Akademinis Gyvenimo aprašymas (CV), pavyzdžiui, ir rašymo patarimai

Posted on

Akademinis Gyvenimo aprašymas (CV), pavyzdžiui, ir rašymo patarimai

Gyvenimo aprašymas (CV), parašyta akademinės turėtų pabrėžti mokslinių tyrimų ir dėstymo patirtį, leidiniai, dotacijas ir stipendijas, profesinių asociacijų ir licencijas, apdovanojimų ir kitų detalių Iš savo patirties, kad parodyti jums geriausias kandidatas fakulteto ar mokslo darbuotojo pareigoms skelbiama kolegijoje ar universitete.

Rašydami akademinę CV, įsitikinkite, kad žinote, ką skyriai įtraukti ir kaip sukurti savo dokumentą. Check out CV šablonus ir bandinio CV padėti jums parašyti savo.

Patarimai Rašymas Akademinė CV

Pagalvokite apie ilgio. Skirtingai vėl (ir net kai kurių kitų CVS), akademinės CV gali būti bet kokio ilgio. Tai yra todėl, kad jūs turite įtraukti visus savo atitinkamus leidinius, konferencijas, stipendijas ir tt Žinoma, jei jūs kreipiatės į konkretų darbą, patikrinkite, ar darbas sąrašą įeina informacijos puslapyje limitas savo CV.

Pagalvokite apie struktūrą . Svarbesnis nei ilgis yra struktūra. Rašydami savo CV, padėkite svarbiausią informaciją viršuje. Dažnai tai yra jūsų švietimo, užimtumo istorija, ir leidinius. Jūs taip pat gali apsvarstyti pridedant asmeninio pareiškimo padaryti savo CV išsiskirtų. Kiekviename skirsnyje, sąrašą savo patirtimi atvirkštine chronologine tvarka.

Apsvarstykite savo auditoriją . Kaip atnaujinti, būtinai pritaikyti savo CV į savo auditoriją. Pavyzdžiui, kruopščiai galvoti apie universitetą ar departamento Jūs kreipiatės į darbą. Ar ši departamentas tradiciškai vertinami leidinį per mokyti, kai ji daro Nuosavybės ir skatinimo sprendimus? Jei taip, jums turėtų apibūdinti savo leidinius prieš aukcioną savo mokymo patirtį.

Tačiau, jei jūs prašote, kad, tarkim, Community College, kad didžiuojasi savo dėstymo kokybę, savo mokymo pasiekimai turi būti garbinga vieta. Šiuo atveju mokymo skyriuje (atvirkštine chronologine tvarka) turėtų tęsti savo Leidybos.

Pasikalbėti su kuo nors savo srityje. Paprašyti ką nors savo srityje atsiliepimus apie tai, kaip sukurti savo CV. Kiekvienas akademinės departamentas tikisi šiek tiek skirtingų dalykų iš gyvenimo aprašyme. Pasikalbėkite su sėkmingų žmonių savo srityje ar departamento, ir paklausti, jei kas nors nori pasidalinti imties CV su jumis. Tai padės jums amatų CV, kad bus įspūdį žmonių savo srityje.

Kad būtų lengva skaityti. Laikykite savo CV neperkrautas įtraukiant plačias paraštes (apie 1 colio visų pusių) ir tarpas tarp kiekvieno skyriaus. Jūs taip pat gali apimti kulka taškų kai kuriose skyriuose (pavyzdžiui, kai išvardyti kursus Jūs mokė kiekvieną universitetą), kad jūsų CV lengva skaityti. Taip pat įsitikinkite, kad naudoti paprastą Skaityti šriftą, pavyzdžiui, Times New Roman, į šrifto dydis apie 12-pt.

Darant savo CV aiškus ir lengvai sekti, jums padidinti tikimybę, kad darbdavys bus pažvelgti į jį atidžiai.

Būkite nuoseklūs. Būti suderinti su kokia formatas pasirinkti. Pavyzdžiui, jei jums paryškinti vieną skyrių pavadinimas, drąsus visų skyrių pavadinimai. Derėjimas leis lengvai, kad žmonės galėtų skaityti ir sekti kartu su savo CV.

Atsargiai redaguoti. Jūs norite, kad jūsų CV parodyti, kad esate profesionalus ir poliruoti. Todėl jūsų dokumentas turi būti be klaidų. Perskaitykite savo CV ir redaguoja jį jokių rašybos arba gramatikos klaidų. Užduoti draugas ar šeimos narys ieškoti jį per taip pat.

Akademinis Gyvenimo aprašymas Formatas

Ši CV formatas duos jums tai, ką jūs galite įtraukti į savo akademinio CV jausmą. Rašydami savo gyvenimo aprašymą, pritaikyti savo skyriai (ir šių skyrių tvarka), kad savo srityje, ir į darbą, kad jūs norite. Kai kurie iš šių skyrių gali būti netaikomas savo srityje, todėl pašalinti bet kurie neturi prasmės už jus.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Vardas
Adresas
Miestas,
Valstybė Pašto kodas
Telefonas
Mobilusis
Telefonas
Elektroninis paštas

Trumpą pranešimą
, tai neprivaloma skyriuje. Be to, yra trumpas sąrašas iš savo kandidatūrą akcentų.

ŠVIETIMAS
Sąrašas savo akademine, įskaitant bakalauro ir magistro institucijų dalyvavo. Už kiekvieną laipsnį, sąrašą, kad įstaiga, vietą, laipsnį, ir datą baigimo. Jei taikytina, nurodykite savo disertaciją ar disertacijos pavadinimas, ir savo patarėjus.

UŽIMTUMAS ISTORIJA
Sąrašas savo darbo istorija atvirkštine chronologine tvarka, įskaitant darbo vietą ir datą. Jums gali įsilaužti į kelių ruožus yra grindžiamas savo srityje tai. Pavyzdžiui, galite turėti skyrių, pavadintą “dėstymo patirtį” ir kitą skyrių, pavadintą “Administracinė Patirtis”.

Doktorantūroje 
sarašą podoktorantūros, mokslinių tyrimų ir / ar klinikinių patirtimi, jei taikytina.

Stipendijas / DOTACIJOS
sąrašas stažuotes ir stipendijas, įskaitant organizaciją, pavadinimas, ir datas. Taip pat bet kokias dotacijas jums buvo suteikta. Priklausomai nuo jūsų srityje, jums gali būti pinigų apdovanotas kiekvienos dotacijos sumą.

HONORS / APDOVANOJIMAI
Įtraukti jokių apdovanojimų gavote, kurie yra susiję su jūsų darbu.

KONFERENCIJOS / derybas
Išvardykite visus pristatymus (įskaitant stendinių) arba pakvietė derybas, kad jums daviau. Taip pat išvardija visus konferencijas ar plokštes, kad jums surengė.

PASLAUGOS
Įtraukti bet kokią paslaugą jūs padarėte savo skyrius, kaip antai tarnauja kaip patarėjas studentų, veikdama kaip kėdė departamentas ar teikia bet kokią kitą administracinę pagalbą.

LICENCIJOS / SERTIFIKAVIMAS
Sąrašo tipas licencijos, sertifikavimo ar akreditavimo ir datos gavo.

Leidiniai / knygos
Įtraukti jokių publikacijų, įskaitant knygų, knygų skyriai, straipsniai, knygų recenzijas ir kt. Įtraukti visa informacija apie kiekvieną paskelbimo, įskaitant pavadinimą, žurnalo pavadinimą, paskelbimo dienos, ir (jei taikoma) puslapių numerius.

Profesinius
Sąrašas bet profesinės organizacijos, kad jūs priklausote. Paminėkite, jei jūs laikykite poziciją dėl bet kurios organizacijos valdyba.

Įgūdžiai / INTERESAI 
Tai yra pasirinktinė skyriuje, kad jūs galite naudoti norėdami parodyti šiek tiek daugiau apie tai, kas jūs esate. Apima tik atitinkamas įgūdžius ir interesus. Pavyzdžiui, galite paminėti, jei kalbėti užsienio kalba, arba turite patirties su web dizainas.

NUORODOS
priklausomai nuo jūsų srityje, galite įtraukti savo nuorodas ne savo CV pabaigoje sąrašą.

Akademinė Gyvenimo aprašymas Pavyzdys

Tai akademinės curriculum vitae pavyzdys.

John Smith
287 Market Street
, Minneapolis, MN 55404
Telefonas: 555-555-5555 email@email.com 

ŠVIETIMAS:

Mokslų daktaras, psichologijos, Minesotos universiteto, 2016
koncentracijai: Psichologija, Bendrijos Psichologija
disertacija: studijų Mokymosi negalią vaikų žemo pajamų Bendrijos
disertacijos patarėjų: Susan Hanford, Ph.D., Bill Andersen, Ph.D. ., Melissa rūmai, KKA

MA, Psichologija, universitetas Albany, 2012
koncentracijai: Psichologija, Specialusis ugdymas
Darbą:  Bendravimo įgūdžiai Mokymosi neįgalių vaikų
disertacija patarėjas: Jennifer Atkins, mokslų daktaras

BA, Psichologija, Kalifornijos valstijos universitetas, Long Byčas, Kalifornija 2010

Mokymo patirtis:

Instruktorius, Minesotos universiteto, 2013-2016
Minesotos universiteto kursai: Psichologija klasėje, Paauglių psichologija

Asistentas, universiteto Albany, 2012-2013
Kursai: Specialusis ugdymas, mokymosi negalia, Psichologijos įvadas

Mokslinių tyrimų patirtį:

Docentas mokslinis bendradarbis, XYZ ligoninė, 2016-2018
Skiriamas didelę neuropsychologicznej ir psychodiagnostic vertinimą vaikų amžiaus 3-6 studijai poveikio klasėje technologijos vaikams, sergantiems įvairiomis nervų sistemos vystimosi sąlygas

Publikacijos:

Šiaurės T. Smith, J. (būsima). “Technologijos ir PAMOKOSE į Mišraus mokslo erdvės.”  Leidinys paauglių psichologija,  t. 12.

Willisas A., Šiaurės T. Smith, J. (2016). “Mokymosi negalia paauglių klasėje elgesį.”  Leidinys pedagoginės psichologijos , tomas 81, 120-125.

Pranešimai:

Smith John (2016). “Mokymosi negalia paauglių klasėje elgesį.” Popieriaus pristatyta Psichologijos konferencija Minesotos universitete.

Smith John (2015). “Siuvimo Užduotys per Inclusive klasėse.” Popieriaus pristatyta Brown Bag serijos Psichologijos katedra, University of Minnesota.

DOTACIJOS IR stipendijas:

RDB Grantas (Minesotos universiteto tyrimų dotacijos, 2016)
Seminaras Grantas (už ASPA susitikime Niujorke, 2016)
Nelson G. Stevens Fellowship (XYZ tyrimų infrastruktūros, 2015)

Premijos ir apdovanojimai:

Treldar Katalogas, 2016
Mokymas bendradarbis Metų, 2016
Akademinė Excellence Award 2015

Profesinė narystė:

Psichologija Association of America
nacionalinės asociacijos paauglių psichologijos

reikiamų įgūdžių

  • Programavimas gebėjimą C ++ ir PHP
  • Platus žinios SPSSX ir SAS statistikos programas.
  • Laisvai vokiečių, prancūzų ir ispanų kalbomis

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *