Ką turėtumėte užduoti prieš pasirašant Su modeliavimo agentūros

Posted on

Ką turėtumėte užduoti prieš pasirašant Su modeliavimo agentūros

Kaip pavyzdį, jums turėtų būti interviu su modelių agentūra, kiek jie interviu jus kaip būsimasis modelį. Kai pirmą kartą susitikti su modelių agentūra, jie bus užduoti jums visus klausimus apie rūšių, kodėl norite būti modeliu, modeliavimo norite, ir kodėl jūs pasirinkote savo agentūrą tipas. Šie pagrindiniai klausimai padės agentūra sužinoti jums ir jūsų asmenybę, todėl jie gali nustatyti, jei esate gerai tinka savo verslą.

Tačiau, kaip jie klijavimas jus už jų įmonės vietoje, jums reikia įvertinti agentūra norėdami pamatyti, jei jie bus geriausiai tinka jums.

Klausimai Užduoti modelių agentūra

Taip pat svarbu, kaip pašnekovui klausimus jums ir jūsų atsakymai yra, tai taip pat svarbu prisiminti, kad jūs interviu agentūrai taip pat. Prieš pasirašant su modelių agentūra, jums reikia parodyti jiems esate profesionalus, užsiima ir susijaudinęs apie savo modelio karjerą, atlikdami kuo daugiau mokslinių tyrimų, kaip įmanoma (praleisti kokybės laiko “Google” paiešką juos arba skambinti aplink) ir klausia jiems tinkamus klausimus.

Tegul agentūra vadovauti interviu, bet nebijokite pasakyti, kas dėl savo proto, kai laikas yra teisė. Ir atminkite, čia nėra klausia agentas pakartoti kažką arba paaiškinti jį toliau gėda. Prisijungimas agentūra yra baisi, ir jums reikia būti 100% tikras, kad tai, ką jūs Užsiregistravę.

Būkite pasirengę ką nors aktyvų klausymąsi, kaip jūs paklausti šiuos klausimus. Jūs netgi galite turėti bloknotą ir rašiklį patogus Užrašoma savo atsakymus.

Ar turiu atvykti į modeliavimo mokykloje?

Nėra nieko blogo su ketinate modeliuojant mokyklos galite tiesiog nereikia modeliavimo klases tapti modeliu. Nė vienas iš geriausių modelių agentūrų Niujorke, Paryžiuje, Milane ar Tokijuje reikalauti, kad modelis eina į modeliavimo mokykloje prieš pasirašyta.

Jei agentūra reikalauja jūs užsiregistruosite savo klases, kol jie bus atstovauti jums, galbūt norėsite ieškoti kitur.

A Boutique Agentūra arba didesnį agentūra?

Tiesioginiai sutartį su dideliu agentūra turėtų būti jūsų prioritetas, tačiau Agentūros dydis yra taip pat svarbus kaip savo reputaciją. Dideli agentūros su daugeliu modelių savo sąrašą gali turėti begalinį srautą klientų beldžiasi į jų namų slenksčio, bet taip pat reiškia, kad yra daugiau konkurencijos tarp modelių. Kaip naujas modelis, ypač, jūs negalite gauti asmeninio dėmesio, ką reikia toliau savo karjerą.

Taigi, jei jūs tik pradedate, galite pastebėti, kad mažesni, boutique stiliaus agentūra yra jūsų stilius.

Kas yra vieni iš Agentūros klientai?

Klausos Apie Agentūrą viršų klientams duos jums pažvelgti į įdarbinimo įmones kokybę, taip pat rinkų jos taikomos. Kai kurios agentūros daugiau dėmesio efektingas tipo modeliavimo, o kiti gali užsakyti daugiau darbo vietų dėl komercinių arba redakcines modelių. Nėra pasirašymo su aukštos mados agentūros jei esate pirma komercinė modelis jausmą.

Kokius Darbas Ar jums knygą už savo modelius?

Tai naudinga žinoti modeliavimo darbo vietų pagal agentūrą tipų klasifikacija. Kiek yra kilimo ir tūpimo tako ir kiek darbas yra redakcinė? Be to, paklausti apie komercinio darbo, spausdinimo žiniasklaidos poveikio ir reklaminė procentais.

Jų atsakymas padės jums nustatyti, jei jūsų karjeros tikslai atitiktų tai, ką agentūra turi pasiūlyti.

Kokie Jūsų Komisija Kainos?

Jūs turite suprasti, sutartį jie naudoja. Jungtinėse Amerikos Valstijose, teisėtų agentūros padaryti savo pinigus ne Komisija. Norma skiriasi, bet apskritai, agentūros atskaityti 10% iki 20% nuo to, ką uždirba. Kitaip tariant, jie tik gauti išmokas, kai jums moka. Agentūra taip pat gali imti klientui iki papildomą 20% kaip aptarnavimo mokestis.

Turėkite omenyje, kad modeliai yra laikomi savarankiškai dirbantys rangovai, o ne darbuotojai agentūra. Tai reiškia, kad tai visiškai normalu modeliai investuoti į savo pradines sąnaudas, kad neturi nieko bendro su agentūra, pavyzdžiui, modelio žvalgymo paslaugos, interneto svetainių profilių, KOMP korteles, ir fotosesijų. Taip pat iki jums failą savo mokesčių ir padaryti ketvirtį apskaičiuotas mokesčių mokėjimus.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *