Athletic Trainer Opis stanowiska: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Posted on

Athletic Trainer Opis stanowiska: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Nie należy mylić z trenerów fitness, którzy Osoby przyczynić się do poprawy kondycji fizycznej, trenerów sportowego pracy z zawodników w zespole i sportów indywidualnych, aby zapobiec urazom, zapewnienie natychmiastowego leczenia urazów, które występują podczas zawodów lekkoatletycznych i pomagają sportowcom zrehabilitować przed urazami.

Athletic Trainer Zadania i obowiązki

Ta praca wymaga zwykle zdolność do wykonaj następujące czynności:

 • Kształcić graczy na właściwych technik wykonywania, w sporcie, aby uniknąć zranienia
 • Zastosuj taśmy, bandaże i szelki dla sportowców przed praktykami i gry do kontuzji uniknąć
 • sportowcy doradza w zakresie prawidłowego użytkowania sprzętu
 • Sprawdzonym reanimacyjny i pierwsza pomoc dla sportowców jak to konieczne
 • Pomoc rannych sportowców zrehabilitować do pełni sił
 • Wykonywanie zadań administracyjnych związanych z budżetami, zakupy sprzętu, obrażeń i leczenia raportów i więcej

Choć ich praca może polegają na pracy z nikim od profesjonalnego sportowca do drużyny piłkarskiej szkoły, podstawowa rola trenera sportowego jest taka sama: w zapobieganiu i leczeniu urazów sportowców.

American Medical Association przyznaje, trenerów sportowych jak pokrewnych pracowników służby zdrowia, którzy pracują w celu zapobiegania, oceny, leczenia i odwyk układu mięśniowo-szkieletowego urazów. Trenerzy mają szeroką wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, ponieważ często są pierwsi na scenie w celu zapewnienia natychmiastowego leczenia w przypadku wystąpienia urazów sportowych konkursach.

Podczas gdy trenerzy pracują z trenerów i sportowców codziennie, zazwyczaj są pod nadzorem licencjonowanego lekarza. Mogą spotkać się z tym lekarzem raz lub dwa razy w tygodniu lub codziennie, w zależności od ustawienia.

Athletic Trainer Wynagrodzenie

Atletyczny trenera wynagrodzenia może się różnić w zależności od lokalizacji, doświadczenia, jak i pracodawcy.

 • Mediana rocznego wynagrodzenia: $ 46.630
 • Top 10% rocznego wynagrodzenia: $ 69.530
 • Dno 10% rocznego wynagrodzenia: $ 30.740

Źródło: US Bureau of Labor Statistics, 2017

Wymagania edukacyjne i kwalifikacje

Według Narodowego Stowarzyszenia trenerów sportowych, większość trenerów mieć magistra lub doktora. W niektórych przypadkach te stopnie są wymagane, a w innych przypadkach, będą one pomóc indywidualna z awansu zawodowego.

 • Wykształcenie: Dla prawie wszystkich stanowiskach trenerskich sportowych, przynajmniej wymagany jest stopień licencjata. Większość szkół wyższych i uniwersytetów w całej Ameryce Północnej ofertą akredytowanych programów, a także z popularności atletyce uczelni, istnieje wiele możliwości dla klasy i doświadczenia klinicznego. Trenerzy zwykle studiować kursy związane ze zdrowiem, takich jak anatomia, fizjologia, żywienie, i bio-mechaniki.
 • Licencjonowania lub certyfikacji: Większość państw wymaga trenerzy do licencji lub rejestracji. Do certyfikacji, trenerzy potrzebują licencjat z akredytowanym sportowego programu treningowego. Ponadto kandydat do certyfikacji musi przejść rygorystyczny egzamin. Aby utrzymać certyfikat posiadacze poświadczeń należy kontynuować przyjmowanie kursy związane Medical-i stosować się do standardów praktyki.
 • Doświadczenie: Dzięki współpracy z zespołami, trenerzy uczą się ważnych umiejętności komunikacyjnych w pracy z lekarzy, trenerów, dyrektorów sportowych i sportowców.

Athletic Trainer Umiejętności i Kompetencji

 • Umiejętności komunikacyjne: Najlepsze trenerów sportowych dumni z pracy z zawodników, trenerów i pracowników medycznych na codzień. Wymaga to doskonałe umiejętności komunikacyjne i często służy jako pośrednik informacji od lekarza do autokaru lub sportowca.
 • Kondycja fizyczna: Trenerzy powinni być w stanie chodzić, biegać, i klęczeć wymagane szybko traktują urazów i pracy ze sportowcami.
 • Umiejętności interpersonalne: Trenerzy muszą korzystać z pracy w atmosferze zespołowej i współpracy w pewnym zakresie z lekarzy, pacjentów, sportowców, trenerów i rodziców.

Perspektywy pracy

US Bureau of Labor Statistics, że projekty zatrudnienie trenerów sportowych wzrośnie o 23 procent od 2016 do 2026 roku, czyli znacznie szybciej niż średnia 7 procent dla wszystkich zawodów.

Trenerzy są wymagane dla większej liczby zawodów sportowych niż kiedykolwiek wcześniej jako większy nacisk kładzie się na bezpieczeństwo poprzez regulację. Z trenerów sportowych w miejscu, drużyn sportowych i grup często są w stanie zaoszczędzić na kosztach ubezpieczenia.

Środowisko pracy

W zależności od sportu, trenerzy mogą spędzać większość swojego czasu pracy pomieszczeniu lub na zewnątrz. Zazwyczaj wiele sytuacji, gdy wymagane jest przestrzeganie długich godzin praktyki wymagane przez zespoły i zawodników w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Podróżując do wydarzeń sportowych często jest wymagane.

Poza możliwością długich godzin, możliwość pomocy w nagłych wypadkach może stanowić obciążenie dla trenera. Szybkie decyzje są często potrzebne w takich chwilach. Ponadto, nie może być presja, aby szybko dostać się najlepsi sportowcy z powrotem po kontuzji i na boisku.

Plan pracy

Jeśli trener pracuje z zespołem konkretnego, ich godziny będą się różnić z przypływy i odpływy poza sezonem, sparingach i sezonie. Trenerzy pracujący w szpitalach i przychodniach może mieć bardziej regularny harmonogram i często prowadzą zasięg pracy w różnych miejscach.

Nie jest niczym niezwykłym dla trenerów na wysokim poziomie do szkoły również pracować jako nauczyciel, który w trakcie sezonu może wymagać dużego godzin w sumie (czasem 60 do 70 tygodniowo).

Porównując podobne oferty

Ludzie, którzy są zainteresowani coraz trenerów sportowych może również rozważyć następujące kariery, które są wymienione z ich mediana wynagrodzenia:

 • Trenerzy i skauci: $ 32.270
 • EMTs i sanitariusze: $ 33.380
 • Fizjoterapeutów: $ 86.850
 • Terapeuci rekreacyjne: $ 47.680

Źródło: US Bureau of Labor Statistics, 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *