napisać list rezygnacji. Główne pozycje do włączenia w liście to:

  • Fakt, że jesteś pozostawiając firmę
  • Twoja ostatnia data pracy

Jak dobrze, że jest zarówno właściwe i uprzejmy dołączyć dziękuję za poświęcony czas w firmie i ofertę pomocy w okresie przejściowym po wyjściu jeśli będzie dostępny.

Jest możliwe, że list zostanie uwzględniony w pliku pracownika z firmą i konsultowany, jeśli poprosisz odniesienie w przyszłości.

Wskazówka : Nawet jeśli jesteś rozczarowany z pracy, oprzeć się pokusie, aby wypowiedzieć się negatywnie na współpracowników, swoim przełożonym lub firmy.
Nie ma potrzeby, aby dać pracodawcy żadnych więcej informacji, niż potrzeba, aby wiedzieć, który jest prosty fakt, że jesteś ustępującego i po wyjeździe.

Proste wypowiedzenie Przykład

Użyj tej próbki rezygnacja się kiedy chcesz zachować podstawowe i po prostu chcesz poinformować swojego pracodawcę, że jesteś opuszczającą, ale nie chce podziękować swojemu pracodawcy ani realizować żadnych szczegółów dotyczących dlaczego jesteś rezygnacji:

Prosty list z rezygnacją (Nie, dziękuję)

Imię i nazwisko
Adres
Twoje Miasto, Stan Kod pocztowy
Twój numer telefonu
Twój e-mail

Data

Nazwa
Nazwa
Nazwa firmy
Adres
Miasto, Stan Kod pocztowy

Drodzy Mr./Ms. Nazwisko:

Proszę przyjąć ten list jako zgłoszenia, że ​​wyjeżdżam z moją pozycję ABCD w dniu 15 września.

Jeśli mogę być pomocne podczas tego przejścia, proszę dać mi znać.

Z poważaniem,

Twój podpis  (Kopię listu)

Twój Wpisane Nazwa

Prosta Rezygnacja List Przykład z podziękowaniem

Z drugiej strony, może chcesz powiedzieć dziękuję – albo dlatego, że naprawdę myśli, lub dlatego, że zostali wychowani, aby mieć dobre maniery.

Chyba, że ​​naprawdę wyjeżdża pod chmurką, to inteligentna strategia powiedzieć „dziękuję” dla możliwości pracy zostałeś podanych podczas swojej pozycji kadencji, ponieważ przyczynia się do zapewnienia, że ​​pozostanie na dobrej stopie z pracodawcą jesteś pozostawiając , W tej sytuacji skorzystać z tej próbki rezygnacja się:

Imię i nazwisko
Adres
Twoje Miasto, Stan, Kod pocztowy
Twój numer telefonu
Twój e-mail

Data

Imię
Tytuł
Organizacja
Adres
miasto, województwo, kod pocztowy

Drodzy Mr./Ms. Nazwisko:

I niedawno przyjął stanowisko w innej firmie, a więc piszę dzisiaj zaoferować moje formalne zawiadomienie, że będę pozostawiając moją pracę. Mój ostatni dzień będzie 15 stycznia.

Jestem zadowolony z mojego czasu XYZ Corp, i dziękuję za pomoc i wskazówki w ciągu ostatnich pięciu lat. Proszę dać mi znać, jeśli mogę być pomocne podczas tego przejścia.

Z poważaniem,

Twój podpis  (Kopię listu)

Twój Wpisane Nazwa

List Rezygnacja Sample Z formalnego zgłoszenia

Użyj tego listu próbki rezygnacji formalnie poinformować pracodawcę, że jesteś złożeniem dymisji. Ten list jest krótki i na temat.

Imię i nazwisko
Adres
Twoje Miasto, Stan Kod pocztowy
Twój numer telefonu
Twój e-mail

Data

Nazwa Nazwa Organizacji Adres Miasto, Stan Kod pocztowy

Drodzy Mr./Ms. Nazwisko:

Proszę przyjąć ten list jako formalne zgłoszenie, że wyjeżdżam z moją pozycję firmy XYZ w dniu 15 września.

Dziękuję za możliwości, jakie przekazał mi podczas mojego czasu z firmą. Jestem bardziej niż wdzięczny mieli możliwość pracy z zespołem tutaj. Jeśli mogę być z każdej pomocy w okresie przejściowym, proszę dać mi znać.

Z poważaniem,

Twój podpis  (Kopię listu)

Twój Wpisane Nazwa

Wiadomość e-mail Rezygnacja Przykład

Użyj ten krótki przykład wiadomości e-mail jako punkt wyjścia do pisania własnych wiadomości.

Temat:  Imię i nazwisko – Rezygnacja

Drodzy Mr./Ms. Nazwisko:

To jest formalnie powiadomić was, że jestem kończąc moją pracę z firmą ABC, ze skutkiem na dzień 30 czerwca 20XX.

Doceniam, szkolenia zawodowego, społecznego i możliwości rozwoju osobistego miałem natomiast z firmą; dziękuję za wsparcie podałeś mi podczas mojej kadencji tutaj.

Z poważaniem,

Twój Wpisane Nazwa
Adres domowy
Numer telefonu
Adres e-mail Prywatne

Wysyłanie wiadomości e-mail Rezygnacja

Jeśli wysyłając list, oto jak wysłać wiadomość e-mail, rezygnacja, w tym przypadku, aby wysłać go, co to i jak go sformatować.

Ważne : W temacie wiadomości należy użyć wyrażenia podobnego do – Zapewni to, że rezygnacja otrzyma natychmiastowej uwagi i przeglądu „Zawiadomienie o rezygnacji [Imię i nazwisko].”.

Pamiętaj, aby podać swoje dane kontaktowe w podpisie. W ten sposób firma może łatwo skontaktować się z Tobą w razie pytań po tym, jak wyszedł.

Kiedy dać swojemu kierownikowi List

Można wydrukować list dać swoim przełożonym podczas rozmowy o swojej rezygnacji. Albo, możesz wysłać go do swojego przełożonego albo przed, albo po czacie. Jeśli nie jesteś pewny, gdy ostatni dzień pracy będzie, poczekać, aż po spotkania i śledzić z wiadomości e-mail; to jest w zwyczaju, aby zapewnić pracodawcy z formalnego zawiadomienia co najmniej dwa tygodnie przed ostatecznego wyjazdu.

Wskazówki dla Rzucenie właściwy sposób

Jeśli chodzi o rzucenie swoją pracę, jest to właściwy sposób i niewłaściwy sposób się do tego zabrać. Aby upewnić się, zostawić na najlepszych warunkach, wykonaj następujące czynności:

Daj  dwutygodniowym wypowiedzeniem w miarę możliwości .  Można dać więcej czasu, jeśli chcesz, ale nie jesteś zobowiązany to zrobić. Jest uważany zła forma dać mniej uwagi, jednak. Dając ten anons, pozwalasz pracodawca czas konieczny do znalezienia i ewentualnie trenować wymiany. Będą dziękuję za to.

Napisz list rezygnacji  zawierający wszystkie istotne informacje – np fakt, że wyjeżdżasz, a gdy ostatni dzień będzie.

Oczyścić komputer  (przed oddać w swoim ogłoszeniu). Teraz nie jest czas, aby dowiedzieć się, że spółka rozważa tezę przechowywania na dysku twardym naruszenie ich polityki korzystania z komputera. Wszelkie dokumenty osobiste muszą zostać usunięte. Pamiętaj jednak, aby opuścić listę kodów i haseł dostępu, gdzie można znaleźć te zamiennik.

Podsumowują aktualne projekty  nie będą w stanie ukończyć przed datą wyjazdu. W ten sposób zarówno aktualna drużyna (jeśli w ogóle), a Twój następca będzie mógł łatwo podnieść w którym zostało przerwane. Można również opracować ogólną listę swoich codziennych obowiązków pracować dla wymiana używać jako przewodnika.

Nie bad-usta swojego szefa , współpracowników lub firmę, a nie porównań między nimi a nowym pracodawcą może zostać łączenia. Bądź pozytywny, profesjonalny i uprzejmy.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *