Top 10 Work-At-Home Praca dla nauczycieli

Posted on

Top 10 Work-At-Home Praca dla nauczycieli

Podczas wstawania o 5 rano dojeżdżać do pracy po pobycie połowę prep klasie nocy robi, pracę, która pozwala pracować w piżamie brzmi całkiem nieźli. Może także wydawać nieprawdopodobne, oczywiście, nie można nauczać w zaciszu własnego domu, prawda? Praca Praca zdalna są atrakcyjne dla pracowników w różnego rodzaju zawodach, ale przede wszystkim dla nauczycieli, możliwości budowania kariery w instrukcji cyfrowej stają się silniejsze i bardziej zróżnicowana każdego roku.

Dzięki technologii, jest to całkowicie możliwe, aby połączyć swoją miłość z edukacji w pełnym wymiarze czasu pracy-at-home życia. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś w stanie połączyć role budować swoją nową karierę, na przykład, mieszanie doradztwa edukacyjnego z jakiegoś nauczania on-line, itp

Jeśli myślisz o zrobieniu duże zmiany; jesteś byłym nauczycielem lub emeryturze, albo szukasz pracy poza tradycyjnym klasie, jeden lub więcej z tych 10 praca-at-home pracy dla nauczycieli może pasują do rachunku.

Nauczyciel online

Dla nauczycieli, którzy nadal kochają pracę, ale chcą pracować w domu, nauka online oferuje możliwości dla każdego ostrości. Niektórzy nauczyciele koncentrują się na wirtualne uczniów szkół do domu, na przykład, podczas gdy inni mogą skupić się na dorosłych słuchaczy lub programów szkoleniowych korporacyjnych.

Informacje na temat wirtualnych wynagrodzeń nauczania w porównaniu z wynagrodzeniami-klasie nauczania jest trudne do zdobycia, ale sądząc po ogłoszeniach o pracy i niepotwierdzonych doniesień, K-12 nauczycieli powinien być przygotowany do podjęcia cięcia płac uczyć od domu. Jednakże, jeśli masz zamiar przenieść się do lokalizacji o niższych kosztach utrzymania lub masz zamiar uzupełnienia pensji nauczycielskiej z innym ostrości lub dwa, to występ może być dla Ciebie.

Opiekun online

Czy twoja specjalność to ESL, informatyka, lub prep SAT, korepetycje online może być lukratywnym sposobem zarabiania na życie w domu, lub pad pensji w swojej codziennej pracy. Technologie takie jak Skype i inne oprogramowanie wideokonferencji zrobiły to łatwiejsze niż kiedykolwiek powtórzyć sesję nauczania w swojej osoby i wyciąć dojazdy.

Online adiunkt / Instruktor

Zwyczajnych koncerty są trudne do zdobycia w tych dniach, ale jeden plus dla edukatorów policealnych jest to, że zadania wirtualne profesor / instruktora mogą stale rosnąć. Stosunkowo niskie płace dla nauczycieli pomocniczych jest dużo łatwiejszy w żołądku, kiedy można uczyć w zaciszu własnego domu.

Pisanie Coach

W raporcie z 2016 PayScale, 44 procent menedżerów stwierdził, że umiejętność pisania były twarde umiejętności najbardziej brakuje w nowych stopniach. Możesz pomóc odwrócić trend pracując z uczniami i klientów korporacyjnych, aby odświeżyć tych podstawowych umiejętności. Podobny do nauczania, pisanie koncerty coachingu korzystają z technologii, takich jak wideokonferencje, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek, aby komunikować się ze studentami zdalnie.

Curriculum Twórca

Chegg opisuje twórcom programu nauczania w ten sposób: „Jeśli w klasie były teatru, Curriculum Twórca byłoby dramaturga, który tworzy historię i pisze dialog” Jeśli spędziłem dużo czasu w klasie nauczania własne materiały, wiesz co działa a co nie. Umieścić tę wiedzę, aby dobrze wykorzystać i zbudować drugą karierę jako deweloper nauczania. Największych giełd pracy zawsze mają ofert dla deweloperów programowych. Niektórzy, jak Rzeczywiście, pozwoli filtrować możliwości oparte na domowych.

Materiały dydaktyczne Provider

Jeśli masz już swoje materiały dydaktyczne, szlifowane przez lata prób i błędów w klasie, dlaczego nie podzielić się tą ogromną wiedzę i dokonać ciężka praca opłacać po raz kolejny, w tym samym czasie? Nauczyciele Nauczyciele płatna pozwala udostępniać swoje plany lekcji, zajęcia w klasie stylu i więcej-i zarabiać pieniądze.

Prawdopodobnie nie będzie zrobić fortunę z witryny, ale można zrobić kilka dodatkowych sto miesięcznie, co jest przydatne, gdy rozpoczyna karierę post-klasie – niektórzy sprzedawcy wydają się zrobić całkiem dobrze.

„Obecnie uczynić znacznie więcej zasobów dydaktycznych sprzedaży niż bym gdybym kontynuował naukę”, pisze Rachel Lynette w Edutopia . „Według TPT, górny sprzedawca dokonał ponad $ 2 mln EUR, 164 nauczycieli zarobił ponad $ 50.000 i tysiące więcej przynieść kilkaset dolarów miesięcznie, co może mieć duże znaczenie, gdy żyjesz z pensji nauczyciela.”

Writer edukacyjne / Editor

wydawnictwa edukacyjne jest naturalnym wyborem dla nauczycieli, którzy opuszczają klasę. Niezależny pisarz / redaktorzy ogólnie dowodzić płac godzinowych $ 15-75, w zależności od intensywności focus, głębokość badań wymagane, a poziom pisania / zgłaszania do zrobienia.

Ale jeśli życie niezależnym nie przemawia, nie liczą się możliwość pracy w firmie. Coraz więcej pracodawców we wszystkich branżach obejmując elastyczne harmonogramy, w tym w pełnym wymiarze czasu pracy zdalnej ról i zadań kontraktowych. Jeżeli jesteś gotów zrobić kilka starannego poszukiwania pracy, można znaleźć doskonałą pracę pisarz / editor edukacyjnych pozwala na pracę z domu.

Test Gola

Educational Testing Service (ETS) jest zawsze szuka online i miejscu strzelców testowych do egzaminu TOEFL, GRE i innych testów. Jest to zazwyczaj praca w niepełnym wymiarze godzin i cykliczny, jak potrzeba zmienia się w ciągu roku.

Blogger / Writer

Jak wspomniano wcześniej, solidne umiejętności pisania są cenione. Jeśli jesteś gotowy na coś zupełnie nowego, można umieścić swoje umiejętności do wykorzystania jako blogger lub pisarza, koncentrując się na tematy-oświatowych lub każdy temat bliski i drogi do serca, o którym masz dużo wiedzy. Aby rozpocząć pracę w tej dziedzinie, przygotowanie do rozpoczęcia pitching przed przerzucić przełącznik i opuścić salę na dobre. W pełnym wymiarze czasu na pisanie kariery zbudowane są na połączeniach i trzeba budować swoją sieć, zanim zdecydują.

Doradca edukacyjny

To jest brudny mały sekret życia zawodowego, które konsultanci często zarabiają więcej niż pracownicy na oferując podobną wiedzę. Jeżeli posiadasz ducha przedsiębiorczości, można zbudować Coachingu nauczycielom i administratorów.

Zauważ, że ta praca nie jest w całości oparty na dom, jak będziesz prawdopodobnie musiał konsultować z klientami bezpośrednio. Jednak bycie swoim własnym szefem pochodzi z dużą dozą elastyczności (a także odpowiedzialności). Jeśli brzmi to jak coś, co Cię interesuje, Angela Watson oferuje dobry grunt dla początkujących konsultantów edukacyjnych na jej miejscu, kamień węgielny dla Nauczycieli .

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *