Kuidas kirjutada kaaskirja jaoks unadvertised Töö

Posted on

Kuidas kirjutada kaaskirja jaoks unadvertised Töö

Mitte kõik ettevõtted reklaamida vabu töökohti. Mõned ettevõtted saavad palju taotlejad ilma reklaami. Muud ettevõtted ei pruugi olla rentides režiimis, kuid kaalub nii kvalifitseeritud kandidaatide kui nad ootavad ava lähitulevikus.

Saadan CV ja kaaskirja tööandja, kuigi te ei ole kindel, kas seal on vabu töökohti, on võimalus saada oma kandidatuuri märganud. Samuti võib sulle edasi tasu positsioone, mis on lihtsalt avanud. Kui teil on oskusi ettevõtte vajab, see võib isegi sulle kaaluda uhiuus asendis.

Kui sa tead, tööandja on avaus, ärge kartke kohaldada.

Vihje : Kui teil on firma teile meeldiks töötada, leiavad, et leidsite aega, et jõuda ja ühendada sõltumata sellest, kas organisatsioon on praegu tööle.

Näpunäiteid kaaskirjata jaoks unadvertised Töö

Milline on parim viis taotleda unadvertised töökohta? See sõltub sellest, kas sa tead, on olemas seisukoht olemas, kuid ettevõte ei ole loetletud, või kui seal on firma soovite töötada ja sa ei tea, kas seal on avatud töökohti.

Kui teadsite On Töö avamine

Kui tead ettevõte tööle, kuid ei ole reklaamitud positsioon, kirjutada traditsiooniline  kaaskirja väljendada oma huvi avatud positsiooni firmas. Kindlasti seostuma teie kvalifikatsiooni tööd.

Kui Sa ei tea, kas ettevõtte on palkamine

Kirjutamine kaaskirja jaoks unadvertised avamine (tuntud ka kui  külm kontakt kaaskirja või motivatsioonikirja) on veidi teistsugune kui kirjalikult kaaskiri tööd, et sa tead, on olemas.

Seda tüüpi kirja, siis on vaja teha tugevat pigi ise ja kuidas saab aidata ettevõte. Allpool on mõned näpunäited, kuidas kirjutada kaaskirja jaoks unadvertised avamist.

  • Mainida oma kontaktid. Kui sa tead kedagi organisatsiooni, rääkimata selle alguses kaaskirja. Võttes kontakti firma on suurepärane võimalus saada oma jala ukse, isegi kui ettevõte ei ole aktiivselt tööle.
  • Kasutage paberit või e-posti.  Võite saata oma kirja teel paberkandjal või e-posti. Saadan vanamoodne paberile kirja toimib hästi seda tüüpi kirja, sest see võib olla parem võimalus lugeda kui talle, mille võib kustutada, ilma et ta avas.
  • Kaasa CV.  Kas saadate oma kaaskirja kaudu paber või e-posti, kindlasti ka koopia oma CV. Veenduge kohandada oma CV ettevõtte ja töö iseloomust otsite.

Mida lisada oma kaaskirja

Allpool on üksikasjalikku teavet selle kohta, mida lisada oma kaaskirja koos linke näiteks kaaskirjad.

Teie kontaktandmed
Nimi
Aadress
City, State Postiindeks
Telefoninumber
E-posti aadress

kuupäev

Tervitus
Kui leiad kontaktisiku ettevõtte, juhtida teie kirja või e-kirja neile. Siin on, kuidas leida kontakte ettevõtetes.

Kui te ei leia kontaktisiku, tegeleda oma kirjas “Kallis Hiring Manager” või jätke see lõik ja alustada esimese lõigu oma kirjas.

Body Cover Letter
eesmärgiks kirja on saada märganud nagu töölesoovija isegi kui äriühing ei ole tööle kohe. Teie kiri peaks selgitama, miks teie huvi organisatsiooni ja selgitada oma kõige olulisemad oskused või kogemused ja miks te oleks vara ettevõttele.

Esimeses lõigus: esimene lõik kirja peaks sisaldama teavet selle kohta, miks te kirjutate. Kui sa tead kedagi ettevõtte mainida seda nüüd. Ole konkreetne, miks olete huvitatud selle konkreetse firma.

Lähis Lõige (s): Järgmine osa oma kaaskirja peaks kirjeldama, mida teil on pakkuda tööandjale. Jällegi, konkreetsed, kuidas saate aidata organisatsiooni.

Viimane lõik:  Sõlmige kaaskirja tänades tööandja arvestades teid tööhõive.

Sulgemine
Parimate soovidega,  (või valige teine sulgemise näidetest)

Allkiri
käsitsi kirjutatud allkirja  (eest saadetakse kiri)

Trükitud allkiri
Kui saadate talle kirja, kindlasti ka kõik oma kontaktandmeid oma allkirja.

Kaaskirja Näide tööd, mis ei ole Reklaamitud

Võite kasutada seda proovi mudelina kirjutada kaaskirja.

Teie nimi
Teie Aadress
City, State Postiindeks
oma telefoninumbri
oma e-posti aadress

kuupäev

Kontakt Nimi
Pealkiri
Firma
Aadress
City, State Postiindeks

Lugupeetud Mr./Ms. Perekonnanimi,

Nagu Infotehnoloogia professionaalne kõrge taseme juhtimise kogemus IT-tööstuses, sain teada, et parim viis saavutada edu oli motiveerida ressursside mul oli hästi määratletud eesmärke ja mõjuvõimu.

Kaitsekorralduskava usk põhineb terviklikkust, kvaliteeti ja teenust koos positiivne suhtumine, sobivuse strateegilise mõtlemise ja planeerimise, ja võime kiiresti kohaneda uute ideede ja olukordade võimaldab mul saavutada pidev ja märkimisväärne edu mitmes tööstusharudes.

Minu isiksuse profiili ütleb:

  • Kindel, sõidetakse isik, kes reageerib kiiresti muuta.
  • Füüsilisest isikust starter koos kiireloomuline, kes reageerib positiivselt vaidlustada ja surve all.
  • Kiire õppija, kes on praktiline ja leidlik probleem lahendaja.
  • Ladusa ja väljendada suhtleja, paindlik ja tundlik. Füüsilisest isikust suunatud, eesmärgile orienteeritud tegija.

Minu endised juhid “öelda:

“… Infotehnoloogia analüüsi juhinduda tegemise positiivse panuse … oma juhtimisstiili ette jalajälg noorematele liikmetele meie organisatsiooni … väga positiivne mulje sinu panus meie äri ja selle kasvu.” Gregory Hines, president ja tegevjuht, Information Data Technology.

“… kõige olulisem allikas kasvu meie andmeid tehnoloogia äri … võimalik keskenduda meeskonna ja hallata toote eduka kasutuselevõtu … tingitud suures osas tema enda isiklik pühendumus … suurepärase IT projektijuhtimise ja tegevuse juhtimise oskusi.” Pauline Hallenback, CTO kell Infosüsteemide.

“… oma tugevusi juhina on palju ja erinevaid … kõik küsimused seisavad õigeaegselt … haldamise eesmärgid on nagu teist laadi sulle …” Jackson Brownell direktor Operations, Denver Technologies.

ABC Company on ettevõte, mis annaks mulle võimaluse panna oma isikupära, oskusi ning õnnestumisi tööle. At isikliku kohtumise, tahaksin teiega arutada, kuidas ma kaasa jätkuva kasvu oma firma.

Parimate soovidega,

Sinu nimi

Korjausvedoksia oma Dokumendid

Hoolikalt korrektuuri nii oma CV ja kaaskirja enne kui saadate neid.

Kuidas saata oma kiri

Saates oma kirjas e-posti teel, kirjuta oma kirja e-kirja ja lisab oma CV sõnumile. Teemareal, pane oma nimi ja põhjus kirjalikult (Teie nimi – Sissejuhatus).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *