Pokyny o tom, ako sa stať Teacher

Posted on

 Pokyny o tom, ako sa stať Teacher

Učitelia pomáhajú svojim študentom učiť sa a aplikovať koncepty na širokú škálu tém, vrátane matematiky, spoločenských vied, umenia, hudba, jazyk umenia a vedy. Pracujú vo verejných a súkromných škôl, pomáha deťom získať zručnosti, ktoré im umožnia riešiť problémy a rozvíjať kritické myšlienkové pochody.

Máte, čo to znamená byť učiteľom? Ak ste zameraním na vzdelávanie, budete absolvovať s hard skills, ktoré treba poučiť deti, ale úloha učiteľa je zložitá. To si vyžaduje zručnosti a vlastnosti, ktoré nebudú učiť v škole. Títo sú známi ako mäkkých zručností. Buď ste sa narodili s nimi, alebo budete musieť vyvinúť niekde na ceste.

Ak chcete byť efektívny učiteľ, medzi vaše vlastnosti musí byť tvorivosť a citlivosť k potrebám dieťaťa. Musíte mať tiež vynikajúce organizačné, počúvanie a ústne komunikačné zručnosti. Okrem toho je potrebné schopnosť motivovať deti, a oni aj ich rodičia musia nájsť ste dôveryhodný a trpezliví.

Posúdiť, či máte tieto mäkké zručnosti, alebo ak ste ochotní urobiť spoločné úsilie k ich rozvoju. Ak máte vlastniť vlastnosti potrebné na dosiahnutie úspechu v tejto oblasti, je čas posunúť dopredu a zistiť, čo je potrebné urobiť, aby spĺňali požiadavky na vzdelanie sa stať sa učiteľom.

vzdelávať pedagógmi

Ktorou cestou sa vziať do učiteľskej kariéry bude závisieť od viacerých faktorov. Patrí medzi ne, či chcete naučiť vo verejnej alebo súkromnej školy, kde chcete pracovať, aký stupeň chcete, či chcete naučiť špeciálne vzdelávanie študentov a oblasti, v ktorých chcete špecializovať, ak existuje. Úroveň vzdelania, ktoré ste predtým dosiahli, a to či už máte bakalársky titul, bude tiež robiť rozdiel.

  • Public alebo Private School?  Učitelia verejných škôl pracujú kdekoľvek v Spojených štátoch, musí mať aspoň bakalársky titul. Učitelia súkromných škôl často potrebujú jeden rovnako. To zvyčajne trvá štyri roky získať jeden.
  • Kde chcete pracovať?  Stav, v ktorom chcete pracovať by mohli stanoviť svoje požiadavky, najmä ak nechcete, aby sa vysokoškolské vzdelanie v odbore vzdelanie a namiesto major v inom subject.Traditionally, jeden musel získať bakalársky titul vo vzdelaní získať oprávnenie v akomkoľvek stave , Väčšina štátov, teraz sú o niečo pružnejšie a zmenili svoje požiadavky na udeľovanie licencií, aby tituly v ostatných veľkých spoločností. Tí, ktorí idú touto cestou môžu aj naďalej potrebovať na dokončenie vzdelávania učiteľov v kurze.
  • Čo Level Grade Do chcete učiť? Budete sa zapísať do vzdelávacieho programu špecifickej pre požadovanú úroveň stupne: predškolského vzdelávania (zvyčajne predškolského až 3 stupne), základné vzdelávanie (materská škola cez stupeň 6), alebo druhého stupňa základných škôl (stupne 7 až 12) učitelia .Elementary škôl pokrývajú širokú rozsah učiva v triede a ich výcviku odráža to. Zatiaľ čo v škole, sa naučí, ako sa naučiť mnoho predmetov vrátane jazykových umenie, matematiky, vedy, umenia a hudbe. Tí, ktorí sú školenia pre kariéru v sekundárnom vzdelávaní zameraním na jedného.
  • Vy chcete učiť pravidelným alebo špeciálnym vzdelávania študentov? Ak chcete pracovať so žiakmi, ktorí majú osobitné potreby, je potrebné prijať špecializované školenia. Často je zdĺhavejšie ako príprava na pravidelné pedagógov.

Okrem toho sa zapísal do tried, ktoré sa týkajú spôsobov výučbu predmetu, alebo v prípade ctižiadostivé učiteľa základnej školy, niekoľko predmetov, študenti na vzdelávacích programoch pre učiteľov musí tiež brať v odbornej vzdelávacie kurzy. Môžu zahŕňať tried s tituly ako pedagogickej psychológie, americký vzdelávací systém, vzdelávacie technológie, a filozofie výchovy.

Pole vzdelávanie je súčasťou každého vzdelávacieho programu pre učiteľov. Možno viete, ako “študentské učenia.” Počas tejto praktické skúsenosti s učením, budete tráviť čas v triedach pracujú pod dohľadom skúseného učiteľa.

Pri výbere vzdelávacieho programu učiteľov, pozrite sa na ten, ktorý je akreditovaný buď Národnej rady pre akreditáciu vzdelávania učiteľov (ncat) alebo vzdelávanie Akreditačnej rady predmetov. Robiť to pomôže zaistiť, že program vás pripraví pre splnenie požiadaviek vášho štátu je licenčné.

Aj keď nebudete potrebovať magisterský titul, aby si svoje učiteľské licencie, môže byť potrebné, kto ju udržať. Niektoré štáty požadujú, aby dostanete svoju absolvent titul v stanovenom časovom rámci. Existujú dva typy vzdelávacích programov master-úrovni. Jedným z nich je určený pre certifikované učiteľov, ktorí chcú alebo potrebujú pokročilého stupňa. Druhým typom programu je zameraná na študentov, ktorí nie sú certifikované učiteľa, ale majú bakalárske tituly v ostatných veľkých spoločností.

Dostať sa do vzdelávacieho programu Učiteľstvo

Obvykle budete vstúpiť do vzdelávania učiteľov programu bakalárskej úrovni po absolvovaní vysokej školy na dva roky. Väčšina škôl vzdelávanie požadovať, aby študenti platiť pre tieto programy počas svojho druhého ročníka, po dokončení ďalšej vysokoškolské ročníkové práce. Niektorí tiež stanoviť, že si študenti volia druhý major. Sekundárneho vzdelávania odbory často dvojaký hlavné oblasti vzdelávania a sú predmetom chcú vyučovať.

Požiadavky na prijatie na postgraduálne programy sa líšia v závislosti na tom, či ich študenti sú certifikovaní učitelia alebo tých, ktorí nemajú žiadne skúsenosti. Môžu zahŕňať minimálny stupeň priemer bodu, bakalársky slobodných umení kurzu, referenčné listy, osobné vyhlásenie, a rozhovor.

Ako sa k nám licencií

Ak sa chcete učiť na verejnú školu kdekoľvek v Spojených štátoch, budete potrebovať licenciu, niekedy nazýva certifikácia. Majúci jeden nie je podmienka zamestnania vo väčšine súkromných škôl, však.

Jednotlivé štáty stanoviť požiadavky na udeľovanie licencií, ale často obsahujú, okrem bakalárskeho stupňa, absolvovanie základnej skúšku zručností. Niektoré štáty spravovať svoje vlastné skúšky, ale mnohé použiť prax, ktorú Educational Testing Service (ETS) spravuje.

Aj keď nemusíte magisterský titul, aby sa stal licencovaným, niektoré štáty vyžadujú, kto udržiavať licensure. Môžete tiež potrebné vziať kurzy ďalšieho vzdelávania, aby udržal krok s profesionálnym rozvoju.

Licenčné požiadavky sa líšia v celej krajine, takže je potrebné skúmať požiadavky každého jednotlivého štátu. The University of Kentucky Pedagogickej fakulte udržuje stav-by-štátne návod na certifikáciu učiteľa .

Tam je často reciprocita medzi štátmi, takže ak spĺňajú požiadavky na udeľovanie licencií v jednom, bude zvyčajne môcť získať oprávnenie v inej krajine. Opäť skontrolujte oddelenie vašej štátu vzdelanie.

Získanie Váš prvý výučbu práce: Čo vás robí konkurenčnú kandidáta

Než sa nazdáte, budete pripravení sa pozrieť na prvé učiteľské prácu. Zaujíma vás, aké vlastnosti zamestnávatelia chcú v učiteľ? Ak chcete vám predstavu o tom, tu sú špecifikácie nájdete v oznámení o zamestnanie z rôznych zdrojov:

  • “Demonštruje znalosti vekovo vhodné prístupy k učeniu, zručností, vedomostí, záujmov a kultúrneho dedičstva”
  • “In-hlboké znalosti pojmov a zručností v súvislosti s konkrétnej oblasti obsahu”
  • “Schopnosť efektívne využívať technológie ako učebnú pomôcku”
  • “Preukázal schopnosť udržiavať bezpečné prostredie pre výučbu prostredníctvom dobre obhospodarovaných triedach”
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *