Micro Jobs a Jak Vydělávejte Mohlo Them

Posted on

Micro Jobs a Jak Vydělávejte Mohlo Them

Micro úkolem je, jak slovo napovídá, velmi malé placeného úkol. Lepší slovo mikropráce mohlo být ve skutečnosti „vystoupení“, protože slovo „pracovní místa“ by mohlo znamenat, zaměstnání a žádné mikropráce jsou určeny pro zaměstnance, ale jen pro nezávislé dodavatele.

Definování Micro Jobs

Základní představa o mikropráce, obdrží malý poplatek za malý úkol, běží v mnoha možných typů mikro pracovních míst. To by mohlo zahrnovat:

Online úkoly: Tyto malé úkoly nebo microtasks, lze provést výhradně on-line, které nevyžadují žádné real-svět interakce. Kupující těchto služeb inzerovat na mikropráce webových stránkách najít někoho ochotni udělat úkol. Amazon Mechanical Turk je jedním z nejpopulárnějších míst, které nabízejí tento typ mikro práci.

Reálné úkoly: Podobně jako on-line úkoly v tom, že kupující služby inzerovat na internetu pro pracovníky, úkol není dokončen on-line, ale osobně. Webové stránky propagaci těchto typů mikro míst jsou v podstatě tržiště pro pomocné práce. Taskrabbit je jedním z nejpopulárnějších míst v reálném pracovních úkolů. Nicméně, Taskrabbit a jiní, jako to obvykle nabízejí on-line úkoly stejně.

Crowdsourcing projekty: pomocí online crowdsourcing platformu společnosti najímat pracovníky udělat jednu malou část většího projektu. Pracovníci obvykle přihlásit na internetových stránkách společnosti a vybrat si z dostupných úloh. Clickworker je společnost, která využívá crowdsourcing pro celou řadu úkolů.

Testování použitelnosti webových stránek: Dálkové použitelnosti testery zkontrolovat webové stránky a mobilní aplikace pro stanovený poplatek (obvykle kolem $ 10), typicky s použitím obrazovky nebo hlasový záznamník.

On-line služby tržiště: I n těchto mikropráce pracovníci nabízejí malé služby (obvykle za stanovený poplatek) a kupující procházet tržiště najít lidi, které nabízejí služby, které potřebují. Na webových stránkách se poplatek od kupujícího, prodávajícího nebo obojí.

Odměnit programy: Některé mikropráce nemusí nabízet platbu v penězích, ale v bodech nebo něco jiného. Úlohy v nich často zahrnují marketing produktů na pracovníka.

Průzkumy: Dokončení průzkumy jako práce-at-home práci již nějakou dobu a je možná původní mikropráce.

Jak Micro Práce jsou prováděny

Mnoho mikropráce, zvláště ti crowdsourced zadávání dat projekty, se provádí zcela online z počítače. Nicméně, některé mikropráce může být provedeno jak v reálném světě, a on-line a může vyžadovat mobilní telefon. Například společnost může chtít jít do obchodu a fotografovat zobrazení výrobku nebo provést kontrolu cen a předání informací on-line prostřednictvím svého mobilního telefonu.

Jak Micro Jobs Pay

Obecně platí, že tyto práce zaplatit velmi malé částky, ale měly by vyžadují jen velmi málo času. Práce mohou platit kdekoli od 1 cent na $ 50, jakož i myšlenka je, že práce požadované by měla být v poměru s poplatkem nabídl. To znamená, že v zájmu, aby se peníze, budete muset pracovat rychle a vzít na tolik úkolů, jak je to možné.

Vzhledem k tomu, tyto jsou prováděny na základě smlouvy (a nikoli zaměstnance) základ, neexistuje žádná záruka, že tyto mikropráce platit minimální mzdu. Většina společností platit v hotovosti (obvykle přes PayPal účet), ale nějaký plat v něčem jiném než v hotovosti, tj dárkových karet, bodů, služby, bitcoins. Často plat se počítá v dolarech, ale může být přeměněn na jinou měnu, pokud je vyplacena na PayPal účet.

Související Definice

  • Crowdsourcing : Podobně jako a někdy používán jako synonymum s mikro práce, crowdsourcing často využívá dobrovolnickou práci.
  • Úkolem Site : On-line fóra, které se připojují kupujících a prodávajících drobných služeb.
  • Microlabor: Podobně jako a někdy používají jako synonyma s crowdsourcing, micro práce se vyplácí, ačkoli obvykle malé množství.
  • Lokalit nabídek: Stránky jako je Elance , kde pracovníci se ucházely o projektech, jsou příklady nabídek lokalit; Rozdíl mezi nimi a mikro práce je plat rozsah a složitost projektů.
  • Nezávislý dodavatel: Micro dělníci jsou nezávislí dodavatelé, ale na spodní hranici platové.
  • BPO: Business Process Outsourcing.
  • Data Entry : Některé zadávání dat společnosti zaměstnávají micro práce tím, že rozbití velkých projektů zadávání dat do různorodých úkolů provedené řadou lidí.
  • Outsourcing : Použití micro práce je jiný druh outsourcingu než offshoring nebo homeshoring.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *