Europass Gyvenimo aprašymas Rašymas Patarimai

Posted on

Europass Gyvenimo aprašymas Rašymas Patarimai

Kaip išaugo Europos Sąjunga, vis daugiau ir daugiau standartai yra įgyvendinami Europos Parlamentu, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę ir jį iki tam tikro lygio, kai piliečiai kartu gyvenantys ir dirbantys ES visi turi lygias teises.

Kai kreipiatės dėl viduje kuri nors iš valstybių narių ES, ar mokotės arba tiesiog bando įgyti patirties padėtį, vienas iš svarbiausių klausimų yra, kad būtų galima, kad jūsų patirtis ir gebėjimai aiškiai suprantama, kad jūsų potencialus darbdavys.

Kas yra Europass?

Gruodžio 15, 2004, per 2241/2004 / EB, Europos Parlamento ir Tarybos priėmė vieną skaidrią kvalifikacijų ir kompetencijų pagal steigimo Europasą.

“Europass”  susideda iš penkių dokumentai: Europass Gyvenimo aprašymas (CV), Europass kalbų pasas, Europass pažymėjimo priedėlis, Europass diplomo priedėlis ir Europass mobilumo dokumentas. Pirmieji du formas galima užpildyti sau, o kiti trys yra užpildyta ir kompetentingų organizacijų išduotas.

Sukurti savo dokumentus

Jei neturite CV dar galite susikurti internete naudojant Europass CV statybininkas . Galite sukurti motyvacinį laišką, naudojant tą pačią sistemą. Jei jau turite savo CV, galite įkelti ją ir redaguokite jį internete . Jums reikės įrašyti jį į debesį arba eksportuoti, kai baigsite.

Galite naudoti Europass sistemą sukurti įgūdžių pasą ir kalbų pasą ir peržiūrėti pažymėjimo priedėlis , Europass mobilumo ir diplomo priedėlis , jums reikės kreiptis dėl darbo ES.

Europass CV rašymo patarimai

Kurti Europass CV yra pirmasis ir svarbiausias žingsnis jūsų darbo paieškos procese. Prieš  pradėdami rašyti  savo Europass CV, yra keletas punktų, kad jums reikia žinoti.

Jūsų Europass CV yra pirminis kontaktas su potencialiu darbdaviu, ir jums reikia fiksuoti darbdavio dėmesį per pirmąsias 10-15 sekundžių skaityti savo Europass CV. Tai yra vienintelis būdas jums bus užsitikrinti  interviu apie tą konkretų darbą . Tačiau, prieš pradėdami ją raštu, turėtumėte priminti sau apie svarbius žingsnius porą:

Peržiūros pavyzdžiai , prieš jums pradėti. Jūs rasite PDF pavyzdžiai kiekvienam ES šalies internete. Naudokite juos kaip sukurti savo CV vadovas.

Jūsų įgūdžiai ir kompetencijos turi būti aiškiai ir logiškai pateikti taip, kad jūsų patirtis bus išsiskirti.  Atkreipkite dėmesį į detales, nes tai yra jūsų pristatymas medžiaga. Tai apima rašybos klaidų ir skyrybos.

Apskritai, jūsų Europass CV turi būti trumpas.  Paprastai, asmeniui vos porą metų patirtį, du puslapiai yra daugiau nei pakankamai. Specialistų, turinčių daugiau patirties, galite parašyti Europass CV su daugiau nei dviejų puslapių. Jei prašote vadovaujančiose pareigose, turėsite nurodyti ankstesnę patirtį, išsamiau, įskaitant priežasčių, kodėl jūsų potencialus būsimas darbdavys turėtų apsvarstyti, siūlanti tau vykdomosios atlyginimą. Šiuo atveju, rašyti savo Europass CV su tiek daug puslapių, kiek reikia.

Visada pritaikyti savo CV į darbo aprašymas pozicijos prašote. Pabandykite, net, pabrėžti galimą kvalifikaciją jums turėti, kad yra prašoma darbdavys. Nemeluokite savo CV, nes tai melas gali būti atrastas prieš ar interviu metu.

Europass CV turi standartinį loginį tvarka, kuria pateikti savo galimybes ir patirtį. Jums reikės užpildyti:

  • Asmeninė informacija
  • Darbo patirtis aprašymas
  • Mokymas ir švietimas aprašymas
  • Gebėjimų ir kompetencijų apibūdinimas

Formatavimo savo Europass CV

Laikyti, kad siūlomą šriftą ir maketą Europass CV, nes tai yra standartizuota nutarimu Nr 2241/2004 / EB. Spausdinti savo gyvenimo aprašymą ant balto popieriaus, siekiant užtikrinti, kad išdėstymas yra teisinga.

Atminkite, kad turinys ir svarbiausios savo CV turi būti akivaizdu, kad dėl galimo darbdavio per 10-15 sekundžių jį skaityti. Dėl to, jūs visada turėtų naudoti trumpus sakinius. Sutelkti dėmesį į svarbius savo mokymo ir darbo patirties, ir paaiškinti visus pertraukas savo studijas ar karjerą.

Baigę rašyti savo Europass CV, būtinai turi kažkas  peržiūrėti ir patikrinti  jį, įsitikinkite, kad turinys yra aiškus, lengvai suprantama, ir nėra jokių rašybos klaidų.

Turėkite omenyje, kad Europos Sąjunga, savo Europass CV yra raktas į sėkmę jūsų darbo paieškos procese. Ji tapo standartinė dokumentas, naudojamas kreiptis dėl bet kokio bet kurioje valstybėje narėje Europos Sąjungos darbo, o taip pat, kad būtų lengviau ieškantiems darbo ir darbdaviams.

Kada Naudokite gyvenimo aprašymą Vietoj CV

Jungtinėse Amerikos Valstijose, curriculum vitae naudojamas tik tada, kai kreipiasi dėl mokslo, švietimo, mokslo, ar mokslinių tyrimų pozicijas.

Gyvenimo aprašymas, taip pat gali būti naudojami siekiant taikyti stipendijų ir dotacijų. Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Azijoje, darbdaviai gali tikėtis gauti gyvenimo aprašymą, o ne  atnaujinti .

Pasirinkti tinkamą gyvenimo aprašymą formatas

Įsitikinkite, kad jums pasirinkti curriculum vitae formatą , tinkamą poziciją prašote. Jei kreipiatės dėl bendravimo, ir  pavyzdžiui , jums nereikės įtraukti asmeninę informaciją, kuri priešingu atveju būtų įtraukta į tarptautinės CV.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *