Bir yayınlanmayan Job için Kapak Mektubu nasıl

Posted on

Bir yayınlanmayan Job için Kapak Mektubu nasıl

Tüm firmalar iş ilanları tanıtımı. Bazı şirketler reklam olmadan başvuru bol olsun. Diğer şirketler modu işe olmayabilir ama yakın gelecekte bir açılış bekledikleri zaman nitelikli adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

Kullanılabilir işler varsa emin olmasa bile, bir işverene bir özgeçmiş ve kapak gönderme, senin adaylığını fark almak için bir yoldur. Ayrıca sadece açmış pozisyonlar için dikkate ilerlemek alabilirsiniz. Eğer beceri varsa şirket, hatta bir yepyeni pozisyon için düşünülen alabilirsiniz ihtiyacı var.

Eğer bir işveren bir açıklığa sahiptir bildiğinizde, uygulamak için tereddüt etmeyin.

İpucu : Eğer bir şirket varsa, için çalışmak uzanmak ve bağımsız organizasyon şu anda işe olup olmadığından bağlanmak için zaman ayırdığınız düşünün isteriz.

Bir yayınlanmayan Job için Kapak Mektubu Yazımı için ipuçları

yayınlanmayan iş ilanları için uygulamak için en iyi yolu nedir? Bu mevcut bir pozisyon olduğunu biliyorum bağlıdır, ancak şirketin bunu listede yoksa veya siz için çalışmak istiyorum bir şirket varsa ve açık bir iş olup olmadığını bilmiyorum.

Biliyor zaman bir İş Açılış yoktur

Eğer şirket işe ancak pozisyon reklam verme zamanı biliyorsanız, geleneksel yazma  şirkette açık konumda ilgi ifade kapak mektubu. Özellikle iş için nitelikleri ilişkilendirmek emin olun.

Ne zaman Firma işe olup olmadığını Do not Know

(Aynı zamanda olarak bilinen yayınlanmayan açılması için bir kapak mektubu yazma  soğuk temas kapak mektubu veya ilgi harfi) kullanılabilir olduğunu biliyorum bir iş için bir kapak mektubu yazarken biraz daha farklıdır.

Mektubun bu tür ile, kendiniz için güçlü bir konuşma yapma gerekir ve şirket nasıl yardımcı olabileceğini. Aşağıda bir yayınlanmayan açılması için bir kapak mektubu yazma konusunda bazı ipuçları.

  • Kişilerinizi bahsedin. Eğer kuruluşta birini tanıyorsanız, kapak mektubu başında bu söz. Şirkette bir kişiyi sahip şirket aktif işe olmasa bile, kapı senin ayak almak için harika bir yoldur.
  • Kağıt ya da e-posta kullan.  Sen kağıt veya e-posta aracılığıyla mektup gönderebilirsiniz. Hatta açılmadan silinebilir bir e-posta, daha okumak olma şansı daha yüksektir, çünkü eski moda bir kağıt mektup gönderme, mektup bu tür için iyi çalışır.
  • Özgeçmiş ekleyin.  Eğer kağıt veya e-posta aracılığıyla kapak mektup göndermek olsun, özgeçmişinizi bir kopyasını eklemeyi unutmayın. Eğer şirket ve aradığınız işin türüne Özgeçmişinizi uyarlamak emin olun.

Sizin Kapak Mektubu ne dahil etmek

Aşağıda örnek kapak harflere bağlantılarla birlikte Kapak mektubunda ekleyebileceklerinizle ilgili ayrıntılı bilgi var.

İletişim Bilgileriniz
Adı
Adres
Şehir, Devlet Posta Kodu
Telefon Numarası
E-posta Adresi

tarih

Tebrik
CIA’de bir ilgili kişi bulabilirseniz, onlara mektubunuzu veya e-posta mesajı yönlendirir. İşte şirketlerinde kişileri bulmak için nasıl.

Bir ilgili kişi bulamazsa, “Sevgili İşe Alma Yöneticisi” Mektubunuzu hitap ediyor veya bu bölümü dışarıda bırakın ve mektubun ilk paragrafında ile başlar.

Kapak Mektubu Gövde
mektubunuz amacı şirket hemen işe olmasa bile olası bir çalışan olarak fark elde etmektir. Mektubunuz organizasyonunda ilgiden nedenini açıklamak ve en alakalı beceri veya deneyimlerin tespit ve şirkete bir varlık olurdu neden açıklamalıdır.

İlk Paragraf: Mektubun birinci paragrafı yazılı niye bilgileri içermelidir. CIA’de birini tanıyorsanız, şimdi söz. Eğer bu özel şirket ilgilenen neden olarak spesifik olun.

Orta Paragraf (ler): işveren sunmak zorunda açıklamalıdır Kapak mektubu sonraki bölümde. Yine, nasıl destek olabileceği konusunda spesifik olun.

Nihai Paragraf:  istihdam için göz önünde bulundurularak işveren teşekkür kapak mektubu sonlandırın.

Kapanış
, Saygılarımızla  (veya örneklerden başka kapanış seçin)

İmza
Handwritten İmza  (a gönderilecek mektup için)

İmza Yazılan
Bir e-posta mektup gönderiyor, imzanıza tüm iletişim bilgileri eklemeyi unutmayın.

Reklamı kadar çıktı İş için mektup Örnek Kapak

Bir kapak mektubu yazmak bir model olarak bu örnek kullanabilirsiniz.

Adınız
Adresiniz
Şehir, Eyalet Posta Kodu
Telefon Numaranız
E-posta Adresi

tarih

Kişi Adı
Başlık
Şirket
Adres
Şehir, Devlet Posta Kodu

Değerli Mr./Ms. Soyadı,

IT sektöründe üst düzey yönetim deneyimi olan bir Bilgi Teknolojisi profesyoneli olarak, ben başarı elde etmenin en iyi yolu ben iyi tanımlanmış hedefleri ve güçlendirme ile vardı kaynaklarını motive etmek olduğunu öğrendik.

olumlu bir tutum ile birlikte bütünlük, kalite ve hizmet dayalı bir yönetim inanç, stratejik düşünce ve planlama ve yeni fikirler ve durumlara çabuk uyum yeteneği için bir yetenek bana birden sektörlerde tutarlı ve anlamlı başarılar elde sağlar.

Benim kişilik profili diyor ki:

  • değiştirmek için hızlı tepki veriyor Kendine güvenen, tahrik bireysel.
  • olumlu meydan ve basınç yanıt aciliyet duygusu güçlü olan bir marş.
  • pratik ve becerikli problem çözücüdür bir hızlı öğrenen.
  • Esnek ve duyarlı bir akıcı ve eklemlerle iletişimci. Kendine dönük, hedef odaklı yapan.

Benim eski yöneticileri demek:

“… Bilgi Teknolojisi Analizi yönetim tarzı organizasyonumuzun genç üyeleri için bir ayak izi sağladı … pozitif katkılar yapmak için bir kılavuz olarak görev yapacak … Bizim iş ve büyümesine yapılan katkıların çok olumlu izlenim.” Gregory Hines, Başkan ve CEO, Bilgi Veri Teknolojisi.

“… nedeniyle kendi kişisel bağlılık … mükemmel BT proje yönetimi ve operasyonel yönetim becerileri büyük ölçüde … Başarılı bir giriş ürünü ekibi odaklanmak ve yönetebilmek bizim veri teknolojisi işinde büyümenin en önemli kaynağı ….” Pauline Hallenback, Bilişim Sistemleri CTO’su.

“… Bir yönetici olarak güçlü bütün sorunların amaçlara göre yönetim size ikinci bir doğa olarak geliyor … zamanında karşı karşıya … çok ve çeşitlidir …” Jackson Brownell, Operasyon Direktörü, Denver Teknolojileri.

ABC Şirketi çalışmak benim kişilik, beceri ve başarıları koymak için fırsat bana sağlayacak bir şirkettir. kişisel toplantıda, ben firmanızın sürekli büyümesine katkıda bulunacaktır nasıl sizinle görüşmek istiyorum.

Saygılarımla,

Adınız

Kişisel Belgeler tashih

Eğer göndermeden önce dikkatlice özgeçmiş ve kapak mektubu hem tashih.

Mektubunuzu Gönder Nasıl

e-posta yoluyla mektup gönderirken, e-posta iletisine yazmak ve iletiye Özgeçmişinizi ekleyin. konu satırına, adınızı ve (- Giriş Adınız) yazma nedenini koydu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *