Geriausios elgesio apklausos metodai ir strategijos

Posted on

Geriausios elgesio apklausos metodai ir strategijos

Kai būsite darbo paieškas , svarbu būti pasirengę dirbti tai, kas vadinama “elgsenos apklausa.” Darbdaviai naudoti šią interviu tipą gauti įžvalgų, kaip jums tvarkyti konkrečias situacijas darbo vietoje. Pašnekovas nori pavyzdžių, kas atsitiko yra ypač sudėtinga aplinkybėmis, ką padarė, ir kaip jūs pasiekti teigiamą rezultatą.

Geriausi būdai tvarkymo elgsenos interviu apima rengiasi interviu klausimus, kurie jums gali būti paprašyta, atrasti, kiek jūs galite apie įmonę ir darbo, todėl jūs turite suprasti, ką įgūdžių darbdavys ieško idėją, ir yra pasirengusi įtraukti specifiniais klausimais atsakymų jūs suteikiate pašnekovui.

strategijos

Prieš galvą į darbo interviu , laiko pasiruošti iš anksto. Jūs gali arba negali būti prašoma elgesio interviu klausimus, bet tai geriausia, kad būtų pasirengusi tuo atveju, jei yra.

  • Peržiūrėkite, ką elgsenos interviu ir įmonės ieško per ką  elgsenos interviu .
  • Naudokite Star interviu techniką parengti pavyzdžiai pasidalinti interviu metu.
  • Peržiūrėkite pavyzdžių  elgesio interviu klausimus .

Mokslinių tyrimų darbo ir bendrovės

Atsižvelgiant į laiko tyrinėti tiek įmonę ir darbą jūs interviu padės jums pasirengti pokalbiui dėl darbo. Tokiu būdu jums bus pasirengusi tiek atsakyti į interviu klausimus ir užduoti pašnekovui savo klausimų. Jūs taip pat galės sužinoti, ar įmonė ir įmonės kultūra yra gera tinka jums. Jis visada geriausia  mokslinių tyrimų bendrovei , todėl jūs gerai informuoti iš anksto.

metodai

Visų pirma, suteikti sau keletą minučių surinkti savo mintis. Tai gerai, kad šiek tiek laiko įrėminti savo atsakymą, jei nesate tikri, apie tai, kaip reaguoti į šį klausimą. Jei nesate tikri, kaip atsakyti į klausimą, paprašyti paaiškinti. Tai pirks jums šiek tiek papildomo laiko galvoti apie tai, kaip atsakyti. Tada įsitikinkite, kad įtraukti šiuos keturis taškus jūsų atsakymo – Padėtis, užduočių, veiksmų, rezultatų.

  • (S)  konkrečioje situacijoje
  • (T),  Užduotys, kad reikia padaryti
  • (A),  Veiksmas, paėmė
  • (R),  rezultatai, ty, kas atsitiko

Tai atsakas Star interviu metodas , ir tai puikus būdas pasiruošti. Ar reikia nepamiršti, kad  nėra teisingų ar neteisingų atsakymų  į elgesio interviu klausimus. Pašnekovas tikslas yra suprasti, kaip jūs elgėsi tam tikroje situacijoje. Kaip jums atsakyti bus nustatyti, ar yra ryšys tarp jūsų įgūdžių ir pozicijos bendrovė siekia užpildyti rungtynės.

Geriausias elgesio interviu strategija apima atidžiai klausytis, yra aiškus ir išsamus, kai jūs reaguoti ir, svarbiausia, yra sąžiningas. Jei jūsų atsakymai yra ne tai, ką pašnekovas ieško, ši pozicija gali būti ne pati geriausia darbą už jus vistiek.

Tolesni po pokalbio

Ten buvo kažkas, ką norėjote pasakė interviu metu, bet negavau galimybę? Jūsų vėlesnis ačiū jums dėmesį, suteikia jums galimybę ją paminėti. Taip pat yra galimybė pakartoti savo susidomėjimą darbu ir įmonėje.

Daugiau Patarimai ir gudrybės

Be to, žinant, ko tikėtis elgsenos interviu, yra 10 interviu įgūdžiai , kurie yra svarbūs praktiškai prieš įvesite į posėdžių salę arba Skype sesijos su nuomos komiteto pasirengimas, punktualumas, galvoju prieš pradėdami kalbėti, kalbėti ramiai ir darniai, rodydami patikino (bet ne arogantiškas) pasitikėjimo savimi, aktyvus klausymas, optimizmo, išreikšti savo susidomėjimą darbdaviui, kad galėtų kalbėti už savo pradinį ” liftų aikštelėje “, ir – galbūt, svarbiausia – išreikšti savo dėkingumą už nuomą komiteto metu tiek žodžiu interviu pabaigoje ir raštu nedelsiant Tolesni padėkos jums dėmesį.

Vis nervų, ypač jei tai yra jūsų pirmasis interviu? Nesijaudinkite – net nustatyti specialistai mano kelis drugelius prieš interviu. Jūs atlikote pirmąjį žingsnį ramina savo nerimą, kad radote laiko peržiūrėti veiksmus pirmiau aprašytas. Kiti didieji būdai pastovus jūsų nervai apima išvengti neigiamo savęs kalbėti, atidžiai padažu, anksti atvyksta į pokalbį, todėl jūs galite užtrukti keletą ramina kvėpuoja anksto ir išvengti geriamojo per daug kofeino nuo jūsų susirinkimo dienos.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *