High-platiť práce, ktoré nevyžadujú vysokoškolské vzdelanie

Posted on

High-platiť práce, ktoré nevyžadujú vysokoškolské vzdelanie

Hľadáte vysoko platenú prácu, ale nechcete investovať do štvorročného alebo postgraduálne stupňom? Nemusíte mať vysokoškolské vzdelanie získať dobrú prácu. K dispozícii je nový druh práce, ktorá kladie dôraz na zručnosti cez vzdelanie a pracovné skúsenosti. “Nové golier pracovných miest”, tiež známa ako “stredne kvalifikovaných pracovných miest,” sú tie, ktoré vyžadujú určité tvrdé zručnosti, ale nemusí nutne vyžadovať štvorročnú vysokoškolské vzdelanie (alebo rozsiahle pracovné histórii). Často sa môžu zamestnanci získať zručnosti, ktoré potrebujú pre prácu prostredníctvom odborného vzdelávania, program certifikátu, učebnom odbore alebo dvojročného študijného programu.

Tieto práce šikovnosť báze možno nájsť v celej rade priemyselných odvetví. Oni sú obzvlášť časté v oblasti zdravotnej starostlivosti, informačné technológie (IT), a výroba. Nemocnice, štátne vlády, školy, výrobcovia, IT spoločnosti a ďalšie organizácie začali hľadať zamestnancov s tými správnymi zručnosťami, skôr než pravú mieru. Niektoré firmy dokonca ponúkajú platené vzdelávacie programy pre kandidátov o zamestnanie, ktoré sú podobné učňovstvo.

Tu je zoznam desiatich najlepších nových golier pracovných miest. Ide o pracovné miesta, ktoré nevyžadujú stupeň štvorročný, ponúkajú dobré platy, a sú vo vysokej dopyte. Čítať popis každé pracovné miesto, a zistiť, ktoré nový obojok práca je pre vás to pravé.

Počítačový programátor

Programátori vytvárať, zapisovať a testovacie kód, ktorý umožňuje počítačové programy a aplikácie fungovať. Tie zvyčajne potrebujú poznať celý rad programovacích jazykov, vrátane Java a C ++. Môžu pracovať pre počítačové systémy design spoločnosti, alebo by mohli pracovať pre vydavateľa softvéru či finančnými spoločnosťami, medzi ostatnými. Vzhľadom k tomu, táto práca sa vykonáva na počítači, veľa programátorov telecommute, čo umožňuje flexibilitu.

Zatiaľ čo mnoho programátori majú bakalársky titul, niektorí potrebujú iba pridruženého titul, alebo rozsiahle skúsenosti v kódovaní. Programátori môžu tiež získať certifikáciu v konkrétnych programovacích jazykov, takže tieto certifikáty môžu tiež pomôcť práce kandidát si najal. Ďalšou možnosťou je získať zručnosti, ktoré potrebujete, aby si najal zúčastňuje bootcamp.

Medián platiť za počítačový programátor je 84280 $ (2018) v súlade s ministerstvom práce je Occupational vyhliadkové príručky .

Computer Security Analyst

Počítač bezpečnostný analytik (tiež známy ako bezpečnostný analytik informačného ) prispieva k ochrane počítačových sietí a systémov v organizácii.

Niektorí zamestnávatelia chcú analytikmi s bakalársky titul v odbore počítačových vied alebo príbuznom odbore, a niekedy dokonca chcú kandidátov s magisterský titul v odbore informačných systémov. Avšak, niektoré spoločnosti s dôrazom na zručnosti v oblasti výpočtovej techniky, programovanie a IT bezpečnosti v určitom stupni.

Táto úloha je zažíva oveľa rýchlejšie ako priemerná miera rastu. Počítač bezpečnostný analytik zarába v priemere vo výške $ 98530 (2018), podľa Occupational vyhliadkové príručky .

Computer Support Specialist

Špecialista počítačová podpora poskytuje pomoc ľuďom a firmám s ich počítačového vybavenia a / alebo softvéru. Môžu pomôcť zamestnancom IT v rámci organizácie, alebo pomôcť non-IT užívateľom svojich problémov s počítačom. Pomáhajú ľuďom osobne, telefonicky alebo on-line.

Špecialisti technickej podpory počítač všeobecne nepotrebujú vysokoškolské vzdelanie. Miesto toho, oni potrebujú počítačové znalosti, rovnako ako komunikácia a schopností ľudí. Často sa stáva, že je potrebné vziať na pár počítačov a IT kurzy, alebo majú pridruženého titul. Niektoré spoločnosti vyžadujú, aby ich odborníci počítačovú podporu prejsť certifikačný program.

Táto úloha zažíva rýchlejšie ako priemerné tempo rastu. Špecialista počítačová podpora zarába v priemere vo výške $ 53.470 (2018) ročne, v závislosti na Occupational vyhliadkové príručky .

Správca databázy

Správca databázy (tiež známy ako správca databázy) je ten, kto ukladá a organizuje dáta pomocou špecializovaného softvéru. On alebo ona dáva istotu, že dáta sú v bezpečí a je k dispozícii pre ľudí, ktorí potrebujú prístup k nemu. Správcovia databáz môžu pracovať takmer v každom odvetví, ale väčšinou pracujú pre spoločnosti v oblasti dizajnu počítačových systémov a podporu.

Zatiaľ čo niektoré správca databáz pracovných miest vyžadovať bakalársky alebo magisterský titul v odbore manažérskych informačných systémov, niektorí zamestnávatelia začali hľadať databázy manažérov, ktorí jednoducho majú silnú znalosť databázových jazykov, ako napríklad štruktúry Query Language (SQL).

Táto úloha je zažíva rýchlejší ako priemerné tempo rastu, pričom priemerný plat na $ 90070 (2018) ročne, v závislosti na Occupational vyhliadkové príručky .

Diagnostic Medical sonografista

Tiež známy ako ultrazvukové technik, diagnostický medicínsky sonographer pracuje pod vedením lekára, ktorý má pre výrobu ultrazvukových snímok pre pacientov. Lekárske pracovníkom povedané, pracujú v nemocniciach, kanceláriách lekára, zdravotné strediská a laboratória.

Zatiaľ čo niektorí ľudia majú bakalársky titul v odbore sonografia, existujú tiež stupňov spolupracovníka a certifikačné programy jednoročné.

Táto úloha zažíva oveľa rýchlejšie ako priemerný rast počtu pracovných miest. Zdravotné pracovníkom povedané, zarábajú v priemere o $ 67.080 (2018) ročne, v závislosti na Occupational vyhliadkové príručky .

Tool-and-Die Maker

Tvorcovia náradia a čeľustnej sú typom strojníka, že zriadenie a prevádzkovanie rôznych mechanicky a stroje riadené stroje na výrobu nástrojov potrebných pre výrobný proces.

Tvorcovia náradia a čeľustnej môžu dozvedieť prostredníctvom učňovských programov, odborných škôl, vyšších odborných škôl, alebo prostredníctvom on-the-job školenia. Ak úloha zahŕňa počítačom riadené stroje, nástroj-a-die výrobca mohol potrebovať viac to celoročná práca alebo zažiť.

Nástroj-and-die tvorca pozície sú u vyšších platení výrobných pozíciách zamestnancov. Medián plat pre túto pozíciu je $ 44950 (2018) ročne, v závislosti na Occupational vyhliadkové príručky .

Sieť a Computer Systems Administrator

počítačových systémov sietí a správcom inštalovať a prevádzkovať informačné systémy pre firmy. Vzhľadom k tomu, takmer každý priemysel má siete a počítačové systémy, títo správcovia pracujú vo všetkých oblastiach, od IT na financovanie vzdelania.

Zatiaľ čo niektoré sieťové a správca počítačové systémy úlohy vyžadujú bakalársky titul, stále viac a viac voľné pracovné miesta vyžadujú iba vyššie odborné osvedčenie a silné počítačové zručnosti.

Priemerný plat pre túto pozíciu v 82050 $ (2018) ročne, v závislosti na Occupational vyhliadkové príručky .

pharmacy Technician

Farmaceutický laborant pomáha lekárnici sa výdaja liekov pre zákazníkov a / alebo zdravotníkov. Väčšina z nich pracuje v lekárňach a drogériách, ale iní pracujú v nemocniciach alebo v súkromných ordinácií.

Pretože väčšina lekární technikov učí prostredníctvom on-the-job školenia, sa zvyčajne nevyžaduje stupeň štyri roky. Mnoho odborné / technické školy ponúkajú programy v lekárni technológie, z ktorých niektoré zadajú študentom s certifikátom po rok alebo menej.

Táto úloha je zažíva rýchlejší ako priemerné tempo rastu, pričom priemerný plat na $ 32.700 (2018) ročne, v závislosti na Occupational vyhliadkové príručky .

radiologic Technician

Tiež známy ako Radiographers, rádiologické technici vykonať röntgeny a ďalšie diagnostické zobrazovanie na pacientov. Pracujú pod lekárov, robenie snímok požadovaných lekárov a pomáhajú lekári posúdiť obrazy. Pracujú v nemocniciach, úradoch lekárov, laboratóriá a strediská ambulantnej starostlivosti.

Väčšina rádiologické technici majú stupeň pridruženého v MRI alebo rádiologické techniky. Tieto programy zvyčajne trvá 18 mesiacov až dva roky dokončiť. Existujú tiež programy certifikátu, ktoré sa jeden až dva roky.

Táto úloha zažíva rýchlejšie ako priemerný rast počtu pracovných miest. Rádiologické technici zarábajú v priemere o $ 61240 (2018) ročne, v závislosti na Occupational vyhliadkové príručky .

Service Delivery Analyst

Dodávka Služba analytik zabezpečuje, že klienti dostávajú kvalitné služby. On alebo ona analyzuje, ako sú služby poskytované, a ako môžu byť zlepšené. On alebo ona zvyčajne používa softvér pre sledovanie kvality a efektivity práce užívateľa. Kým požiadavky na poskytovanie služieb analytik pracovných miest sa líšia podľa odvetví, analytik zvyčajne potrebuje silné počítačové zručnosti.

Poskytovanie služieb analytik pracovných miest si vyžaduje skúsenosť (spravidla aspoň 3 roky) v priemysle, rovnako ako znalosť softvér poskytovanie služieb firma používa (to môže byť niekedy dozvedel o zamestnanie). Avšak, práce zvyčajne nevyžaduje stupeň štvorročný.

Podľa Glassdoor, priemerný plat pre Service Delivery Analyst je 54.448 $ .

Ostatné Nové Collar Jobs

Nižšie je uvedený zoznam nových goliere pracovných miest, vrátane tých, ktoré sú popísané vyššie. Tento zoznam je usporiadaný podľa odvetví. Pozrite sa do zoznamu a zistiť, či tam je nový obojok prácu, ktorá je pre vás to pravé.

New Collar  Healthcare Jobs

 • kardiovaskulárne technik
 • kardiovaskulárne technológ
 • Zubný hygienik
 • Diagnostic Medical sonografista
 • Lekárske záznamy a zdravotné informácie Technician
 • Occupational Health / Safety Specialist
 • ergoterapie Aide
 • pharmacy Technician
 • Fyzikálna terapia Aide
 • radiologic Technician
 • rádiologické technológovia
 • respiračné terapeuti
 • chirurgická technológ

Nové Collar IT pracovných miest

 • Business Intelligence Analyst
 • cloud Administrator
 • Computer Network Architect
 • Počítačový programátor
 • Computer Security Analyst
 • Computer Support Specialist
 • Computer Systems Engineer
 • Cybersecurity Architect
 • databázy Administrátori
 • Informácie o bezpečnostný analytik
 • Sieťový administrátor
 • Support Network
 • Service Delivery Analyst
 • server Technician
 • Vývojár softvéru
 • Softvérový inžinier
 • Software Quality Assurance Analyst
 • Software Quality Assurance Tester
 • systémy Support
 • Technické Sales Assistant
 • webmaster

New Collar Manufacturing Jobs

 • Blender / Mixer Operator
 • CAD Drafter
 • Chemical Operator
 • CNC Operator
 • CNC programátor
 • Počítačom riadený Operator obrábacích strojov
 • Elektrický / Electronics Repairer
 • Elektromechanické a Industrial Engineering Technician
 • Grinder / Brousek
 • strojník
 • Operátor výrobné stroje
 • Manufacturing Production Technician
 • Liatie / odlievanie Worker
 • Plant Operator
 • Printing Press Operator
 • production Supervisor
 • Quality Control Inspector
 • Security manager
 • Tool-and-Die Maker
 • vedúci skladu
 • Water Treatment Specialist
 • Operátor výrobné stroje
 • Manufacturing Production Technician
 • Press Brake Operator
 • Water Treatment Specialist
 • Zvárač / Solderer
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *