Üst Bilgi başlayanlar için Teknoloji Sertifikalar

Posted on

 Yeni başlayanlar için en iyi 10 BT Belgeleri

Bilgi teknolojisi uzmanları için medyan yıllık ödeme göre, 2017 itibariyle 84.000 $ üzereyken ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu . Bu kombine tüm meslekler için çift medyan yıllık ödeme daha fazladır. Bilgisayarlar neredeyse tüm meslekler için birden fonksiyonlarda rol oynar ve biri BT mesleği büyüyen biri haline hepsini bakmak zorundadır. TYD 2026 yılında biten on yılda yarım milyondan fazla iş eklemek için sanayi yansıtır.

o eğitim türü kovalamanız belirli BT kariyerim bağlı olarak gerekli ne olacağını bilmek önemlidir böylece en yüksek ödeyen BT işlerin çoğu olsa da, belgelendirme çeşit gerektirir.

CRISC: Risk ve Bilgi Sistemleri Kontrol sertifikalı

Bilgi Sistemleri Denetim ve Kontrol Birliği (ISACA), tutucu bilgi sistemlerine riskler konusunda çok bilgili olduğu bu sertifika aktarımı sağlar göre, daha sonra çözümleri uygulama / tasarım. Bu sertifika, bilişim yetenekler ve Maaş Raporu’na göre, yılda $ 119.227 ortalama maaş vardır ve Bilgi Sistemleri Güvenliği pozisyonlarda ilgilenen kişiler için iyi bir onay.

CISM: Sertifikalı Bilgi Güvenliği Yöneticisi

Başka ISACA belgelendirme, CISM sertifikasyon verilen bir kuruluş için yönetir birisiyle, tasarımlar ve değerlendirilirler bilgi güvenliği olarak, bilgi güvenliği yönetimi yeterlilik tanır. Bu sertifikasyon böyle Giac gibi mevcut sertifikalar gibi bazı önkoşullar vardır. Yetenekler ve Maaş Raporu’na göre, bu sertifika sahipleri yılda $ 118.348 ortalama kazanın.

CISSP: Certified Information Systems Security Professional

Yukarıdaki CRISC ve CISM gibi, bu sertifika güvenlik ve risk yönetimi yeterlilik yanı sıra yazılım geliştirme güvenlik tanır. Bu sertifika sahipleri için ortalama yıllık rapor edilen maaş $ 110.603 olduğunu.

PMP: Project Management Professional

$ 109.405 yıllık ortalama maaş ile, PMP sertifikasyonu gelen Proje Yönetim Enstitüsü (PMI) “konuşmak ve proje yönetiminin küresel dilini anlıyoruz.”, PMI göre, garanti

CISA: Bilgi Sistemleri Denetçisi Sertifikası

Başka IASCA belgelendirme, CISA Bilgi Sistemleri denetçiler sistemlerini değerlendirmek ve en iyi uygulamaları takip etmek gerekli becerilere sahip olması “destek güven ve bilgi sistemlerinden değer.” Olmasını sağlar CISA sahiplerinin ortalama maaş $ 106.181 olduğunu.

CCDA: Cisco Certified Design Associate

CCDA  ağ tasarımı için Cisco’nun sertifikasyon. O ccda da gerektirir olarak emin (örneğin CCNP Yönlendirme ve Anahtarlama veya herhangi CCIE sertifikasyonu gibi) başka Cisco sertifikasyon ile sertifikalıysanız olun. Bir CCDA sahibinin ortalama geliri $ 99.701 olduğunu. Bu sertifikasyon, CCNP birlikte, bir olma ilgilenen eğer olması iyidir ağ mühendisi .

CCNP Yönlendirme ve Anahtarlama

yıl ortalama yıllık maaş başına $ 97.038 anda, CCNP Yönlendirme ve Anahtarlama sertifikasyon deneyim ve tutucu uygulamak ve çözümler üzerinde uzmanlarla geniş alan ağları ve iş koruyabilirsiniz sağlar ağ en az bir yıl olan biri için iyidir.

MCSE: Microsoft Sertifikalı Sistem Mühendisi

Microsoft, doğasını değiştirdi Microsoft Sertifikalı Çözümler Uzmanı  daha bir yerine sürümleri çeşitli üzerinde teknolojiyi uygulayan odaklanan geniş kapsamlı bir sertifikasyon olmak belirli disiplinlerde odaklanmış için. Ancak, MCSE elde etmek için bir çok saygın belgelendirme hala ve MCSE sahipleri için ortalama maaş yıllık $ 96.215 olduğunu.

ITIL v3 Vakfı

ITIL v3 sertifika- ITIL Usta gerçek dünya koşullarında kalite BT çözümlerinin ITIL kavramlarını uygulayabilir olanlar -recognizes. ITIL Usta Sertifika sahipleri için ortalama yıllık maaş $ 95.434 olduğunu.

CEH: Certified Ethical Hacker

CEH olan bir satıcı-nötr aynı bilgi ve kötü niyetli hackerlar kullandıkları araçları kullanarak, “yasal olarak” hack kötü niyetli bilgisayar korsanlarına uzmanlaşmak isteyen bilgi teknolojisi işçiler için sertifikasyon (herhangi bir marka bağlı olmayan). güvenlikle ilgili deneyimi İki yıl CEH almadan önce tercih edilir. CEH sahibi için ortalama yıllık maaş $ 95.155 olduğunu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *