Kaip padaryti karjerą pasirinkimas, kai Jūs dar neapsispręsta

Posted on

Kaip padaryti karjerą pasirinkimas, kai Jūs dar neapsispręsta

Su tūkstančiais variantų, kaip jūs pasirinkti karjerą  , kad jums tinka? Jei jūs neturite jokio supratimo, ką norite daryti, užduotis gali atrodyti neįveikiama. Laimei, tai ne. Sekite organizuotu procesą ir jums bus padidinti jūsų šansai padaryti gerą sprendimą.

įvertinti save

Prieš galite pasirinkti tinkamą karjeros, turite išmokti apie save. Jūsų vertybės, interesai, soft skills, ir gebėjimų, kartu su savo asmenybės tipą, kad kai profesijas gerai tinka jums ir kitiems visiškai netinkamas.

Naudokite savęs įvertinimo priemonės ir  karjeros testai  rinkti informaciją apie savo bruožų, o vėliau sukurti profesijų, kurios yra tinkamos remiantis jų sąrašą. Kai kurie žmonės pasirenka dirbti su  karjeros konsultanto  ar kitų karjeros specialistų, kurie gali padėti jiems pereiti šį procesą.

Padaryti profesijų sąrašas Naršyti

Jūs tikriausiai turite kelis sąrašus profesijų priešais jus šiame point-vienas generuoja kiekviena įsivertinimo įrankius naudojamus. Laikyti save organizuota, jums reikia juos sujungti į vieną pagrindinį sąrašą.

Pirma, ieškoti karjerai kad ant kelių sąrašus ir nukopijuokite juos į tuščią puslapį. Pavadinimas tai “Profesijos ištirti.” Jūsų Self-vertinimai  parodė, jie gerai tinka jums pagal keletą savo bruožų, todėl jie tikrai verta tyrinėti.

Be to, rasti jokių profesijas apie jūsų sąrašus, kad kreipiuosi į Jus. Jie gali būti karjeros žinote šiek tiek apie ir nori toliau tirti. Be to, yra profesijų, apie kurį nežinau daug. Galite sužinoti kažką netikėto.

Naršyti Okupacijos į savo sąrašą

Šiuo metu, jūs būsite sužavėti jums pavyko susiaurinti sąrašą žemyn tik nuo 10 iki 20 variantų. Dabar galite gauti tam tikrą pagrindinę informaciją apie kiekvieną iš profesijų jūsų sąraše.

Ieškoti pareigybių aprašymus ir švietimo, mokymo ir licencijavimo reikalavimus paskelbtų šaltinių. Sužinokite daugiau apie tobulėti. Naudokite vyriausybės gaminami Informacija apie darbo rinką  gauti duomenys apie pajamų ir darbo perspektyvų.

Sukurti “Trumpas sąrašas”

Dabar jūs turite daugiau informacijos, pradėti susiaurinti sąrašą dar labiau. Pagal tai, ką išmoko iš savo mokslinių tyrimų iki šiol, pradėkite pašalinti karjerą nenorite tęsti toliau. Turėtumėte baigti su dviejų iki penkių okupacijų apie savo “trumpojo sąrašo”.

Jei jūsų priežastys rasti karjerą nepriimtiną yra neginčijami, kirsti jį išjungti savo sąrašą. Pašalinti viską su pareigomis, kurios neturi kreipiuosi į Jus. Pašalinti karjerą, kurios turi silpnus darbo perspektyvas . Atsikratykite bet okupacijos, jei negali arba nenori vykdyti švietimo ar kitus reikalavimus, arba jei trūksta kai kurių minkštųjų įgūdžių, reikalingų sėkmingai jį.

Elgesio Informaciniai Interviu

Jei turite tik keletą profesijų kairę į savo sąrašą, pradėti daryti daugiau nuodugnius tyrimus. Išdėstyti susitikti su žmonėmis, kurie dirba profesijų, kurios jus domina. Jie gali suteikti pirmų rankų žinių apie karjeros apie savo trumpą sąrašą. Prisijunkite savo tinklą, įskaitant LinkedIn, rasti žmonių, su kuriais turi šiuos informacinius interviu.

Padarykite savo karjeros pasirinkimas

Galiausiai, atlikę visus savo tyrimus, tikriausiai yra pasirengęs padaryti savo pasirinkimą. Pasirinkite profesiją, kad jūs manote atneš jums didžiausią pasitenkinimą remiantis visa informacija jums surinkta. Suprantu, kad jums leidžiama Pasidaryk vietomis, jei jūs pakeisite savo nuomonę apie savo pasirinkimą bet kuriuo savo gyvenimo tašką. Daugelis žmonių keisti savo karjerą bent kelis kartus.

Nustatykite savo tikslus

Kai jums padaryti sprendimą, nustatyti savo ilgalaikių ir trumpalaikių tikslų . Tai padeda diagramos kursą link galiausiai iškrovimo darbus savo pasirinktoje srityje. Ilgalaikiai tikslai paprastai trunka apie trejus-penkerius metus pasiekti, o paprastai galite vykdyti trumpalaikį tikslą šešių mėnesių iki trejų metų.

Tegul tyrimai tu apie reikalaujamą mokymą ir lavinimą bus jūsų gidas. Jei jūs neturite visas detales, padaryti šiek tiek daugiau mokslinių tyrimų. Kai jūs turite visą informaciją, jums reikia, nustatyti savo tikslus. Kuris iš ilgalaikio tikslo pavyzdys būtų baigti savo švietimo ir mokymo. Trumpalaikiai tikslai apima taikomų kolegija, gamybinę praktiką, kitus mokymo programas ir stažuotes.

Rašyti Karjera veiksmų planą

Sudėti  karjeros veiksmų planą rašytinis dokumentas, kad išdėsto visus veiksmus jūs turite imtis, kad pasiektų savo tikslus. Pagalvokite apie tai, kaip kelių žemėlapį, kuris nuves jus iš taško A į tašką B, tada C ir D. surašyk visus savo trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus ir veiksmus jūs turite imtis, kad pasiektų kiekvieną. Įtraukti jokių numatomų kliūtis, kurios gali gauti į pasiekti savo tikslus IR būdus, kaip galite įveikti juos kelyje.

Tai gali skambėti kaip daug darbo-ir tai. Bet tai daug lengviau sukurti karjeros kelią, kai jūs žinote, ko norite. Atsižvelgiant į šiuos veiksmus anksti bus jums sutaupyti daug kovos ir netikrumo ilgainiui daug.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *