Anasayfa daktilo İş Tanımı: Maaş, Becerileri, & More

Posted on

Anasayfa daktilo İş Tanımı: Maaş, Becerileri, & More

Kendi ofisinden yapılan evde daktilo veya kelime işlemci tipleri belgeler, sık kaynak olarak ses dosyalarını kullanarak. Bunlar ev tabanlı işler pek kapsayacak transkripsiyon türlerini gibi ek eğitim gerektiren uzmanlık veri girişinde, uçtan uca entegre mikro işler tıbbi transkripsiyon .

transkripsiyonist işin Her tip evde iş için uygundur; Örneğin, mahkeme raporlama genellikle bünyesinde yapılır. Ancak, beceri bünyesindeki durumları, gerçek zamanlı transkripsiyon ve altyazı oluşturma olarak kazançlı ev-eksenli çalışma bazı kazanmada değerli olabilir gelişti.

Anasayfa daktilo Görevler ve Sorumluluklar

Ana daktilo ve kelime işlem işleri genellikle aşağıdaki işlem yapma gerektirir:

 • iş özellikleri ve sorunlarına müşteri veya işveren ile iletişim kurun.
 • kelime işlem uygulamaları çeşitli ayrıntılarıyla bilirler.
 • ödevlerde anahtara bir bilgisayar kullanın.
 • yazım, dilbilgisi ve noktalama bitmiş çalışmalarını ve doğru hataları tashih etti.
 • Baskı ve bitmiş işlerin kopyalarını alın.
 • Posta, teslim veya elektronik müşteri veya işveren tamamlanan atamaları iletir.
 • Bitmiş belgeleri Dosya.
 • Fatura istemcileri veya işveren için bir zaman raporu göndermek.
 • Tanışma istemci veya işveren tarihleri.

, İletişim ticaretin doğru araçları kullanarak ve dönen ya da zamanında bitmiş parçayı yükleyerek temelleri yanı sıra, ek sorumluluklar nasıl, doğru gelir ve giderleri izlemek için bir yöntem geliştirme kullanım kolay bir dosyalama sistemi oluşturarak, anlayış içerebilir bir stil sayfası izleyin ve taslaklardan, düzeltilmiş basılı kopya ve ses kayıtlarının bulunduğu kaynak malzemesinin farklı türde ile çalışıyor.

Anasayfa daktilo Maaş

Daktilo ve transkripsiyonist telafisi istemci veya işveren, sanayi veya uzmanlık alanı ve deneyim düzeyine göre değişebilir. Ev daktilo genellikle ödenir birim başına bazı ses dakikada veya kelime başına ödenebilir rağmen veya saate göre.

 • Medyan Ücretler : $ 19.11 / saat
 • En iyi 10% Ücretler : En az $ 27.93 / saat
 • Alt% 10 Ücretler : $ ‘dan az 13,02 / saat

Önemli: Ev daktilocular kim bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar, kelime işlem yazılımı, internet hizmeti, ergonomik tasarımlı klavye ve sandalye, zaman izleme yazılımı, bir online veya kağıt sözlük, gelir vergisi, sağlık sigortası için maliyetlerindeki istemciler zorunluluk faktörü ile sözleşme ve ses müstensihleri, kulaklık, transkripsiyon yazılım ve eller serbest ses kontrolü için bir transkripsiyon ayak pedalı için.

Anasayfa daktilo Eğitim, Öğretim, & Sertifikasyon

En az iki yıl bünyesindeki tecrübesi olduğu için yararlı olur, ancak çoğu ev tabanlı transkripsiyon işleri lise sonrası eğitim veya özel sertifika gerektirmez. Ancak, için tıbbi transkripsiyon işleri , sertifikasyon veya gelişmiş eğitim müşterinin veya işverenin gereksinimlerine bağlı olarak gerekli olabilir.

 • Temel Sınıflar : Yerel meslek okulları ve toplum kolejleri tazeleme kursu veya ek eğitim ihtiyacı olanlar için yazmaya ve İngilizce gramer dersleri sunuyoruz. Böyle dersleri vardır Alison kuruluşlar tarafından sunulan ücretsiz çevrimiçi kurslar da vardır dokunmatik yazarak , İngilizce dilbilgisi temellerini ve daha fazlası. Ofis yazılımının temelleri Eğitim birkaç yıl sonra alan reentering olan ve özellikle de, herhangi bir ev daktilo için yararlıdır.
 • Tıbbi Transkripsiyon Sertifikası ve / veya İleri Eğitim : Alma belgelendirme veya tıbbi transkripsiyon ileri eğitim isteğe bağlıdır ancak müşteriler ararken yardım muhtemeldir. Dernek Sağlık için dokümantasyon Bütünlük (Ahdi) tıbbi transcriptionists için sertifika iki türü sunar ve örneğin, Ivy Tech için, alanında ileri eğitim vermek programları onaylar Tıbbi Transkripsiyon Editör programı .

Anasayfa daktilo Beceri ve Yeterlilikler

beceri ve özelliklerin bir dizi başarılı bir evde daktilo olma açısından büyük önem taşıyor:

 • Bilgisayar becerileri : Daha fazla kelime işlem yazılımı kullanarak daha bilgisayarla nasıl bilerek ev daktilo için gereklidir. Bu iş de, yeni yazılım yüklemek bir şirketin uzaktan sistemde, yükleme dosyaları ve sorun giderme ev bilgisayar ve bağlantı sorunları için giriş yeteneğini gerektirir.
 • Hızlı, doğru yazma becerilerini : yazarak ve transkripsiyon işleri farklı türleri için yazma hızı önemli ölçüde değişebilir. Oysa Örneğin, düşük bir hız dakikada 60 kelime, giriş seviyesi veri giriş işi için yeterli olabilecek gerçek zamanlı transkripsiyon veya altyazı evde işler Dakikada en fazla 300 kelimelik hızlarını gerektirebilir.
 • İyi işitme ve dinleme becerileri : Bir müşteri ile konuşan veya ses dosyalarını transkripsiyonu zaman vurgular anlama yeteneği önemlidir.
 • Becerilerini redaksiyon : Bir projeyi tamamlamak veya bir istemci gönderirken yazım kuralları, noktalama işaretleri ve dilbilgisi Bilgi şarttır.
 • İletişim becerileri : İster bir not oluştururken , bir öneri yazarken veya sohbet veya üzerinde bir müşteri ile konuşurken video konferans , evde daktilo açıkça ve kısaca fikir ve yön ifade etmek gerekir.
 • Becerileri, öz disiplin ve odak öncelik / Organize : -Evde daktilocular yapmak ve ne zaman bunu yapmak için ne söyler bir patronun yok. Bu akıllı çalışmak önemli, organize ve disiplinli ve azimle bilemek yerine yaklaşan çalışmalarını incelerken veya maç skorları, hava tahminleri ve sosyal medyayı kontrol yerine, nedeniyle olduğunu proje üzerinde yapılması.
 • Gizlilik korumak için yeteneği : tutulması istemci bilgiler güvenli ve gizli tür hasta bilgileri gibi hassas veriler, ilgilenmektedir, özellikle kritiktir.

İş Outlook

BLS göre, kelime işlemciler ve daktilograflar veri girişi keyer ve bilgisayar operatörleri ile birlikte en hızlı azalan meslekler arasındadır. Dönem 2016-2026 boyunca, kelime işlem ve yazarak işlerin sayısı azalması beklenmektedir 24800 veya% 33 çünkü teknolojideki gelişmeler ve dış kaynak çoğalması. Tıbbi transkripsiyon istihdam sıra ama çok daha yavaş bir hızda düşüş bekleniyor % 3 2016-2026 dönemi boyunca.

Öte yandan, patlama serbest ya da konser ekonomisi , 53 milyondan fazla Amerikalı güçlü 2015 itibariyle göre TYD , ev typists ve müstensihleri için bir avantaj olabilir. Konser ekonominin bir üyesi olarak, bu işçiler bir kez çalışanlar tarafından şirket içi yapıldı pürüzle yazarak ve biçime dönüştürme Konserlere bir konumdadırlar.

Çalışma alanı

evden çalışma, böyle bir mutfak masasının olarak bir ev ofis veya iş için kurulmuş bir başka alanda bir bilgisayar önünde oturan işlerini çoğu zaman harcamak müstensihleri ​​veya daktilocular.

Geçici istihdam veya yerinde serbest çalışma için fırsatları olabilir rağmen Ev daktilo genellikle serbest veya bağımsız yükleniciler olarak istihdam edilir. Bazı şirketler ilk gelen, ilk hizmet bazında iddiaya bunların müteahhitleri için kullanılabilir çalışmalarını yayınlamasına.

Ev tıbbi transcriptionists tipik sağlık kuruluşlarına hizmet vermek transkripsiyon-servis şirketleri için çalışıyorum.

Çalışma programı

Ev daktilo esnek saatler çalışmak, ancak kendilerinin bu düzenli zamanlama tutmak son dakika acele projeleri ve ev acil durumlar için teklifler esneklik. müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve her gün aynı saatte başlayacak Birçok dizi çalışma saatleri.

Ev daktilo da birkaç saatte etrafında ve streç yürümek için kısa bir mola için bir zaman çizelgesi ve sadece onlar gerçekçi işleyebilir kadar iş olarak üstlenirler.

İş alın Nasıl

Bir GIG’i BULMAK VE BASVURABILIRMIYIM

arkadaşlar, aile üyeleri ve ortakları ile Ağ ve potansiyel müşterilere tanıtımları isteyin. Böyle oDesk, Gerçekten de, ve Flexjobs olarak kontrol edin kaynaklar müşteri tabanı oluşturmak için.

HAZIRLIK İÇİN YETENEK SINAVI

Potansiyel hastalar genellikle bir başlangıç ​​tarama aracı olarak yetenek testleri kullanılır. transcriptionists için ücretsiz yazarak test ve uygulama dosyaları ile yazma hızı ve doğruluğu becerilerinizi geliştirin.

ACE RÖPORTAJ

potansiyel müşterilerin mülakat soruları saha hazır olun.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *