En yüksek ücretli Saatlik İşlerin bir listesi

Posted on

En yüksek ücretli Saatlik İşlerin bir listesi

Bazı insanlar saatlik ödeme işler maaşlı işlerde daha az ödeme düşünüyorum, ancak bu her zaman böyle değildir. Tam zamanlı saatlik işler bir dizi büyükçe maaş ve iyi avantajlar sunuyoruz. Birçok insan esneklik sağlamak çünkü saatlik işleri tercih ve genellikle işçiler ofiste çalışmalarını terk sağlar.

Burada, en popüler yüksek ödeyen saatlik işler içerisinden 15. Bu işler Indeed.com en yaygın iş arama sayılarına göre, bugün en popüler saatlik işlerin bazılarıdır. ücret verileri İşçi İstatistikleri May 2017 tahminlerinin Bürosu’ndan olduğunu. belirtilen ortalama gelirler her meslek için ortalama saatlik ücretler vardır.

İdari Asistan / Sekreter

Sekreterler ve idari asistanları bir kuruluş için büro ve örgütsel görevleri yerine. Bunlar hukuk, tıp ve hükümet de dahil olmak üzere, neredeyse her sektörde çalışmak.

Öde sanayi ve sekreterin görevleri karmaşıklığına bağlıdır. Örneğin, üst yöneticiler için işe yönetici sekreterleri ve yönetici idari asistanları, $ 27.60 / saat ortalama kadar kazanabilirsiniz.

Ortalama İdari Asistan Maaş: $ 18.21 / saat

Dişçi asistanı

Diş yardımcıları bazı laboratuvar çalışmaları tutarak kayıt Hasta bakımı arasında değişen çeşitli görevleri gerçekleştirerek, diş ofislerinde çalışır.

Bazı devletler sadece işbaşında eğitim gerektiren iken diş yardımcıları, akredite programından mezun ve bir devlet sertifika veya lisans sınavını gerektirir.

Çoğu diş yardımcıları tam zamanlı çalışmak, ancak birçok yarı zamanlı çalışmayı tercih. Bazı diş asistanları kendi ofislerin saatlerine bağlı olarak akşamları veya hafta sonları çalışır.

Ortalama Diş Yardımcısı Maaş: $ 18.09 / saat

Mali Clerk

Mali katip bankalar, sigorta şirketleri ve diğer kuruluşlar için çeşitli idari görevleri yerine getirir.

Özgül mali memuru işler banka veznedar gelen bordro katip bookkeepers değişir. bazı özel büro elemanları işletme veya ekonomi bir üniversite diploması gerektiren rağmen çoğu memur, lise diploması ve işbaşında eğitim gerektirir.

Ortalama Mali Clerk Maaş: $ 18.60 / saat

İnşaat işçisi

İnşaat işçileri ve makine kullanımı için malzeme boşaltma için inşaat sahalarına hazırlarken arasında değişen şantiyelerde görevleri bir dizi gerçekleştirmek. İnşaat işçileri, binalar inşa yardımcı binaları yıkmak, yollar inşa veya tüneller veya şaftları kazmak olabilir.

Diğerleri bir inşaat yüklenicisi veya şirket için çalışırken Bazı inşaat işçileri, serbest meslek vardır. Bazı inşaat işçileri teknik eğitimi sunan çıraklık programlarını meşgul rağmen çoğu inşaat işçileri, kısa işbaşında eğitim gerektirir.

Bazı işçiler onlara daha fazla para kazanabilir daha uzmanlaşmış çalışmalarını gerçekleştirmek için öğrenmek için böyle beton kaplama gibi özel beceri sertifikaları kazanın.

Ortalama İnşaat İşçi Maaş: $ 16,080 / saat

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Müşteri hizmetleri temsilcileri kuruluşun ürün ve hizmetlerinin ve elleçleme müşteri siparişleri, iadeler ve şikayetler hakkındaki soruları yanıtlamak üzere bir örgütün müşterileri ile etkileşime girerler.

Onlar bizzat müşterilerle veya telefon veya internet yoluyla etkileşime girebilir. Reps sigorta finanse etmek perakende kadar değişen hemen hemen her sanayi çalışabilir.

Birçok temsilcileri yarı zamanlı çalışmak ve sabah, akşam veya gece geç vardiya çalışabilir. Bu işler de esnek çalışma takvimi ihtiyacı olan insanlar için uygundur.

Ortalama Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Maaş: $ 15.81 / saat

Teslim hizmetleri Kamyon Sürücüsü

Teslim hizmetleri kamyon sürücüleri, ulaşım pick up ve böyle bir ilçe veya şehir gibi, küçük bir coğrafi alan içinde mal düşüyorlar. kamyonet sürücüleri olarak bilinen bazı sürücüler, çeşitli dağıtım yerlere bir dağıtım merkezinden mal taşıyor.

Bazı sürücüler de satış işçiler olarak hizmet; onlar teslimat yaparken onlar müşterilerine ürünlerini tavsiye ediyoruz. Sürücüler bir ehliyet gerektirir ve genellikle kısa işbaşında eğitim almaktadır.

Teslim Hizmetleri Kamyon Sürücüsü Ortalama Maaş: $ 14.06 / saat

Otobüs şöförü

Otobüs sürücüleri böyle okul, iş ve özel etkinlikler gibi yerlere taşıyacak. Başkaları taşıma istemcileri kiralanan gezilerine giderken (örneğin transit otobüs sürücüleri ve servis sürücüsü gibi) bazıları düzenli yolları sürücü.

A sürücünün ödeme ve zamanlama belirli bir işe göre değişir. Transit otobüs sürücülerinin $ 18.46 / saat kadar kazanabilirsiniz, ancak hafta sonu veya akşam vardiya çalışmak gerekebilir.

Okul otobüsü sürücüleri $ 14.93 / saat ortalama kazanç, fakat okul oturumunda olduğunda onlar sadece çalışır.

Ortalama Bus Driver Maaş: $ 15.87 / saat

flebotomist

Phlebotomists hastalardan kan örnekleri toplamak. Onlar daha büyük tıbbi laboratuvar hastanelerde ekipleri, doktor muayenehanelerinde ve teşhis laboratuvarları parçasıdır. Phlebotomists lise diplomasına veya GED olmalıdır

Bazı eyaletlerde Phlebotomists bir devlet lisans veya sertifika yanı olmasını gerektirir. Orada bir laboratuvar ekibi içinde diğer pozisyonlarda bir dizi vardır, ama flebotomist pozisyonları, özellikle, yüksek talep şu anda.

Ortalama flebotomist Maaş: $ 16.19 / saat

montajcı

Birleştirici ve fabrikatörler motorlarından oyuncaklara uçaklara kadar uzanan çeşitli ürünleri oluşturmak. Onlar da bitmiş ürünlerin kalitesini test etmek için sorumlu olabilir. Birleştirici tipik üretim tesislerinde çalışmaktadır.

Çoğu montajcı pozisyonları lise diplomasına ve bazı pratik tecrübe gerektirir. Ancak, daha uzmanlaşmış pozisyonların bazı teknik okulları sayesinde daha resmi eğitim gerektiren; Bu konumlar fazla para ödemek eğilimindedir. Örneğin, (teknik bilgi gerektiren) uçak montajcıları $ 26.64 / saat ortalama kazanabilir.

Ortalama derleyicisi ve Fabricator Maaş: $ 15.31 / saat

Tıp asistanı

Tıp yardımcıları sağlık uygulayıcılarının ofislerinde klinik ve idari görevleri çeşitli gerçekleştirin. Görevler zamanlama hasta randevulara hasta muayene ile yardımcı arasında değişebilir.

Tıp yardımcıları tipik bir lise diploması ve işbaşında eğitim almalıdırlar, ancak hiçbir gerekli lisans veya sertifika yoktur. flebotomist pozisyonları gibi, tıp asistanı pozisyonları artış şu anda vardır.

Ortalama Tıp Asistan Maaş: $ 15.61 / saat

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *