Ako nastaviť ciele pre vašu kariéru modelky

Posted on

Ako nastaviť ciele pre vašu kariéru modelky

Mali by ste zadať svoju kariéru s plánom. To vám pomôže sústrediť na trati, a pohybujú sa na najlepšej ceste. U modelov , bude ciele špecifické nastavenie pomôžu a váš agent bude jasnejšie o zamestnanie by ste mali vziať.

Majte na pamäti, váš agent potrebuje, aby sa vaše ciele úprimný, a určiť, či sú realizovateľné pre modelovanie kariéry. Ak ste nastavili ciele, ktoré váš agent nepovažuje za rozumné, pomôžu vám prehodnotí k vytvoreniu realistickejšieho zoznam. Tam je trh pre všetky typy modelov. Ale nie všetky modely môžu robiť všetky druhy modelovania. Tu sú štyri konkrétne ciele, ktoré vám pomôžu naštartovať svoju kariéru modelky a udržať si na správnej ceste.

Určiť svoj “vzhľad”

Kým “Chcem byť modelom”, je miestom, kde začať, mali by ste dostať konkrétnejšie typu modelovania a práce, ktorú chcete robiť, a konkrétnejšie, čo budete môcť robiť. Možno ste vždy chceli byť modelka top, ale váš “vzhľad” je komerčného charakteru. Sa váš výskum na rôzne priemyselné odvetvia a zistiť, ktorý z nich si to najvhodnejšie pre a zahrnúť ho do vášho nastavenia cieľov. To je dôležité najmä cieľom je poradiť so svojím agentom, pretože významne ovplyvňuje typ úloh by ste sa užívajú.

Miest, kam by chceli pracovať

Ak chcete byť plavky modelu , možno máte určité exotické miesta v pamäti pre plážové výhonkov. Alebo, ak chcete byť modelka, ktoré by vás mohli byť sníva o chôdzu v prehliadok počas Paris Fashion Week. S ohľadom na tieto ciele a sledovať ich vám pomôže zostať sústredený a udržať si motiváciu k práci smerom k nim. Mnoho ľudí odporučiť vizualizačné techniky pre dosiahnutie cieľov, a predstavoval si sám seba modelovanie designer plavky na krásnej pláži znie ako docela skvelý čas!

Získať veľa expozície

Ako sa vaše fotografie videnej čo najväčšiemu počtu ľudí je to možné, je nevyhnutné v konkurenčnom modelingu. Čím viac ste videli modelingových agentúr a klientom viac možností budete musieť nechať podpísaná a rezervovať viac pracovných miest. Najlepšie miesto, kde bude vidieť rýchlo legitímne modelingových agentúr je ModelScouts.com.

Podpísať s veľkou agentúru

Na dosiahnutie svojich cieľov, modelovanie, budete potrebovať pomoc skúseného a skúseného agenta po vašom boku. Váš agent vám pomôže nájsť prácu, spravovať svoje rezervácie, vyjednávať svoj plat, aby vám neoceniteľné rady a modelovanie pohľad, rovnako ako mnoho ďalších dôležitých úloh. Ak máte zdieľať svoje modelové ciele so svojím agentom, budú vám realistický obraz o tom, čo vaše modelovanie budúcich sebou nesie a aké ciele treba upraviť, rovnako ako z najlepších spôsobov, ako ich dosiahnuť.

Teraz, keď máte nejaké ciele v mysli, je ďalším krokom je zaznamenať na ľahko prístupnom mieste. Snáď ako zoznam na chladničku, visiace na zrkadle alebo napísaný na počítači – kdekoľvek môžete rýchlo dostať na ne znovu čítal. Neustále pripomienky svoje ciele vás bude podporovať, aby sa rozhodnutia, ktoré vás udržia v pohybe smerom k nim a nakoniec ich dosiahnutie.

Prečo Ciele Matter a ako ich dosiahnuť

Pripomínať, prečo by ste nastaviť tieto ciele na prvom mieste je ďalším dôležitým taktika pre dosiahnutie cieľov. Spolu so svojím zoznamom cieľov, napísať zoznam toho, prečo to sú vaše ciele a to, čo ich dosiahnutie by pre vás znamená. Možno, že modeling kariéry znamená slobodu pre vás – slobodu cestovať a pracovať vždy v rôznych miestach a riadiť svoj čas inak ako 9-5 práce.

Alebo, napríklad modelovanie by mohlo byť len koníček pre vás, a v tom prípade, vaším cieľom je baviť a užívať si. Keď ste ponúkol modelingovú prácu, ktorú naozaj nechcem, aby pripomínal si, že vaším cieľom je, aby si sami, pomôže urobiť rozhodnutie premeniť ju máte.

Na druhú stranu, ak je vaším cieľom zarobiť peniaze, uvedom si to bude presvedčiť vás, že je to vo vašom najlepšom záujme, aby prijal prácu. Keď vaše modelovanie prostriedok si je vedomý svojich cieľov, budú tiež vedúcou silou v pomôcť im dosiahnuť, čo je dôvod, prečo je tak dôležité, aby podpísali s veľkým modelingovej agentúry.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *