Netikėti dalykai, kuriuos galite parduoti internetu

Posted on

Netikėti dalykai, kuriuos galite parduoti internetu

Dėka interneto, seniai praėjo yra apie schlepping savo stuff, kad priekiniame kieme, sujungdamas keletas požymių, aukštyn ir tikiuosi, ji neturi lietus taip dienas, kad žmonės ateis pirkti savo nereikalingus dalykus. Dabar jūs turite tiek daug galimybių parduoti savo stuff internete.

Ir ten yra tiek daug parduoti! Nebėra tu tik parduoti dalykų galėtumėte rasti ne senamadiškas kieme pardavimo rūšių. Čia yra 7 stebina, ką galite parduoti internete pritraukti papildomų pinigų.

Jūsų šeimos ir Jūsų drabužiai

Kai kiemo pardavimo puošmena, parduodant drabužius yra ne tik lengviau su interneto pagalba, tai yra daugiau pelningas. Tais senais laikais jums turėjo kainų dalykų maža, nes riboto dydžio ir kiemas parduoti entuziastų, kurie taip pat buvo tikėtina, ekonomiškas krūva klientų bazę. Dabar, jei jūs turite gražią stuff, jūs galite gauti gerą kainas internete.

Kadangi vaikai auga iš drabužių taip greitai, tėvai dažnai tiek pirkti ir parduoti savo drabužius internete. Tačiau nėra jokios priežasties apriboti save tik parduoti savo vaikus iš auginamų elementus. ThredUp, vienas iš pirmųjų mažmenininkų pirkimo ir pardavimo Dėvėti drabužiai internete, prasidėjo kaip būdas parduoti vaikų drabužių, tačiau dabar ji išsiplėtė moterų drabužių ir aksesuarų. Kaip tai veikia yra užsisakote “išvalymo krepšys,” Liaukis su defektų, viršų firminiais daiktais ir siųsti jį išjungti, naudojant iš anksto sumokėjo etiketę. ThredUp nulems jūsų daiktų vertę ir moka jums per PayPal arba išankstinio mokėjimo “Visa”. Nėra jokios garantijos, kad Jūsų daiktai bus priimtas, ir ten yra mokestis, kad Jūsų daiktai grąžinami. Tačiau bendrovė tikrai turi Uždarbio prognozės svetainėje, todėl jūs galite nustatyti, jei jūsų elementai yra tikėtina, kad bus priimtas.

Nuotraukos

Jei jums patinka fotografuoti (ir jūs gerai jį), jūs galite užsidirbti pinigų parduodant nuotraukas internete. Daugeliu atžvilgių internetas yra puikus lygintojas galimybių. Nesvarbu, kad daug ką jūsų įgaliojimai yra, kiek, kaip gerai jūsų darbas yra.

Yra daugybė interneto fotografija agentūrų, kur Jūs galite įkelti savo nuotraukas, vaizdo įrašus ar iliustracijas ir būti mokama kiekvieną kartą, kai kažkas parsisiųsti vieną. Arba pamėginti į nekilnojamojo turto fotografijos verslą su vienu iš interneto bendrovių, kurios siūlo šią paslaugą agentų. Tai nelabai pelningas, bet tai leis jums sukurti portfelį, kuris gali būti labiau išnaudojamos į daugiau darbo su savo vietinės rinkos maklerio.

Jei esate širdyje menininkas, parduoti spausdina jūsų darbo, bet tegul internetinė bendrovė padaryti visą varginančią darbą spausdinimo, kadravimo ir laivybos jį į savo klientų.

Jūsų vestuvių daiktai

Jei turėjo didelę ar net vidutinio dydžio vestuves, jūs tikriausiai praleido daug pinigų į tokius dalykus, kad jūs niekada tikimasi įsigyti ar naudoti dar kartą. Taigi dabar, kad tai tik vienas didelis laimingas atmintis, jūs vis dar reikia Žvakidės ir praėjimų bėgikas prisiminti jį?

Jei ne, galite naudotis internetu parduoti šiuos dalykus internete kitų nuotakų ir išsiųsti juos išjungti naudojant paslaugą kaip Tradesy (kuris turėjo komisinius) arba skelbti juos eBay. Kitas būdas naudotis internetu yra parduoti stuff lokaliai būdu internete Classifieds apie kaimynystėje puslapiuose, kaip NEXTDOOR arba “Facebook” ir Craigslist. Kai pirkėjai gali pasiimti daiktus, o ne mokėti už laivybos, jūsų daiktų gali atnešti didesnę kainą.

Žinoma, vestuvių suknelė yra didelis bilietas punktas. Jei ne jausmas pernelyg sentimentalus apie ją parduoti, yra daug vietų parduoti savo vestuvinę suknelę internete. Jūs galite padaryti geriau ją parduoti internete, o ne vietoje, nes turėsite didesnį baseiną potencialių pirkėjų. Taip pat yra geriau jį parduoti netrukus po vestuvių, o jis vis dar stiliaus nei laukti keletą metų. Čia yra vietos parduoti savo vestuvinę suknelę Prisijungę nariai:

 • PreOwnedWeddingDresses.com
 • StillWhite .com
 • NearlyNewlywed.com
 • Tradesy.com
 • SellMyWeddingDress .org

Be to, šiose vietose, galite pabandyti parduoti suknelę naudojant vietinius interneto kieme pardavimo ar mainų pasiekti nustatytus svetaines socialinės žiniasklaidos. Daugelis Brides apibėgti šias svetaines pigesnių, ypač visais priedais. Jūs esate mažiau tikėtina, kad rasti kitą nuotaką jūsų vietinėje zonoje, kuris yra tik jūsų dydis ir kurie nori savo suknelę. Bet jei jūs darote, tai gali jums sutaupyti Komisijai.

Jūsų nuomonė

Jūs žinote, ką jie sako apie nuomones tiesa? Kiekvienas “gavo vieną. Tai yra tuo atveju, tavo nuomonė yra tikriausiai ne vienas iš vertingesnių dalykų, kuriuos gali parduoti. Tačiau nuomonės gali laisvai ateiti, tai kodėl gi ne padaryti šiek tiek pinigų išjungti jūsų savo laisvalaikį.

Parduoti savo nuomonę, atsižvelgiant apklausas internete buvo pinigų priėmimo galimybė internete beveik tiek, kiek ji gyvuoja. Dabar, su pinigų priėmimo mobilųjį telefoną apps yra lengviau nei bet kada užsidirbti pinigų su apklausomis, kai turite mažai laiko užmušti; Pavyzdžiui, kai jūs laukiate pasiimti savo vaiką į mokyklą arba visuomeniniu transportu.

Kas jūs tikrai parduodant yra Atsižvelgiant kas nors iš jūsų demografinės grupės taškas. Kai tik užsiregistruosite užpildyti apklausas turėsite suteikti informacijos apie save daug: vietą, išsilavinimą, interesus, pirkimo įpročius, amžiaus, lyties ir tt Jūs bus suderinta su apklausomis apie produktus ir paslaugas, kurios yra tikslingai žmonių, kaip jūs. Taigi, kiek apklausos gausite priklauso nuo to, kiek rinkodaros domina patrauklūs žmonių kaip jūs ir kiek kiti, kad tilptų savo demografija darai apklausas.

Atminkite, nors, kai kurių iš atlikti tyrimus spąstus : Apklausos ne visada moka grynais. Kartais jie moka dovanų kortelių ar kuponų. Kartais jie moka lojalumo taškų. Yra paprastai uždirba ribos gauti mokėjimus. Dabar tyrimai taip pat turi potencialą būti sukčiai. Siekiant išvengti šių dirbti namuose sukčiai, nepasiduokite savo kredito kortelės ar banko sąskaitos numerį į bet kurią tyrimui. Nereikia mokėti už galimybes ar sąrašus apklausos įmonių. Tai yra visada signalai sukčiai.

Lankytinos vietos Paimkite Online Surveys:

 • InboxDollars .com
 • OpinionOutpost .com
 • Swagbucks .com

savo patirtimi

Daug vertingesnis už jūsų nuomone yra jūsų patirtis. Ir yra daug skirtingų būdų, kaip parduoti savo patirtimi. Jei turite specialių žinių apie tik apie bet kokį dalyką, ten tikrai kažkas ten mokėti už jį. Kyla klausimas, kaip į rinką ir užsidirbti savo žinias.

Tu gali:

 • skelbti ebook
 • darbas kaip interneto mokytoja
 • sukurti savo interneto, e-mokymosi turinį į svetainę kaip Udemy
 • sukurti interneto svetainę ar interneto dienoraštį arba tapti laisvas rašytojas
 • ar statyti laisvai samdomų vertėjų karjerą kaip konsultantas.

Jie visi imtis laiko ir galbūt pinigų investicijoms atsipirkti per ilgą laiką. Tačiau, jei norite greitai pradėti parduoti savo patirtimi, išbandyti išbandyti svetaines arba atsakydamas į klausimus vietose, pavyzdžiui, PrestoExperts ar Createpool .

Jūsų plaukai

Už žmonių plaukų rinka yra didelis verslas, ir internetas leidžia lengvai beveik visiems, kurie turi norimą plaukų tipą parduoti savo plaukus.

Taigi, kas yra norima plaukų tipą? Jis turi būti ilgas, storas ir sveikas. Minimalus ilgis yra 6 coliai, bet ilgiau, tuo geriau. Svoris yra pagrindinis veiksnys, vertės; Tačiau ji negali būti tiksliai išmatuotas, kol plaukai yra sumažinti, todėl storio, išmatuoto pagal plaukų, kai surištas apskritimo, gali būti geras matuoklis storio. 1- arba 1,5-colių ponis uodegos būtų laikoma plona. Kalbant apie sveikatą, idealus yra “grynas plaukai”, kuris yra plaukai, kad niekada nebuvo spalvota, ištiesinta, chemiškai apdoroti arba net susprogdintas sausas. Jei esate rūkalius, kurie gali sumažinti savo plaukus vertę. Spalva yra ne kaip svarbus veiksnys, tačiau mažiau paplitusios natūralus plaukų spalva (pvz blondinė ir raudona) tuo daugiau vertingų plaukai.

Kiek Plaukų verta? Minimalus galite tikėtis spaudimo plaukai yra apie $ 10 per colį. Ne grynas plaukai gali atnešti taip mažai, kaip $ 5 colyje arba gali būti tiesiog nėra rinkos už jį. Vietose parduoti plaukus internete yra prekyviečių, todėl pardavėjai pirkti skelbimai jų plaukus ir pirkėjai kreiptis į juos. Paprastai prekyviečių nevartokite Komisija, tačiau atidžiai perskaityti paslaugos teikimo sąlygas. Štai keletas iš interneto plaukų prekyviečių:

 • BuyandSellHair.com
 • OnlineHairAffair.com
 • HairSellOn .com
 • SellHairOnline .com

Motinos pienas

Kas sena yra nauja. Vėl internetas leidžia naują nugara į senas praktikos. Prieš formulė buvo išrastas, moterys negalėjo slaugantys savo vaikus gali samdyti žindyvė teikti pieną savo vaikui. Tai nebuvo padaryta gana tą patį kelią nebėra, bet dabar su krūties siurbliai ir internetas yra rinka motinos pieną. Žindančioms moterims gali pumpuoti ir užšaldyti ir išsiųsti iš savo motinos pieną ir būti už tai sumokėjo.

Čia yra keletas vietų, parduoti motinos pieną Prisijungę nariai:

 • OnlytheBreast .com
 • Mothersmilk.coop
 • BreastMilkShare .com
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *