Jak napisać list motywacyjny dla niezapowiedzianych Hioba

Posted on

Jak napisać list motywacyjny dla niezapowiedzianych Hioba

Nie wszystkie firmy reklamować ofert pracy. Niektóre firmy dostać dużo kandydatów bez reklam. Inne firmy nie może być w trybie zatrudniania ale rozważy wnioski od kandydatów, jeśli przewidujemy otwarcie w najbliższej przyszłości.

Wysyłając CV i list motywacyjny do pracodawcy, nawet jeśli nie jesteś pewien, czy są dostępne miejsca pracy, jest sposobem, aby dostać kandydata zauważył. Może on również uzyskać można przejść do rozważenia stanowiska, które właśnie otworzyły. Jeśli masz umiejętności firma jest w potrzebie, to może nawet cię uznać za pozycję nowiutkim.

Kiedy wiesz, że pracodawca ma otwór, nie wahaj się do zastosowania.

Porada : Jeśli masz firmę, którą uwielbiam pracować, rozważ poświęcenie czasu, aby dotrzeć i połączyć niezależnie od tego, czy organizacja jest obecnie zatrudniania.

Wskazówki jak napisać list motywacyjny dla niezapowiedzianych Hioba

Jaki jest najlepszy sposób, aby ubiegać się o otwory niereklamowanych pracy? To zależy od tego, czy wiesz, że jest to pozycja dostępna, ale spółka nie wymienione, lub jeśli jest spółką chcesz pracować i nie wiem, czy są otwarte zadania.

Kiedy wiesz, że to otwarcie Praca

Jeśli wiesz, że firma zatrudni, ale nie reklamowane pozycję, napisać tradycyjnego  listu wyrażającego swoje zainteresowanie w pozycji otwartej w firmie. Pamiętaj, aby szczegółowo odnosić swoje kwalifikacje do pracy.

Kiedy nie wiem, czy Spółka jest Zatrudnianie

Pisząc list motywacyjny dla niezapowiedzianych otworu (znany również jako  zimnego kontaktu listu lub listu z odsetek) jest trochę inny niż pisanie listu motywacyjnego do pracy, który na pewno jest dostępny.

Z tego typu pisma, trzeba będzie dokonać silny skok dla siebie i jak można pomóc firmie. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, jak napisać list motywacyjny dla niezapowiedzianych otwarcia.

  • Wspominając swoje kontakty. Jeśli znasz kogoś w organizacji, o tym wspomnieć na początku listu motywacyjnego. Mając kontakt w firmie jest to świetny sposób, aby uzyskać stopę w drzwi, nawet jeśli firma nie jest aktywnie zatrudniania.
  • Użyj papieru lub e-mail.  Możesz wysłać do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej lub papieru. Wysyłanie staromodny list papieru działa dobrze dla tego rodzaju pisma, ponieważ może mieć większe szanse niż czytać wiadomości e-mail, które mogą być usunięte bez nawet przed otwarciem.
  • Zawierać CV.  Czy wysłać swój list motywacyjny poprzez papierze lub e-mail, należy dołączyć kopię swojego CV. Upewnij się dopasować swoje CV do firmy i rodzaju pracy szukasz.

Co zawrzeć w liście przewodnim

Poniżej znajduje się szczegółowe informacje na temat tego, co dołączyć do listu, wraz z linkami do listów przykład okładki.

Twój Informacje kontaktowe
Imię
Adres
Miasto, Stan Kod pocztowy
Numer telefonu
Adres e-mail

Data

Powitanie
Jeśli można znaleźć osobę kontaktową w firmie, kieruje swój list lub wiadomość e-mail do nich. Oto jak znaleźć kontakty do firm.

Jeśli nie można zlokalizować osobę kontaktową, zaadresować list do „Drogi menedżerowi” lub pominąć ten rozdział i rozpocząć w pierwszym akapicie listu.

Korpus pokrywy List
Celem twojego listu jest, aby uzyskać zauważony jako potencjalnego pracownika, nawet jeśli firma nie zatrudni natychmiast. Twój list powinien wyjaśnić przyczynę zainteresowanie organizacji i identyfikacji najbardziej odpowiednich umiejętności czy doświadczenia i wyjaśnić, dlaczego chcesz być atutem firmy.

Punkt pierwszy: Pierwszy akapit Pana listu powinna zawierać informację o tym, dlaczego piszesz. Jeśli znasz kogoś w firmie, wspominając go teraz. Bądź konkretny, dlaczego jesteś zainteresowany w tej konkretnej firmy.

Bliski Paragraf (a): Kolejny odcinek swój list motywacyjny powinien opisać, co masz do zaoferowania pracodawcy. Ponownie, być konkretne, jak można pomóc w organizacji.

Punkt końcowy:  Zawarcie swój list motywacyjny dziękując pracodawcę do uznania za pracę.

Zamknięcie
poważaniem,  (lub wybrać inną zamykanie z przykładami)

Podpis
odręczny podpis  (za wysłaną listem)

Wpisane Podpis
Podczas wysyłania listu e-mail, upewnij się, że zawierają wszystkie informacje kontaktowe w podpisie.

List motywacyjny przykład za pracę, która nie jest reklamowana

Można użyć tej próbki jako wzór do napisania listu motywacyjnego.

Imię i nazwisko
Adres
Miasto, Stan Kod pocztowy
Twój Numer telefonu
Adres e-mail

Data

Osoba kontaktowa
Nazwa
firmy
Adres
Miasto, Stan Kod pocztowy

Drodzy Mr./Ms. Nazwisko,

Jako profesjonalista Information Technology z doświadczeniem kierowniczym wyższego szczebla w branży IT, dowiedziałem się, że najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu było zmotywowanie zasobów miałem z dobrze zdefiniowanymi celami i inicjacji.

Przekonanie zarządzanie oparte na uczciwości, jakości i obsługi, wraz z pozytywnym nastawieniem, zdolności do myślenia i planowania strategicznego, a także zdolności do szybkiego dostosowania się do nowych idei i sytuacji pozwala mi osiągnąć spójne i znaczące sukcesy w wielu branżach.

Mój profil osobowości mówi:

  • Przekonany, napędzany osoba, która szybko reaguje na zmiany.
  • Self-starter z silnym poczuciem pilności, który reaguje pozytywnie na wyzwanie i ciśnienie.
  • Szybko uczący się, który jest praktyczny i pomysłowy Problem Solver.
  • Biegła i elokwentny komunikator giętkie i elastyczne. Self-directed, celowych wykonawcą.

Moi dawni kierownicy powiedzieć:

„… Analiza Informacji Technologia będzie służyć jako wytyczne dla dokonywania pozytywny wkład … Twój styl zarządzania przewidzianą ślad dla młodszych członków naszej organizacji … bardzo pozytywne wrażenie składek dokonane do naszej firmy i jej rozwoju.” Gregory Hines, prezes i CEO, Information Technology danych.

„… najważniejszym źródłem wzrostu naszej działalności technologicznej dane … w stanie skupić zespół i zarządzać produkt do pomyślnego wprowadzenia … w dużej mierze do jego osobistego zaangażowania … doskonałe zarządzanie projektami IT i operacyjnych umiejętności zarządzania”. Pauline Hallenback, CTO w systemach informatycznych.

„… Twoje mocne strony jako kierownika są liczne i zróżnicowane … wszystkie kwestie są konfrontowane w odpowiednim czasie … Zarządzanie przez cele jest jako drugą naturą do ciebie …” Jackson Brownell, Dyrektor Operacyjny, Denver Technologies.

ABC Company jest firmą, która zapewni mi możliwość umieścić moją osobowość, umiejętności i sukcesy pracować. Na osobiste spotkanie, chciałbym omówić z wami, jak będę przyczynić się do dalszego rozwoju firmy.

Z poważaniem,

Twoje imię

Korektę dokumentów

Starannie sprawdzane zarówno swoje CV i list motywacyjny, zanim je wysłać.

Jak wysłać swój list

Wysyłając list za pośrednictwem poczty, napisać list, w wiadomości e-mail i dołącz swoje CV do wiadomości. W temacie, umieścić swoje nazwisko i powód do pisania (nazwa – Wprowadzenie).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *