Top 10 Work-At-Home Jobs pro učitele

Posted on

Top 10 Work-At-Home Jobs pro učitele

Až budete vstávat v 5 hodin ráno dojíždět do práce po vzhůru půlku noci dělá třídě prep, práci, která vám umožní pracovat v pyžamu vypadá zatraceně dobře. Mohlo by to také znít nepravděpodobně, samozřejmě, nemůžete učit z pohodlí svého domova, je to tak? Práce z domova pracovní místa jsou atraktivní pro pracovníky ve všech druzích povolání, ale i pro učitele především příležitostí k vybudování kariéry v digitální výuku silnější a pestřejší každý rok.

Díky technologii, je zcela možné kombinovat svou lásku vzdělání s Práce na plný úvazek-at-home životní styl. To platí zejména, pokud jste ochotni splynout role budovat svou novou kariéru, například smícháním vzdělávací radit se s některými on-line výuky, atd

Pokud uvažujete o tom, velkou změnu; jste bývalý učitel nebo v důchodu, nebo hledáte práci mimo tradiční třídě, jeden nebo více z těchto 10 work-at-home pracovních míst pro učitele by mohlo slušet vám.

Online Teacher

Pro učitele, kteří stále mají rádi svou práci, ale chtějí pracovat doma, on-line výuka nabízí příležitosti pro každého ohniska. Některé virtuální učitelé se zaměřují na studenty, domácí školy, například, zatímco jiné by se mohly zaměřit na dospělé studenty a vzdělávacích programů právnických osob.

Informace o virtuálních výukových platů ve srovnání in-třídě učebních platů je těžké přijít, ale soudě podle nabízených pracovních příležitostech a neoficiálních zpráv by měla být K-12 učitelé připravena přijmout snížení platu učit z domova. Nicméně, pokud jste uvažuje o přestěhování do místa s nižší životní náklady, nebo máte v plánu doplnit svůj učební plat s jiným zaměřením nebo dva, to koncert by mohl být pro vás.

Online Tutor

Ať už je váš specialitou je ESL, počítačové vědy, nebo SAT přípravka, on-line výuka může být lukrativní způsob, jak vydělat na živobytí z domova, nebo pad plat při své každodenní práci. Technologie jako Skype a jiné videokonference softwaru, a proto je snadnější než kdy jindy, aby replikovat doučování relace v-osoba a vystřihnout dojíždět.

Online mimořádným profesorem / Instruktor

Osvědčeného koncerty jsou těžké přijít v těchto dnech, ale vzhůru pro pomaturitní pedagogů je, že virtuální profesor / instruktor pracovních míst je pravděpodobné, že neustále rostou. Relativně nízký plat za doplňkovými profesorů je mnohem snazší žaludku, když se můžete učit z pohodlí svého domova.

psaní Coach

V PayScale zprávě 2016, 44 procent manažerů uvedlo, že psaní byly tvrdé dovednosti nejvíce chybí nové grady. Můžete pomoci zvrátit trend tím pracovat se studenty a firemní klientelu oprášit těchto základních dovedností. Podobně jako doučování, psaní trénovat koncerty těžily z technologií, jako jsou videokonference, takže je snazší než kdy jindy, aby komunikovat se studenty na dálku.

Curriculum Developer

Chegg popisuje osnov takto: „Je-li ve třídě byly divadlo, Curriculum Developer by Dramatik, který vytváří příběh a zapíše se do dialogu“ Pokud jste strávil hodně času ve třídě učí své vlastní materiály, víte, co funguje a co ne. Dej, že odborné znalosti k dobrému používání, a vybudovat druhou kariéru jako učební plán developera. Hlavní pracovní desky mají vždy výpisy pro vývojáře osnov. Některé z nich, jako je skutečně vám umožní filtrovat pro domácí založené příležitosti.

Výukové materiály Provider

Pokud již máte své výukové materiály, zdokonalené léty pokusů a omylů ve třídě, tak proč ne sdílet bohaté znalosti a vaše tvrdá práce vyplatí znovu a znovu, ve stejnou dobu? Učitelé Pay Učitelé vám umožní sdílet své plány lekce, aktivity ve třídě dekor a více, a vydělávat peníze z něj.

Vy pravděpodobně nebudete zbohatnout z webu, ale můžete udělat pár navíc set měsíčně, což přijde vhod při spouštění po třídě kariéru – někteří prodejci Zdá se, že docela dobře.

„V současné době jsem dělat mnohem více prodejní výukových nástrojů, než bych si, kdybych pokračoval ve vyučování,“ píše Rachel Lynette na Edutopia . „Podle TPT se bestsellerem dosáhla více než 2.000.000 $, 164 učitelé vydělali přes $ 50,000 a tisíce dalších přinést několik set dolarů měsíčně, což může mít velký rozdíl, když žijete na platu učitele.“

Vzdělávací Writer / Editor

Educational publishing je přirozeným pro učitele, kteří opouštějí učebnu. Spisovatel na volné noze / editoři obecně velet hodinové mzdy ve výši $ 15 až 75, v závislosti na intenzitě ohniska, hloubka výzkumu potřeby a úroveň psaní / zpráv je třeba udělat.

Ale v případě, že na volné noze, život není odvolání, nepočítají se možnost pracovat pro společnost. Zvyšujícího se počtu zaměstnavatelů ve všech odvětvích vítají flexibilní plány, včetně plný úvazek z domova rolí a přiřazení smlouvy. Pokud jste ochotni udělat nějaké pečlivé hledání zaměstnání, můžete najít ten správný vzdělávací spisovatel / editor práci vám umožní pracovat z domova.

Test Čarostřelec

Educational Testing Service (ETS) stále hledá on-line a on-site testovacích branek pro TOEFL, GRE a další testy. To je obvykle na částečný úvazek a cyklická, podle potřeby se mění v průběhu roku.

Blogger / Writer

Jak již bylo zmíněno, pevné psaní jsou oceňovány. Pokud jste připraveni na něco zcela nového, můžete dát své schopnosti používat jako blogger nebo spisovatel, se zaměřuje na vzdělávací témata-nebo jakékoliv téma blízké a drahá své srdce, o které mají mnoho znalostí. Chcete-li začít v této oblasti, se připravují na spuštění pitching před otočit vypínačem a opustit učebnu pro dobré. Na plný úvazek psaní kariéry jsou postaveny na spojení, a budete muset vybudovat síť, než se zavázat.

výchovné poradce

Je to malé špinavé tajemství profesionálního života, který poradci často vydělávají více než zaměstnanci za nabídku podobné zkušenosti. Pokud máte podnikatelského ducha, můžete vytvořit obchodní trénovat učitele a administrátory.

Všimněte si, že tato práce není úplně z domova, jak budete pravděpodobně muset konzultovat s klienty přímo. Nicméně, být svým vlastním šéfem přichází s velkou flexibilitou (stejně jako odpovědnost). Pokud to zní jako něco, co vás zajímá, Angela Watson nabízí dobrou primer pro začínající výchovné poradce na svém místě, základní kámen pro učitele .

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *