Tarpasmeniniai įgūdžiai darbe – kaip tai įgūdžių rinkinys gali padėti jūsų karjerą

Tarpasmeniniai įgūdžiai darbe - kaip tai įgūdžių rinkinys gali padėti jūsų karjerą
Tarpasmeniniai įgūdžiai, iš minkštųjų įgūdžių rinkinys, leidžia mums bendrauti su kitais asmenimis. Jie kartais vadinami “žmonių įgūdžius.” Žodinio bendravimo ir klausymosi įgūdžiai yra ne tarpasmeninių įgūdžių pagrindą, tačiau jie peržengia mūsų gebėjimas naudoti žodžius dalintis informacija.

Tai įgūdžių rinkinys taip pat apima, kad galėtų derėtis, įtikinti, ir nurodyti žmonių, taip pat koordinuoti savo veiksmus su jais ir skaityti jų kūno kalbą, taip pat žinomas kaip neverbalinė užuominas. Gebėjimas užjausti ir įsijausti su kitais, ir žinoti, kada nors bus įžeisti ką nors yra taip pat bendravimo įgūdžių.

Kaip parengti Puikus bendravimo įgūdžiai

Galbūt manote, tarpasmeniniai įgūdžiai yra būtini tik tada, jei jūsų darbas apima pagalbą kitus žmones, įtikinti juos daryti, ar ką nors nusipirkti, ar juos valdyti. Tol, kol jums bendrauti su žmonėmis, bet kokias pareigas-tai galėtų reikšti tik darbo side-by-side su jais-tarpasmeniniai įgūdžiai yra būtini ir prisidės prie jūsų sėkmės bet karjerą. Jie leidžia jums gauti kartu su mūsų bendradarbiais ir bosus, tarnauti savo klientams ir klientams (ar pacientų) gerai, veikia kaip komandos nario, imtis kryptį iš savo viršininkų ir jie prisideda prie savo lyderio savybes.

Ne visi gimsta su tinkamais įgūdžiais, tačiau yra būdų, kaip juos pagerinti. Pastatykite save į situacijas, glaudžiai bendradarbiaudamas su kitais žmonėmis. Praktika bus naudinga. Studentai turėtų prisijungti užklasinė organizacijas ir absolventai gali tapti aktyviais bendruomenės grupių. Praktika klausytis ir kalbėtis su kitais nariais, ir stebint jų atsakymus. Savanorių dirbti su projektais. Stažuotės ar nevisą darbo dieną bus išmokyti jus, kaip bendrauti su klientais ir bendradarbiais. Kuo daugiau jūs praktika, tuo daugiau jums patogu bus ir jūsų tarpasmeniniai įgūdžiai, laikui bėgant, tobulėti.

Karjeros, kad reikia visuomeninio bendravimo įgūdžių

Nors puikūs bendravimo įgūdžiai yra naudingi daugelyje profesijų, kai absoliučiai reikalauja šį įgūdžių rinkinį. Pažvelkime keletas iš jų:

 • Vyriausiasis vykdomasis pareigūnas: vyriausiasis pareigūnai, dažniausiai vadinamos Vadovai, tiesioginiai subjektai link sėkmės ateityje. Įtraukti į šią misiją yra nustatyti tikslus, kuriant ir įgyvendinant strategijas, koordinavimą vyresnysis personalas ir ataskaitų valdybų.
 • Mokyklos direktorius: mokyklos vadovų prižiūrėti visus pradinėje, viduryje veiklą, ir aukštųjų mokyklų. Jie koordinuoja visą fakultetą ir turi bendrauti su studentais ir jų tėvais.
 • Klinikinis psichologas:  Psichologai diagnozuoti ir gydyti pacientų psichikos, elgesio ir emocinių sutrikimų. Jie turi bendrauti su savo pacientais ir koordinuoti jų gydymą su šeimos nariais ir sveikatos priežiūros specialistams.
 • Santuoka ir šeimos terapeutė: santuokos ir šeimos terapeutas gydyti psichikos, emocinis ir santykių problemas. Jie dirba su poroms ir šeimoms, taip pat asmenims.
 • Dvasininkai:  Nariai dvasininkai, be to, atlikti religines apeigas ir pirmaujanti religinių švietimo programas, teikia dvasinę nurodymus savo congregants.
 • Rinkodaros vadybininkas: Marketingo vadybininkai tiesiogiai komandas, kurti įsigytos įmonės rinkodaros strategijas.
 • Žmogiškųjų išteklių specialistas: Nustačius jų darbdavių poreikius, žmogiškųjų išteklių specialistai padėti rasti kandidatus, kurie tikėtina, kad juos įvykdyti. Jie turi gebėti rinkti informaciją per savo interviu su pareiškėjais.
 • Specialusis agentas:  specialieji agentai nustatyti, ar asmenys ar įmonės pažeidė vietos, valstijos ar federalinės įstatymų. Jie rinkti įrodymus ir interviu įtariamuosius, nukentėjusiuosius ir liudytojus.
 • Virėja ir vadovas Kuko:  Virėjai ir galvos virėjai, be to, ruošiant maistą, prižiūrėti valgomasis įstaigų valdymą. Šis skelbimas yra vadovavimas kitiems kulinarijos darbuotojus.
 • Odontologas: Stomatologai pirmasis diagnozuoti ir tada gydyti problemų su savo pacientų dantų ir burnos audiniuose. Jie turi sukurti rapport su jais ir jų darbuotojams, įskaitant dantų higienistai ir jų padėjėjų.
 • Auklės:  Auklė rūpintis vaikais. Jie paprastai dirba atskiroms šeimoms ir turi prižiūrėti vaikus gyvenimą pagal savo laikrodį, taip pat bendrauti su tėvais, kitais artimaisiais, mokytojų ir draugų tėvų.
 • Psichikos aide:  Psichikos padėjėjai padeda pacientus psichikos sveikatos priežiūros įstaigose. Jie saugo pacientus saugiai ir patogiai stebint jų elgesį, tarnauja jiems maistą, ir padėti su užduotimis kasdienio gyvenimo.
 • Mokytojas: Mokytojai nurodyti vaikų darželio, pradinės ir vidurinės mokyklos mokiniams, padedant jiems mokytis ir taikyti sąvokas dalykų įvairovė.
 • Aplinkos inžinierius:  Aplinkos inžinieriai išspręsti problemas, susijusias su aplinka, įskaitant taršą, atliekų tvarkymas ir gamtos išteklių išeikvojimo. Jie bendradarbiauja su kitomis inžinierių ir mokslininkų.
 • Probacijos pareigūnas:  probacijos pareigūnai reabilituoti asmenis, kurie buvo nuteisti už nusikaltimus, bet gavo lygtinai, o iš kalėjimo ar kalėjimo laiką. Jie stebi savo klientams ir bandykite išlaikyti juos patekti į bėdą.
 • Dietologas arba dietologu: Dietologai ir mitybos specialistai planuoti mitybos programas ir prižiūrėti maisto paruošimas. Jie patars asmenis ir grupes apie sveiką mitybą.
 • Atletiškas Treneris:  Treneriai mokyti asmenis ir komandas varžytis sporto. Jie dirba su profesionalų ir mėgėjų sportininkų.
 • Menas Režisierius:  Art direktorių prižiūrėti vizualinį stilių leidiniuose; televizijos, kino ir gyvos Productions; Skelbimai; ir produkto pakuotės. Jie koordinuoja asmenų, kurių darbas sudaro galutinius produktus pastangas.
 • Choreografas:  Sukūrus šokius, choreografai nurodyti šokėjų kas atliks jų.
 • Auklės (registruotos arba Licenzijuota Praktinis):  Slaugytojai rūpintis pacientų sveikatos priežiūros įstaigose. Registruoti slaugytojų (RNS) šviesti pacientus ir jų šeimas apie sveikatos būklę. Jie taip pat prižiūrėti licencines praktinius slaugytojų (LPNs).
 • Finansų patarėjas:  Finansų konsultantai padėti klientams planuoti savo išėjimą į pensiją, vaikų ugdymo išlaidas bei kitus finansinius tikslus.
 • Greitosios medicinos pagalbos technikas (EMT) arba felčeris:  EMTs ir paramedikai administruoti skubios medicininės pagalbos pacientams, kurie buvo sužeisti ar staiga susirgus. Jie gauna informaciją iš ir perduoda ją į pacientų, jų šeimų ir liudytojų.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *