Łatwa praca z dala od domu Computer Jobs

Posted on

Łatwa praca z dala od domu Computer Jobs

Liczba praca od domu pracy komputerowych wzrosła w ostatnich latach coraz więcej firm zna koncepcji i technologii zdalnego współpracy coraz bardziej powszechne.

Chociaż wiele z tych miejsc pracy-EG, programistów, projektantów stron internetowych, danych inżynierów-zwykle wymagają zaawansowanych umiejętności, istnieje wiele łatwych, entry-level, praca od domu pracy komputera tam. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać i czego szukać.

Wirtualny asystent

Wirtualny asystent umożliwia zdalne wsparcie administracyjne do firmy, zespołu lub wykonawczej. Obejmuje szereg zadań administracyjnych, takich jak spotkania planowania, rezerwacji podróży, odpowiadając na e-maile, rozmowy telefoniczne i wiadomości w mediach społecznościowych, wpisując dane lub prowadzenie ewidencji i wiele więcej.

Podobnie jak wielu odległych miejsc pracy, wirtualne stanowiska asystentów są oferowane zarówno na freelance oraz pełnym wymiarze czasu zasadach. Możesz szukać na pilota i miejsc pracy gig dla takich tytułów jak „VA”, „wirtualny asystent”, „wirtualny asystent wykonawczy” lub „wirtualnego kierownik biura” i wiele innych. Można również znaleźć te rodzaje pracy na zewnętrznych i elastyczną pracę miejsc FlexJobs , Odesk , Guru i Fiverr , na przykład.

Przy stosowaniu, należy określić swoje organizacyjne , komunikacyjne i umiejętności zarządzania czasem . Ponadto, ponieważ będziesz pracował wyłącznie w trybie online, ważne dla wirtualnego asystenta mieć doświadczenie z najnowszymi technologiami.

Należy zapoznać się z komunikacji i współpracy platform zgodnych ze standardami branżowymi, w tym kalendarz internetowy; przetwarzania tekstu i arkuszy kalkulacyjnych programu; e-mail i wiadomości narzędzi, takich jak Gmail i Slack; audio-wideo konferencji platformy takie jak Skype, Slack, a Google Hangouts i narzędzi współdzielenia ekranu. Według PayScale średnio wirtualnych asystentów zrobić 15 $ za godzinę .

Wsparcie klienta zdalnego Associate

Większość kojarzy zdalnego wsparcia klienta służyć jako „pierwszej linii frontu” dla wszystkich komunikacji z klientami. Należą rozwiązywania problemów, odpowiadając na pytania, dostarczanie informacji, i więcej, i może odbywać się za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatów internetowych i rozmów telefonicznych.

Mniejsze organizacje mogą zawierać wszystkie z tych kanałów do jednego, natomiast w firmach średnich i większych, jesteś prawdopodobnie zobaczyć zadanie podzielone; np „help desk associate” będą odpowiadali na wszystkie pytania pochodzących poprzez e-mail lub czatów internetowych, a „call center współpracownik” będzie obsługiwać połączenia telefoniczne z klientami.

(Ważne jest aby pamiętać, że połączenia przychodzące zadania Centrum bywają role obsługi klienta, gdzie jesteś biorący połączenia przychodzące od klientów. Z drugiej strony, zadania są wychodzące call center, gdzie jesteś wołając do potencjalnych klientów lub potencjalnych klientów i są generalnie bardziej koncentruje się na sprzedaży).

Masz kilka opcji, jeśli chodzi o znalezienie zdalnej obsługi klienta kojarzy pracę. Można wyszukać dowolny zdalnej witryny dla stanowisk obsługi klienta, które mogą pojawić się pod tytułami jak „przedstawiciel obsługi klienta”, „zarządca sukces klienta”, „specjalista obsługi klienta” lub „Pracownik obsługi klienta”, na przykład.

Możesz również rozszerzyć swoje wyszukiwanie w zwykłych miejscach pracy . Tylko pamiętaj, aby dodać „remote”, „wirtualnych” lub „praca w domu” przed tytułem. (Jednak, gdy chodzi o znalezienie legalnej pracy z dala od domu pracy, ofert na stronach takich jak FlexJobs , Remote.co , Jobspresso i WeWorkRemotely , mogą być bardziej wiarygodne niż zdalnych ofert na tradycyjnych wyszukiwarek praca).

Przy stosowaniu do odległych miejsc pracy obsługi klienta, staramy się podkreślać wszelkie wcześniejsze Obsługa Klienta lub gościnność, jak również doskonałe komunikacji i rozwiązywania konfliktów umiejętności . Według Glassdoor, średnia obsługa klienta sprawia, że współpracownik o $ 35000 rocznie .

Data Entry Clerk zdalnego

Zdalne wprowadzanie danych urzędnik ręcznie wchodzi, aktualizacje lub manipuluje numeryczny lub alfanumeryczny danych (np cyfr lub kombinacji liter i cyfr) do bazy danych za pośrednictwem własnego komputera.

Podobna do powyższych zadań, zdalne pracy wprowadzania danych są dostępne zarówno w pełnym wymiarze czasu i wolny strzelec. Można wyszukiwać terminów jak „zdalnego wprowadzania danych”, „zdalne wprowadzanie danych urzędnik”, „zdalnego operatora danych” lub „wirtualny wprowadzania danych”, na przykład.

Kiedy starasz się o pracę zdalnego wprowadzania danych, pracodawca będzie prawdopodobnie zażądać badania parametrów typowania – np „KPH” lub naciśnięcia klawiszy na godzinę, a „WPM” lub słów na minutę. Powinieneś być w stanie wpisać co najmniej 8000 kilometrów na godzinę (choć 10000 jest korzystne), a także co najmniej 50 WPM.

Według ZipRecruiter, A mid-level Data Entry Clerk wynagrodzenie waha się od $ +27.000 do $ 56.000, podczas gdy średnia płaca wynosi 37.000 $ rocznie. Urzędnicy entry-level, jednak na ogół zaczynają się od niższej cenie, a płaca godzinowa może zanurzyć na jak najniższym poziomie 9 $ – 10 $ za godzinę.

Online „Odd-Job” Pracownik

Choć może to brzmieć dziwnie, istnieje wiele zdalnych „dorywcze” można znaleźć w Internecie. Chociaż nie należy oczekiwać, aby zarobić na życie tylko z jednego z nich, można użyć jednego jako zgiełku bocznej lub połączyć je na większe dochody. Ze względu na charakter terminu „nieparzystej pracy”, to nieuchronnie zmienia. Najważniejsze jest, aby wiedzieć, gdzie szukać tych rodzajów pracy i na co zwracać uwagę.

Znajdziesz najszerszy zakres prac na stronach zewnętrznych, takich jak Odesk i można szukać pracy, które pasują do Twojego zainteresowania lub doświadczenia. Być może, będzie można odebrać projekt 2-dniowy wejścia długo danych w tym tygodniu i transkrypcji dźwięku wystawać następnego.

Craigslist jest kolejnym dobrym źródłem do konsultacji. Sprawdź sekcję „Komputer” pod „występy” i albo skanować ofert lub poszukać tę kategorię do takich pojęć, jak „zdalne”, „praca w domu” lub „wirtualny”. To może być warta poszukiwania główną kategorię „występy” z tych terminów też.

Inne internetowych dorywcze to podejmowanie badań, uczestnicząc w grupach badawczych panelowych, i ukończenie zadań na mikro Amazon Mechanical Turk platformy (lub podobnych miejscach , takich jak SwagBucks lub Clickworker). Istnieją również aplikacje robienia pieniędzy można wykorzystać do zapisania się do szybkich koncerty lub do świadczenia profesjonalnych usług.

Ważne jest, aby pozostać starannego i badania zasadności każdej platformie zanim się zarejestrować; ten ma na celu zapewnienie, że nie jest to oszustwo.

Można wyszukiwać opinii w internecie, lub sprawdzić, czy firma ma listę z Better Business Bureau. Wreszcie, jeśli chcesz, aby zabiegać o pracę, a nie szukanie dla niego, można również zarejestrować się i sprzedać swoje usługi na Fiverr.

Wynagrodzenie będzie nieuchronnie różnią się w tym przypadku, a to zależy wyłącznie od mocy i ilości czasu poświęcasz na pracę tego rodzaju pracy. Na Amazon Mechanical Turk, średnia płaca wynosi od 6-12 $ za godzinę. Może się okazać, że płacą więcej koncertów na stronach zewnętrznych lub na Craigslist. Należy pamiętać, że każda praca lub platforma, która pozycjonuje się jako „get-rich-szybkie” okazja jest bardzo prawdopodobne, oszustwo ; jeśli brzmi to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie jest.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *