Môže Model Práca pre agentúru viac ako jeden modelovanie?

Posted on

Môže Model Práca pre agentúru viac ako jeden modelovanie?

Jednoducho povedané, ako model, tým viac agentúr, s ktorými pracujete, tým viac expozíciu dostanete. To znamená viac konkurzy viac rezervácií a viac peňazí.

Ďalším dôvodom na podpis s niekoľkými agentúr, ak si budete chcieť prezrieť ďalšie trhy. Váš súčasný prostriedok nemusí mať skúsenosti mimo svojej “domácej” regiónu, a preto chýbajú prostriedky a informácie, aby vám dostať rezervácie, ktoré potrebujete. To je miesto, kde druhé činidlo v inom mesto, štát, alebo dokonca krajina môže byť užitočné.

Majte na pamäti, že pridaním big-name agentúra do svojho zoznamu nie je vždy tým najlepším dôvodom pre prevzatie ďalšieho zastúpenie. Problém s veľkými agentúr je, že modely, ktoré pracujú najviac a kto prinesie najviac peňazí bude vždy mať najvyššiu prioritu.

To znamená, že to môže trvať dlhú dobu pre agentúru, aby skutočne pochopili vás a zastupovať vás tak, že by ste chceli. Navyše, mnoho z najväčších agentúr má exkluzívne zmluvy, ktorá stanovuje, že ich modely nemôžu pracovať pre akúkoľvek inú agentúru v Spojených štátoch a inde. Ktorý obmedzuje svoje možnosti významne a bude s najväčšou pravdepodobnosťou znamenať, že bude musieť opustiť svoje existujúce agentúru.

Môže Model mať viac kancelárie z ich radov?

Či už môže mať viac agentúr tí reprezentovať naraz, závisí na priemyselných štandardoch. To nie je nezvyčajné pre obchodné modely založené na väčších trhoch, ako je New York a Los Angeles majú viac ako jednu obchodné zastúpenie, ktoré ich zastupujú.

Môžu mať tiež osobné manažér. Aký je rozdiel? Agentúra bude zodpovedná za rezerváciu konkurzoch a pracovné miesta, a správca poradia modelu, či prijať alebo neprijať určité rezervácie a riadiť celkovú profesijnú dráhu modelu. Mať správca navyše na agentúru, je častejšia u hercov a talentu, než je tomu u modelov.

High fashion alebo redakčné modely takmer nikdy mať viac ako jeden subjekt, ktorý predstavuje nich na konkrétnom trhu. Je však žiaduce, aby redakčný modely mať agentúra v každej z hlavných trhoch, ako je New York, Paríž, Miláne, Tokiu a Londýne.

Musím mať viac ako jeden agent?

Určite nie. Ak ste spokojní so svojím agentom a ak sú tí podanie s množstvom konkurzy a go-vidí, potom nemusí podpísať s ďalšími agentúrami. Niekedy všetko, čo potrebujete, je dobrý pracovný vzťah s niekým, kto vás pozná a robí všetko pre to, aby ďalej svojej kariéry. Ak sa veci idú dobre, je to úplne v poriadku, aby zostaňte, kde ste.

Musím požiadať o povolenie od mojej aktuálnej agentúry Než som sa Prihlásiť s niekým iným?

Tak dlho, ako vaše zmluva je nevýhradná, alebo vám umožní podpísať s ostatnými agentúrami mimo určitej geografickej oblasti, potom nemusíte žiadať o povolenie. Tie sú zadarmo k podpisu s čo najväčším počtom agentúr, ako by ste chceli. Ak si nie ste istí, o výlučnosti súčasť vašej zmluvy, a to vždy opýtajte sa svojho agenta, aby objasnila podrobnosti pred podpisom s niekým iným. Ak sa vydáte proti zmluve a podpísať rovnako, mohli by ste byť upustené od svojej zmluvy.

To znamená, že by ste mali byť stále otvorený a úprimný s vašej aktuálnej agentúrou, najmä ak chcete pokračovať s pozitívny pracovný vzťah. Čím viac sa vaše agentúra chápe vaše profesijné ciele, tým viac sa budú môcť, ktoré vám pomôžu dosiahnuť. Navyše sa jedná o profesionálnu vec.

Aké sú tienisté stránky s viacerými agentmi?

Mať viac agentov na jednom trhu robí život trochu zložitejšie. Vzhľadom k tomu, modely sú zriedka dovolené podpísať zmluvy s niekoľkými agentúr v rovnakom meste (budú viac než pravdepodobné, že kniha, ktorú za rovnakých pracovných miest, čo je mätúce, keď príde na zisťuje, provízie), budete musieť podpísať s agentúrami, ktoré sa špecializujú v rôznych oblastiach. To znamená, cestovanie, cestovný a ďalšie cestovanie.

Aj v prípade, že agentúry sú v rovnakom stave, všetky tie cestovné výdavky naozaj sčítať. A keď už nemôže tvrdiť veci, ako je najazdených kilometrov, parkovisko a diaľničných poplatkov v daňovom priznaní, budete aj naďalej platiť vopred na 100% týchto nákladov. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, agentúry neplatí pre bežné výdavky svojich modelov.

Tiež, s viacerými činidiel prostriedok má nabitý program. To môže byť ťažké skĺbiť všetky tie konkurzy, go-vidí, a rezervácie sa vášho každodenného života (práca, rodina, škola), a to najmä ak máte riadiť alebo letieť. Budete musieť byť na vrchole všetkého po celú dobu, aby zabezpečili, že vaše záväzky nie sú v rozpore so sebou.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *