Resume Cieľ Príklady a písanie tipy

Posted on

 Resume Cieľ Príklady a písanie tipy


Niektorí uchádzači o zamestnanie zvoliť zahrnúť cieľ obnoviť v ich životopisy. Objektív, životopis uvádza, vaše pracovné ciele. To môže byť tak jednoduché, ako uvádza požadovaný názov pracovnej pozície, alebo sa môže ukázať, kde ste boli a kam by ste chcel ísť vo svojej kariére. Kedy by ste mali používať objektívne, a keď môžete ho vylúčiť zo svojho životopisu?

Niektorí ľudia hovoria, že ciele sú už nie je nutné v životopise – v najlepšom prípade, že sú zbytočné, a v najhoršom prípade, že sú zastarané. Avšak, cieľ životopis, ktorý sa zameriava na svojich schopností a zručností môže skutočne zlepšiť svoj životopis tým, že presvedčí zamestnávateľa, že viete, čo chcete robiť, a že máte zručnosti potrebné pre prácu.

Čo je to životopis Cieľ?

Cieľom životopis je vyhlásenie z vašich cieľov v oblasti zamestnanosti, zvyčajne sú uvedené v hornej časti vášho životopisu. Objektív, životopis je zvyčajne jedno alebo dve vety dlhý.

Kedy použiť životopis Cieľ

Opäť platí, že niektorí odborníci kariéry nájsť ciele životopis zastarané. Avšak, tam sú časy, keď objektívny životopis môže byť veľmi užitočné. Kedykoľvek budete chcieť zdôrazniť, že ste ambiciózny, že viete, čo chcete v kariére, alebo že máte schopnosti pre konkrétne pracovné miesto, môžete ťažiť z cieľa životopis.

Tip : Jeden konkrétny čas môžete použiť cieľ obnoviť je, keď meníte kariéry.

Objektív, životopis môže vysvetliť, prečo ste kvalifikáciu pre prácu, a to aj v prípade, že nemáte veľa súvisiacich skúseností.

Zodpovedali váš cieľ pre túto prácu

Najúčinnejšia Cieľom je ten, ktorý je prispôsobený pre prácu, o ktorú sa uchádzate. Uvádza, aký druh kariéry hľadáte a aké zručnosti a skúsenosti, ktoré máte, ktoré vás ideálne pre túto kariéru. Objektív, životopis môže zahŕňať aj tam, kde ste boli a kam chcete ísť vo svojej kariére.

Napríklad by mohlo uviesť niektoré zo svojich minulých úspechov, a potom prejsť na druhy úspechy dúfate dosiahnuť v budúcnosti (v ideálnom prípade, úspechy chcete dosiahnuť pre spoločnosti, pre ktorú žiadate).

Nakoniec, s uvedením cieľa je voliteľné, ale môže pomôcť presvedčiť zamestnávateľa, že viete, čo chcete, a sú oboznámení s priemyslom.

Ako napísať silný Resume Cieľ

Ak zahrniete cieľ vo svojom životopise, je dôležité prispôsobiť cieľ obnoviť tak, aby zodpovedala pozíciu, ktorú sa uchádzate. Konkrétnejšie ste, tým väčšiu máte šancu byť považovaná za prácu, ktorú zaujíma. Je to dobrý nápad napísať nový životopis ciele pre každé pracovné miesto sa uchádzate.

Keď ste tvorbe svoj životopis ciele, mali by ste sa zamerať na konkrétne zručnosti a skúsenosti, ktoré sa priamo vzťahujú k práci. Ďalšou účinnou stratégiou je zahrnúť kľúčové slová zo zamestnania výpise svoj životopis ciele. Nielen, že to môže zvýšiť šance na váš životopis dostať zhromaždený systém firemného sledovania žiadateľa; to môže tiež zdôrazniť, ako sa vaše kvalifikácia zladiť s výpis práce.

Tiež by ste mali iba uviesť, profesijné ciele, ktoré sú realizovateľné v rámci spoločnosti. Napríklad, ak ste nakoniec chcieť, aby sa stal šéfredaktorom v časopise, ale žiadate o prácu v novinách, nestanovuje toto. Zamerajte sa na to, ako chcete, aby rast v rámci spoločnosti.

Jedným z nebezpečenstva s cieľom životopisu je, že sa môžete sústrediť príliš na to, čo chcete vo svojej kariére, a nie dosť na to, ako budete pridanú hodnotu pre spoločnosť. Preto, aj keď svoj životopis cieľ by mal obsahovať informácie o kariéru, ktorá chcete, môžete tiež chcieť, aby vysvetliť, prečo ste ideálnym kandidátom pre túto prácu. Krátko obsahujú všetky informácie, ktoré zvýraznia vaše skúsenosti, vrátane tých rokoch v priemysle, konkrétne schopnosti a zručnosti, a akýchkoľvek iných dokladov o kvalifikácii. Zahŕňajú príklady, ako by ste mohli pridanú hodnotu, alebo dokonca zlepšenie spoločnosť.

Napríklad spomenúť svojej desaťročnej úspešnej znižovanie rozpočtov a stavu, ktorý chcete použiť tieto zručnosti do rozpočtu organizácie.

Vzorka Obnoviť Cieľ Vyhlásenie

 • Hľadám pozíciu na XYZ spoločnosti, kde môžem maximalizovať svoje 10+ rokov manažmentu, zabezpečenia kvality, vývoj programu a skúsenosti z praxe.
 • Hľadám pozíciu asistenta klinickej praxe pre organizácie zachovanie zdravia, s využitím svojej ocenenej písanie, výskum, a vodcovské schopnosti.
 • Učiteľka na základné vzdelanie hľadá streleckú pozíciu pri malom nezávislom školy, kde môžem uplatniť svoje päť rokov skúseností s výučbou a mojej vývoj osnov zručnosti.
 • Manažér zákazníckeho servisu, ktorí hľadajú možnosť využiť svoje služby zákazníkom a riadiacich schopností k zlepšeniu spokojnosti zákazníkov.
 • Pri pohľade na pozíciu, kde by som mohol integrovať stratégie, ako rozvíjať a rozširovať existujúce predaja zákazníkov, značky a vyvinutie, a mediálne súhlas.
 • Pozícia optimalizácia pre vyhľadávače, kde môžem využiť svoje SEO zručnosti a skúsenosti pre zvýšenie návštevnosti stránok a umiestnenie vyhľadávače a uplatniť svoje 15 rokov IT praxe.
 • Ak chcete získať pozíciu, ktorá mi umožní používať svoj silné organizačné schopnosti, ocenenú vzdelanie, a schopnosť dobre pracovať s ľuďmi.

Ukážkový životopis S Cieľ

Jedná sa o životopis vzorka s cieľom.

John Žiadateľ
999 Main Street
New York, NY 10001
(123) 555-1234
john.applicant@email.com

KARIÉRNY CIEĽ

Elementárne učiteľ hľadá streleckú pozíciu pri malom nezávislom školy, kde môžem uplatniť svoje päť rokov pedagogickej praxe, poučenie STEM orientované, technológie a rozvoj študijných zručností, aby podporovali rast a úspech žiakov.

ZÁKLADNÁ KVALIFIKÁCIA

 • Adept na vytváranie pozitívne, pútavé, a podporné výučbové prostredie pre študentov z rôznych prostredí.
 • Silný team building a spolupráce talenty, jednoducho spolupracuje s učiteľmi, riaditeľmi, rodičia a podporný personál pre identifikáciu potrieb študentov, riešiť otázky, a podporovať školské ducha.
 • Ochotne pracovať po pracovnej dobe a cez víkendy, aby zabezpečili úspech mimoškolské, športových a fundraising udalosti.
 • Držať súčasnú K-8 certifikácia výučba; aktívnym členom Nais, AFT, ASCD a CEC.
 • Plynulý v písanej a hovorenej španielčiny; zbehlý v použití Smartboard a adaptívnych výučbových technológií.

PROFESIONÁLNE SKÚSENOSTI
LAKESIDE ACADEMY, Stamford, CT
Elementary Teacher, 09 2016-súčasnosť

Štruktúra a vykonávať dynamické a pútavé učebné plány pre 1., 2. a 3. zrovnávače, učí až 25 študentov v každej triede. Spolupracujte s kolegami, aby dodávať spoločné lekcie a koordinovať študentské aktivity vrátane sezónnych hier, ročné “Fun Run” a trhy vedy. Komunikovať každý deň s rodičmi poskytovať spätnú väzbu o výkonnosti študentov a riešiť problémy so správaním.

 • Hral kľúčovú úlohu pri zlepšovaní študentské skóre na štandardizovaných testoch o 38% v gramotnosti a 29% v matematike.
 • Presadzuje zavedenie nových adaptívne učenie technológií s cieľom lepšie slúžiť individuálnym potrebám študentov.
 • Sponzorované mimoškolské španielsky klub a pripravené študentov na účasť v Odyssey of the Mind.
 • Dostal tri “najlepší učiteľ Awards.”

VZDELÁVANIE

Bachelor of Arts v základnej vzdelávanie (2015); GPA 3,9
Clemson University, Clemson, Južná Karolína
Zoznam dekana; Absolvent vyznamenaním

Ďalšie možnosti pre začínajúcich svoj životopis

Výkaz Súhrn
Alternatívou k použitiu objektívu na váš životopis je použiť profil životopis, nazývaný tiež súhrnnú životopis vyhlásenie alebo vyhlásenie o spôsobilosti, ktoré je stručné zhrnutie vašich schopností a skúseností písané pre konkrétne pracovné miesto. Na rozdiel od cieľa životopis, profil resumé sa zameriava priamo na to, ako môžete využiť aj pridanú hodnotu pre spoločnosť, skôr než vlastných kariérnych cieľov.

Branding vyhlásenie
Ďalšou možnosťou je pridanie príkazu obnovenie značky na svoj životopis. Toto tvrdenie je kratšia ako jeden profil životopis alebo cieľ – asi 15 slov – a to zdôrazňuje svoje kľúčové úspechy a zručnosti.

Headline
Konečne treťou možnosťou je pokračovať titulok, tiež známy ako titul životopis. To je ešte kratší ako výpisom životopis branding. Je to výraz, ktorý popisuje svoje schopnosti a pracovné skúsenosti.

Ako stanoviť cieľ, titulok, alebo vyhlásenie o životopis

Môžete tiež obsahovať viac ako jednu z nich vo svojom životopise. Napríklad, môžete zahrnúť ako obnoviť titulok a profil životopis (s titulkom bližšie k hornej časti vášho životopisu).

Tip : Bez ohľadu na tieto možnosti, ktoré sa rozhodnú vykonať, umiestnite ju na hornej časti vášho životopisu, pod svojím menom a kontaktné informácie.

Uistite sa, že budete mať svoje informácie stručné a pomocou kľúčových slov z práce so záznamom vo svojom vyhlásení. Aj s životopis ciele, profil, vyhlásenie branding či titulok, Váš životopis by mal ešte zmestí na jednu stránku, ak je to možné. A konečne, nezabudnite napísať nový príkaz pre každú prácu, ktorú požiadať, aby zamestnávateľ vidí, čo vám robí dobrou voľbou pre danú konkrétnu prácu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *