Honeywell Novatoriškas stipendijų programa – Kaip ir kada taikyti

Posted on

Honeywell Novatoriškas stipendijų programa - Kaip ir kada taikyti


Pavadinimas Honeywell karto duoda į galvą prie sienos termostato, kuris reguliuoja oro temperatūrą ir išlaiko savo namų šiltas arba atvėsti. Be Honeywell programuojamų termostatai, bendrovė siūlo papildomus produktus, kad padaryti mūsų namus ir biurus daugiau patogiai ir saugiai mūsų šeimų ir darbuotojų.

apie Honeywell

“Honeywell” Termostatinis maišymo vožtuvai anti-plikyti apsaugą užtikrinti, kad mūsų vanduo lieka už priimtiną temperatūrą. Honeywell Visa Namas Vėdinimo sistema ir valiklis daro mūsų oro sveikiau ir saugiau kvėpuoti, o Honeywell saugumas Produktai ir priešgaisrinės signalizacijos išlaikyti mūsų namus ir biurus saugus.

Istorija rodo, kad “Honeywell” gali būti atsekti iki 1885 Šiuo metu įmonė dirba daugiau nei 132.000 žmonių, įskaitant apie 21,000 mokslininkus ir inžinierius, 100 šalių visame pasaulyje.

“Honeywell” didžiuojasi ir savo produkciją aplinkos tvarumo. Energijos taupymas ir teikti produktus, kurie apsaugotų oro kokybė yra didelė dalis jų nuolat tyrimus ir plėtrą. “Honeywell” taip pat didžiuojasi būdama įmonių ir Bendrijos vadovas padėdamas kitiems iššūkius, kuriuos kelia klimato kaita ir yra rasti daugiau būdų, kaip sumažinti iškastinio kuro suvartojimą vadovas.

Novatoriai stipendijų Stažuotės programa

“Honeywell International” ieško naujų talentų Stiprios inžinerijos ir technologijų sluoksnių, žmonėms, kurie bus skirti save patenkinti bendrovės misiją. “Honeywell” siūlo novatoriai stipendijų programą iki 18 tikslinių universitetų Kinijoje, Čekijoje, Indijoje, Meksikoje ir Jungtinėse Valstijose, kaip dalį savo talento įsigijimo strategiją. Įmonė siūlo galimybes įvairiose vietose visame pasaulyje.

“Honeywell” siūlo mokamus stažuotes ir stipendijų pinigų, kad studentai gali naudotis taikyti į jų praėjusių metų mokykloje. Kiekvieno stipendiją suma skiriasi priklausomai nuo šalies, kurioje studentas dirba. Bendrovė siekia studentus, kurie siekia laipsnių aeronautikos inžinerijos, chemijos inžinerijos, kompiuterių inžinerijos, elektronikos ir ryšių, elektros inžinerijos, prietaisų ir mašinų.

Turėtumėte galėti parodyti tvirtą akademinį veikimą. Tikslios kriterijai skirsis priklausomai nuo šalies. Turėtumėte turėti stiprius žodinius ir raštiškus bendravimo įgūdžius. Programa yra atvira bakalaurus, magistrus arba pasirinkite Ph.D. studentai, kurie įvežami į jų galutinį mokslo metais studijų vienoje iš tikslinių universitetuose.

Jūs taip pat turite gebėti užtikrinti teisinį leidimą atlikti darbo šiose šalyse, jei pasirinksite dirbti ten: Kinija, Čekija, Indija, Meksika ir JAV

Kaip taikyti

Kiekvienas pareiškėjas turi užpildyti internetinę paraišką, kuri apima savo profilį ir savo CV ar gyvenimo aprašymo kopiją. Jūs taip pat turėtumėte nurodyti savo universitetinį stenogramą, ir jūs turite pateikti dvi esė apie 500 ar mažiau žodžių, parašytų anglų kalba. Esė atsakyti į keliamą paraiškos proceso metu klausimus.

Tik studentai tik iš tikslinių universitetuose yra tinkamos taikyti, ir jie turi padaryti iki lapkričio pabaigos Kinijos, Čekijos Respublikos, Meksikos ir JAV į Indijos terminas yra balandžio pabaigoje.

Karjera Honeywell

Įvairūs karjeros keliai yra prieinami tiems, kurie domisi ieškau ne Honeywell darbą. Suinteresuoti kandidatai gali sužinoti Honeywell svetainėje atlikti išsamų darbo paiešką metu turimų pozicijų.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *