Top 10 Darbas-namuose Darbas mokytojams

Posted on

Top 10 Darbas-namuose Darbas mokytojams

Kai jūs gaunate iki 5 val važinėti į darbą po būna iki pusę nakties daro klasėje prep, darbą, kuris leidžia jums dirbti jūsų pižama skamba pretty darn gerai. Ji taip pat gali skambėti tikėtina, žinoma, jūs negalite mokyti iš komfortą savo namuose, tiesa? Nuotolinis darbo vietų yra patrauklūs darbuotojams visose profesijų rūšių, bet mokytojams ypač galimybės statyti karjerą skaitmeniniame instrukcija augti stipresni ir įvairesni kiekvienais metais.

Dėka technologijų, ji yra visiškai įmanoma suderinti savo meilę švietimo su visu etatu darbas-at-home gyvenimo būdą. Tai ypač aktualu, jei esate pasiruošęs susilieti vaidmenis kurti savo naują karjerą, pavyzdžiui, maišymo švietimo konsultacijų su tikru interneto mokymo ir tt

Jei jūs galvojate apie tai, didelius pokyčius; esate buvęs mokytojas ar pensininkas, ar jūs ieškote darbo ne tradicinėje klasėje, vieną ar daugiau iš šių 10 darbo namuose darbo vietų mokytojams gali tilpti sąskaitą.

Prisijungę mokytojas

Mokytojams, kurie vis dar myli savo darbą, bet norintiems dirbti namuose, internete mokymas suteikia galimybes kiekvienam dėmesio. Kai virtualios mokytojų dėmesio namų moksleivių, pavyzdžiui, tuo tarpu kiti gali sutelkti dėmesį į besimokančiųjų suaugusiųjų ar verslo mokymo programas.

Informacija apie virtualių mokymo atlyginimų lyginant su in-klasėje atlyginimų yra sunku ateiti iki, bet sprendžiant pagal darbo skelbimus ir juokinga ataskaitas K-12 mokytojų turi būti pasirengę imtis darbo užmokesčio sumažinimas mokyti nuo namų. Tačiau, jei jūs svarsto perkelti į vietą su mažesniu pragyvenimo išlaidos arba planuojate papildyti savo mokymo atlyginimą su kitu dėmesį ar du, tai koncertas gali būti už jus.

Prisijungę Tutor

Nesvarbu, ar jūsų specialybė yra ESL, kompiuterių mokslas, ar televizija Prep, internete konsultavimo gali būti pelningas būdas užsidirbti iš namų, arba trinkelėmis jūsų atlyginimo pragyvenimui savo darbo dieną. Technologijas, pavyzdžiui, “Skype” ir kitas Vaizdo konferencijų programinės įrangos padarė tai lengviau nei kada nors atkartoti in-asmens Tutoring sesiją ir iškirpti važinėti.

Prisijungę profesorius adjunktas / instruktorius

Etatiniu koncertai yra sunku ateiti iki šių dienų, tačiau vienas aukštyn ir povidurinio pedagogų yra tai, kad virtualūs profesorius / instruktoriaus darbas yra tikėtina, kad nuolat auga. Santykinai mažas darbo užmokestis už papildomas profesorių yra daug lengviau skrandyje, kai jūs galite mokyti iš komfortą savo namuose.

rašymas Treneris

Be 2016 PayScale ataskaitos, 44 procentai vadovų teigė, kad rašymo įgūdžiai buvo kietos įgūdžių labiausiai trūksta naujų Grads. Jūs galite padėti pakeisti, dirbant su studentais ir verslo klientams tendenciją atsigaivinti šių esminių įgūdžių. Panašus į globojimo, rašymo treniruotės koncertai turėjo naudos iš technologijų, pavyzdžiui, vaizdo konferencijos, todėl lengviau nei bet kada bendrauti su studentais nuotoliniu būdu.

Gyvenimo kūrėjas

Chegg aprašo turinio kūrėjams šį kelią: “. Jei klasėje buvo teatras, Gyvenimo kūrėjas būtų dramaturgas, kuris sukuria istoriją ir rašo dialogą” Jei jūs išleidote daug laiko klasėje mokyti savo medžiagą, jūs žinote, ką veikia ir kas ne. Įdėkite tą patirtį panaudoti geram, ir statyti antrą karjerą kaip gyvenimo kūrėjas. Pagrindiniai darbo tarybų visada objektų Ugdymo turinio kūrėjams. Kai kurie, pavyzdžiui, Iš tiesų, leis filtruoti namų pagrįstas galimybes.

Mokymo medžiagos teikėjas

Jei jau turite savo mokomąją medžiagą, honed metų bandymų ir klaidų klasėje, kodėl gi ne pasidalinti, kad žinių turtus ir padaryti jūsų sunkus darbas atsiperka vėl ir vėl, tuo pačiu metu? Mokytojai Mokami Mokytojai leidžia jums galimybę pasidalinti savo pamokų planus, veiklą, klasėje dekoro ir daugiau-ir uždirbti pinigus iš jo.

Jūs tikriausiai nebus padaryti likimo iš svetainės, bet jūs galite padaryti pora papildomų šimtus per mėnesį, o tai praverčia, kai pradeda po klasėje karjerą – kai kurie pardavėjai, atrodo, padaryti gana gerai.

“Aš šiuo metu padaryti daug daugiau pardavimo mokymo išteklius nei būčiau, jei būčiau toliau mokymą”, rašo Rachelė Lynette ne Edutopia . “Pagal TpT, viršuje pardavėjas padarė daugiau kaip 2 mln $, 164 mokytojai uždirbo daugiau nei $ 50,000, o tūkstančius labiau pritraukti kelis šimtus dolerių per mėnesį, o tai gali padaryti didelį skirtumą, kai jūs gyvą ant mokytojo algos.”

Švietimo Rašytojas / redaktorius

Švietimo leidyba yra fizinis tinka mokytojams, kurie palieka klasėje. Laisvas rašytojas / redaktoriai paprastai komanda darbo valandos $ 15-75, priklausomai nuo dėmesio intensyvumo, gylis tyrimų reikia, ir lygis rašymo / ataskaitų būti padaryta.

Bet jei laisvas gyvenimas nėra kreipiamės, nesiskaito dėmesį į darbo bendrovei galimybę. Vis daugiau darbdavių visose pramonės šakose yra apimantį lanksčius tvarkaraščius, įskaitant visu etatu Nuotolinis vaidmenis ir sutartis užduotis. Jei esate pasirengęs padaryti šiek tiek kruopštaus darbo paieškas, galite surasti tobulą švietimo rašytojas / redaktorius darbą leidžia jums dirbti iš namų.

testas Žymėtojas

Educational Testing Service (LPS) visada ieško internete ir REMONTO bandymų rezultatyviausiu TOEFL, GRE, ir kiti bandymai. Tai paprastai visą darbo laiką ir ciklinis, kaip reikia kinta per metus.

“Blogger” / Rašytojas

Kaip minėta anksčiau, kietas rašymo įgūdžiai yra vertinami. Jei esate pasirengę kažko visiškai naujo, galbūt įdėti savo gebėjimus naudoti kaip Blogger ar rašytojas, sutelkiant dėmesį į švietimo temomis OR bet kokią temą netoli ir brangūs jūsų širdis, apie kurį turite daug žinių. Norėdami pradėti šioje srityje, ruošiasi pradėti pitching prieš apversti jungiklį ir palikti už gera klasėje. Dieninės rašymo karjera pastatyta ant jungtis, ir jums reikės sukurti savo tinklą, prieš jums įsipareigoja.

švietimo konsultantas

Tai purvinas maža paslaptis profesiniame gyvenime, kad konsultantai dažnai uždirba daugiau nei darbuotojams siūlyti panašių patirties. Jei turite verslumo dvasią, galite kurti verslą treniruotės mokytojų ir administratorių.

Atkreipkite dėmesį, kad šis darbas nėra visiškai namų pagrįstas, nes jums gali tekti pasikonsultuoti su klientais tiesiogiai. Tačiau, būdami savo bosą ateina su daug lankstumo (taip pat atsakomybės). Jei tai skamba kaip kažkas, kad jus domina Angela Watsonas siūlo gerą gruntas trokštantis švietimo konsultantai į savo svetainę, už mokytojams Cornerstone .

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *