Práce na platu Home Call Center

Posted on

Práce na platu Home Call Center

Otázkou každý chce být zodpovězeny o nové práci je „Kolik to bude platit?“ Nicméně, když zvažuje at-home call-centrum plat, další otázkou je: „Jak to zaplatí?“ Virtuální call centra mají různé způsoby výpočtu mzdy.

Call centrum pracovních míst může zaplatit hodinovou mzdu, hovor per-, nebo sazbu za minutu, nebo některý z těchto sazeb a pobídka. Je-li úkolem je pracovní postavení ve Spojených státech, musí platit minimální mzdy ve státě, kde agent žije. Avšak nezávislí dodavatelé nemusí dostávat minimální mzdu.

Výpočet Pay

Bez ohledu na to platí strukturu použitou, domů-based call centra kanceláře by měly posoudit, zda jsou přijímající konkurenční odměňování sazbu výpočtu skutečnou hodinovou mzdu. Jedná se zjišťuje, kolik si vyděláte za hodinu v průměru týden a zároveň představuje náklady vám mohou vzniknout.

Při výpočtu jejich skutečnou hodinovou mzdu, měl nezávislí dodavatelé figurovat v žádných tréninkových poplatků, neplacené tréninkový čas, nebo jiných platových srážky, které společnosti mohou účtovat, a oni by měli vzít v úvahu část daně samostatné výdělečné činnosti, které jim vzniknou, ale zaměstnanci nemají , A oba zaměstnanci a dodavatelé by měli při výpočtu hodinové sazby výpočtu stávající i jednorázový vnější náklady, jako jsou Internet / telefonní služby, sluchátka s mikrofonem, počítačové vybavení, a antivirové kontroly odběry. (Plus, tyto věci mohou být daňové úlevy, a tak udržet dobré záznamy.)

Call Center hodinové sazby

Oba nezávislé smluvní a zaměstnanost call centra mohou zaplatit hodinovou sazbu, ale to je častější u pracovních míst. Základní sazby (ne včetně pobídek) plat v rozmezí od amerického minimální mzdy až 15 $ za hodinu. Bilingvní prostředky mohou být vyplaceny na horním konci stupnice, protože tam je často pay rozdíl ve výši $ 1 nebo více za hodinu pro dvojjazyčné call centra pracovních míst.

Jakékoli call centra práce, která inzeruje, že to platí více než $ 12 za hodinu, je pravděpodobné, že bez pobídky v jeho průměrného platu, hledá velmi specializovaných znalostí a zkušeností (jako Telehealth pečovatelských míst), nebo vybírat poplatky od svých zaměstnanců. Stejně jako u cihel a malty zaměstnání, plat je často vychází z průměrné mzdy v zeměpisné oblasti pracovníka, takže stejná společnost může platit vzdálené pracovníky v různých státech různé hodinové mzdy.

Per-volání a za minutu Rates

Agenti kompenzovány na základě jednotlivých volání a za jednu minutu (nebo „hovoru“) jsou vypláceny pouze za čas na telefonu, ne pro čekací doby pro volání dovnitř. Agent může mít žádný způsob, jak zjistit, zda chcete hovory přicházejí v stálým proudem. Per-volání mzdové sazby by mohla být kdekoli od $ .10 aż $ .25 za minutu, ale není tam žádný způsob, jak vědět předem, co by to mohlo fungovat jako hodinovou sazbu. Po nějaké době na pracovní místo, je možné vypočítat průměrnou hodinovou mzdu, která pak může být přizpůsobena pro jednotlivé výdaje.

Pro ty, kteří zaplatili za každý hovor, pohybující se rychle na základě výzev znamená více peněz. pracovních míst bude platit minimální hodinové mzdy, obvykle minimální mzdy, pokud příliš málo hovory přicházejí pro agenta získat základní mzdy. Avšak nezávislí dodavatelé jen zřídka dostanou takové ochrany a lze snadno provádět nižší než minimální mzda. Vzhledem k tomu, daně nejsou vyjmuty ze mzdy nezávislí dodavatelé (i když dodavatelé platit tyto později v daňové době), může se zdát, že dělají více peněz než jejich hodinových mzdových protějšky.

Ve skutečnosti však, nezávislí dodavatelé platit vyšší daně, protože jsou zodpovědné za zaměstnavatelů a zaměstnanců části Medicare a sociálního zabezpečení daní.

Agenti zaplacené na základě jednotlivých volání nebo za minutu by měly ve zvyku výpočtu jejich platu na hodinovém základě na svých záznamech, takže mohou promítat výplaty, porovnat jejich stávajících pracovních míst s potenciálními pracovních míst, a mít jistotu, že jsou stále běžná míra pro call centra práce. Také, jako u těch, které platí na hodinovém základě, je to dobrý nápad, aby postava v jakýchkoli nákladů spojených s prací ve firmě.

pobídka Pay

Ve většině případů, pobídky pro zaměstnance i dodavatelé jsou kromě jednoho ze základny platební systémy výše. Tam by mohlo být několik nezávislých prodejních dodavatelských organizací úlohy, které jsou jen pobídkou. Pobídky by mohly znamenat pouze provize z prodeje (procenta z množství prodaného), ale call centra společnosti používají mnoho dalších druhů pobídek placených programů. Společnosti mohly nabízet peněžní bonusy za prodej určitého výrobku, za prodej nad určitou částku, nebo na horní prodejci den, týden nebo měsíc.

Pobídky mohou být nabízeny v non-prodejních míst taky. Společnosti mohly nabízet vyšší míru pro ty, kteří dokončí určitý počet hovorů za hodinu, bonus pro ty, s dobrou zpětnou vazbu zákaznický servis nebo určitý počet hovorů nebo průzkumů dokončených.

Bez ohledu na to, jak firma počítá pobídky, prostředky nástupu do nového zaměstnání nebudou moci promítat motivační plat, dokud jsem byl v práci na chvíli. A dokonce i tehdy, bude kolísat.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *