Muzikos mokytojui – atlyginimas, būtini įgūdžiai ir kita

Posted on

Muzikos mokytojui - atlyginimas, būtini įgūdžiai ir kita

Konkrečios muzikos mokytojų pareigos gali skirtis priklausomai nuo to, ar jie dirba mokykloje, instrumentų parduotuvėje, ar privačiai. Jie gali išmokyti studentus dainuoti, groti muzikos instrumentais, suprasti muzikos teoriją ar šių darbų derinį. Jų karjeros kelias priklauso nuo to, koks muzikos mokymas juos domina.

Muzikos mokytojo pareigos ir atsakomybė

Muzikos mokytojai gali atlikti įvairias pareigas, priklausomai nuo to, ko ir kur moko. Mokyklos muzikos mokytojai paprastai atlieka šias pareigas:

 • Mokykite chorą, grupę, orkestrą ar jų derinį.
 • Dirbkite su studentais spektakliuose, koncertuose ir kituose renginiuose, kuriuose yra muzika.
 • Paskirkite praktiką ir kitus su muzika susijusius namų darbus ir patikrinkite studentų žinias.
 • Laikykite pažymius, susitikkite su tėvais ir dalykitės pažangos ataskaitomis.
 • Atlikite kitas funkcijas, tokias kaip mokytojai, pavyzdžiui, stebėkite mokyklą ir priešpiečių salę.

Būdami mokykloje dirbančiais muzikos mokytojais, jie juda tarp klasių, kuriose moko muzikos. Tikslią jų mokymo programą diktuoja mokyklos rajonas ir jų mokomų klasių lygiai. Paprastai didelis dėmesys skiriamas vokalo mokymui ir muzikos teorijai.

Kai kuriose mokyklose yra pasirenkamųjų, labiau pažengusių, muzikos klasių, pavyzdžiui, mokymo priemonių ir daugiau muzikos teorijos. Muzikos mokytojai taip pat gali būti atsakingi už mokyklos muzikos kūrinių kūrimą ar mokyklos grupės paruošimą.

Kai kuriose muzikos ir instrumentų parduotuvėse dirba vidiniai muzikos mokytojai. Ši sąranka gali veikti keliais skirtingais būdais:

 • Nepriklausomi muzikos mokytojai gali išsinuomoti erdvę parduotuvėje, pavyzdžiui, nepriklausomi kirpėjai, nuomojasi salonų erdves ir patys nustato savo kainas.
 • Parduotuvės darbuotojai gali mokyti muzikos parduotuvėje ir dalytis pajamomis su verslu.
 • Verslas gali būti paskyręs muzikos mokytojus darbuotojams.

Šie muzikos mokytojai gali mokyti vokalo, instrumento ar abu. Pamokos gali būti privačios arba grupinės.

Pastaba: Nepriklausomi muzikos mokytojai gali dirbti tam tikrose vietose, pavyzdžiui, išsinuomoti vietą, kur jie moko. Jie gali mokyti savo namuose arba keliauti į savo studentų namus.

Kalbant apie dalyką, dirbti asmeniniu muzikos mokytoju yra tas pats, kas dirbti mokykloje ar versle; muzikos mokytojai gali mokyti bet kokį muzikos aspektą, kurį jie labiausiai moka, ir jaustis patogiai. Šie muzikos mokytojai yra savarankiškai dirbantys asmenys. Jie gali mokyti visą darbo dieną arba mokyti muzikos kaip antrą darbą.

Muzikos mokytojo atlyginimas

Muzikos mokytojai, dirbantys mokykloje, turi fiksuotą atlyginimą. Kito tipo muzikos mokytojams paprastai mokama už pamoką. Mokesčiai nustatomi atsižvelgiant į rajone vykstantį kursą, kad jie galėtų konkuruoti, kad pritrauktų studentus. Norėdami sudaryti klientų sąrašą, jie gali pradėti kainą nuo žemiausio spektro galo. Jie gali periodiškai patikslinti savo įkainius, jei reikia.

Privatiems muzikos mokytojams atlyginimas paprastai numatomas pamokos metu ar dar anksčiau, atsižvelgiant į mokytojo ir kliento susitarimą. Privatūs muzikos mokytojai, dirbdami visą darbo dieną, paprastai uždirba:

 • Metinis atlyginimo mediana : 106 933 USD (51,41 USD / val.)
 • Populiariausias 10% metinis atlyginimas : 130 998 USD (62,98 USD / val.)
 • Mažiausia 10% metinė alga : 78 000 USD (37,50 USD / val.)

Šaltinis : PayScale.com , 2019 m

Mokyklos ar įmonės samdomi muzikos mokytojai uždirba:

 • Metinis atlyginimo mediana : 41 234 USD (19,82 USD / val.)
 • Populiariausias 10% metinis atlyginimas : 67 965 USD (32,68 USD / val.)
 • Mažiausia 10% metinė alga: 27 639 USD (13,29 USD / val.)

Šaltinis : PayScale.com , 2019 m

Svarbu: mokyklose dirbantys muzikos mokytojai turi sutartis su darbdaviais. Jei nuomojatės vietą muzikos parduotuvėje pamokoms vesti, rašykite ką nors, kas detalizuoja tokią tvarką kaip nuomos tarifas, įspėjimo suma, kurios reikia bet kuriai šaliai nutraukti sutartį, ir ar parduotuvė sudaro komisinius už siuntimus. Jei dirbate privačiai, paprastai tarp mokytojų ir studentų nėra sudaroma sutartis, tačiau pravartu pateikti mokėjimo kvitus ir turėti rašytinį pareiškimą apie politiką tokiomis problemomis, kaip atšaukimas.

Muzikos mokytojų rengimas, mokymas ir sertifikavimas

Kvalifikacija, reikalinga norint tapti muzikos mokytoju, priklauso nuo jūsų pasirinkto karjeros kelio. Norėdami dirbti mokykloje, muzikos mokytojas turi atlikti šiuos veiksmus:

 • Išsilavinimas : būtinas akredituoto koledžo ar universiteto muzikos išsilavinimo ar susijusios srities bakalauro laipsnis . Kursinis darbas gali apimti pagrindinius edukacinius užsiėmimus, susijusius su klasės valdymu ir vaikų ugdymu, taip pat su muzika susijusias klases.
 • Mokymai : Kviečiami muzikos mokytojai turės baigti stebėjimo ir studentų mokymo valandas mokyklos aplinkoje. Jie turėtų kreiptis į vietines mokyklas dėl mokymo ir stažuotės galimybių.
 • Sertifikavimas : Daugelyje mokyklų reikalaujama, kad muzikos mokytojai būtų atestuoti. Ištirkite sertifikavimo reikalavimus ir programas savo valstijoje. Taip pat turėsite išlaikyti valstybinį egzaminą, kad mokytumėte vienoje ar keliose mokyklose, atsižvelgiant į jūsų tikslus.

Pastaba: Jei esate savarankiškai dirbantis asmuo arba norite dirbti tokiame versle, kaip muzikos parduotuvė, pažymėjimo gali nebūtina. Tačiau jei norėsite pasisekti šioje srityje, turėsite įrodyti savo žinias ir įgūdžius klientams ir darbdaviams.

Muzikos mokytojų įgūdžiai ir kompetencijos

Šis darbas paprastai reikalauja šių įgūdžių:

 • Organizaciniai įgūdžiai : Gebėjimas tvarkyti ir sekti mokinių įrašus, klientų sąskaitas ir asmeninius susitikimus, taip pat mokyti įvairių mokyklų harmonijų, dainų ir programų.
 • Tarpasmeniniai įgūdžiai : Gebėjimas gerai bendrauti su klientais, studentais, tėvais ir personalo nariais, vedant grupes ar individualias pamokas, rengiant tėvų ir mokytojų konferencijas ar repeticijose mokykloje.
 • Muzikos mokėjimas : gebėjimas dalytis muzika ir muzikos žiniomis konkrečiai amžiaus grupei – mokykloje ar privačiai.
 • Kantrybė ir įžvalga : Gebėjimas išmokyti įvairaus tipo besimokančiuosius tobulinti savo žinias ir įgūdžius.
 • Lyderystės įgūdžiai : Gebėjimas pritraukti ir išlaikyti studentų dėmesį grupėje, orkestre ar klasėje.

Darbo perspektyva

Pasak JAV Darbo statistikos biuras , Mokymo darbai tikimasi per dešimtmetį, kuris baigiasi 2026 augti apie 8%, maždaug taip pat greitai, kaip vidutinis visų profesijų. Augantis studentų skaičius turėtų padidinti mokyklų mokytojų poreikį, tačiau užimtumo augimas priklausys nuo regiono. Muzikos mokytojas gali pereiti prie muzikos mokymo mokymo kolegijoje arba grįžti į mokyklą vadovauti klasėms, kad taptų mokyklos direktoriumi, jei to norima.

Darbo aplinka

Priklauso nuo to, ar muzikos mokytojas dirba mokykloje ar įmonėje, ar privačiai nustato, kur jie dirba. Mokyklos muzikos mokytojai dirba klasėse, auditorijose ar net lauke rengdami treniruotes ir vadovaujant grupės nariams tokiuose renginiuose kaip futbolo žaidimai. Verslo darbuotojai, dirbantys muzikos mokytojais, gali dirbti verslo vietoje, pavyzdžiui, muzikos parduotuvėje, teikdami nurodymus klientams tam skirtoje patalpoje. Tie, kurie teikia privačias instrukcijas, gali išsinuomoti plotą, naudotis savo namais arba aplankyti klientus savo namuose.

Darbo grafikas

Darbo laikas skiriasi priklausomai nuo užimtumo tipo. Muzikos mokytojai, dirbantys mokyklose, moko mokyklos valandomis, bet nedirba, kai mokyklos yra uždarytos, pavyzdžiui, savaitgaliais, švenčių dienomis ir vasaros mėnesiais. Tačiau tuo metu mokytojai gali pasirinkti vasaros mokyklos laiką arba privilioti studentus. Tie, kurie dirba privačiai arba versle, gali dirbti ne visą darbo dieną ar visą darbo dieną arba netgi turėti tai kaip antrą darbą.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *