Koncipientka Náplň práce: Plat, zručnosti, & More

Posted on

Koncipientka Náplň práce: Plat, zručnosti, & More

Asistenti sú vyškolení na pomoc právnikov v poskytovaní právnych služieb. Môžu pracovať pre právnické kancelárie, korporácie, vlády, alebo v iných prostrediach praxe, ale vždy pod dohľadom právnika. Asistenti nemôžu poskytovať právne poradenstvo. Nemôžu zastupovať klientov na súde, zriadiť súdne poplatky, alebo podpisovať dokumenty, ktoré budú podané na súde.

Približne 285.600 asistenti boli zamestnaní v Spojených štátoch v roku 2016, s 73 precnt z nich zamestnaných advokátskych kancelárií a firiem, ktoré poskytujú právne služby.

Paralegal povinnosti a zodpovednosť

Nie všetci asistenti prevziať presne rovnaké povinnosti. To do značnej miery závisí na tom, kto pracujú pre a aké právne služby ich zamestnávateľ poskytuje. Niektoré úlohy sú spoločné, však:

 • Sprostredkovanie mediácie alebo znalec psychodiagnostika v rodinné právo rozvod a záležitosti opatrovanie
 • Prispievať na prípravu skúšobnej v súdnom spore praktikách
 • Poskytovanie za-the-scenes podporu v súdnej sieni pri vypočutí a skúšok, alebo v rozhodcovskom konaní, mediácia, správne konanie a uzatváranie
 • Tvorba právnych dokumentov a písomných prejavov, vrátane oznámenia o uložení, predvolanie, pohyby, certifikácie, zmlúv, nohavičky, a sťažností
 • Vyšetrovanie skutkovej podstaty prípadu prostredníctvom dopytovania klientov a svedkov a uplatňovania právneho výskumu judikatúry a precedensov
 • Manipulácia objav-výmena určitých informácií medzi protiľahlými stranami k súdu
 • Organizovanie a riadenie súbory, dokumenty a exponáty
 • Podanie dokumentov s federálne a štátne súdy

Aj keď to, čo koncipientka  nemôže  urobiť, je stanovená zákonom, čo môžete urobiť, je vysoko závislá na svojich zamestnávateľov. Niektorí právnici nájsť preniesť úlohy jednoduchšie, než ostatní. Hlavným účelom koncipientka je uvoľniť čas na právne zastúpenie, aby právnici môžu robiť tie veci len právnici môžu robiť, ako radia svojim klientom a objavujú sa na súde.

paralegal plat

Paralegal plat môže závisieť od mnohých faktorov, vrátane skúseností, vzdelania, prax životné prostredie a geografickej polohe. Tí, ktorí pracujú pre federálnu vládu majú tendenciu byť najviac kompenzované.

 • Stredná ročný plat: $ 50.940 (24,49 $ / hod)
 • Top 10% ročného platu: Viac ako $ 82050 (39,45 $ / hod)
 • Dno 10% ročného platu: Menej ako $ 31.400 (15,10 $ / hod)

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics, 2018

Poznámka : asistenti, ktorí pracujú pre firmy sídliacej v mestských oblastiach zvyčajne zarábajú viac ako tí, ktorí pracujú v menších mestách a vidieckych oblastiach. Niektorí skúsení asistenti so špeciálnymi zručnosťami alebo manažérskych povinností môžu získať v šesťmiestnych číslach za rok vo veľkých mestách, zatiaľ čo asistenti entry-level vo vidieckych oblastiach by mohli získať v susedstve $ 25,000 za rok.

Vzdelávanie, a certifikácia

Niektorí asistenti majú žiadne formálne vzdelanie. Učia sa pri práci pod vedením právnikov, často za predpokladu, že postavenie koncipientka a ďalších povinností potom, čo slúžil ako právny sekretárka alebo v inak podporuje určitú dobu. To nie je vždy prípad, však.

 • Vzdelanie: Mnoho asistenti majú dvojročné mimoriadnej miery alebo štyri roky bakalárske tituly. Mnoho junior vysoké školy ponúkajú kurzy voči koncipientka certifikát.
 • Výcvik: Aj keď nechápem v učebni, asistenti musí mať solídne znalosti právnej terminológie, federálne a štátne pravidlá súdneho konania a hmotným právom. Asistenti môžu získať tieto znalosti tým, že pracuje svoju cestu až z pozície entry-level s advokátskej kancelárii alebo v iných právnych služieb.
 • Certifikácia: Táto profesia nie je vysoko regulované, takže má profesijného osvedčenia môže naozaj pomôcť práce kandidát odlíšiť od ostatných žiadateľov.
 • Licencovanie: Veľmi málo štátov má licenčné alebo registračné požiadavky na asistenti.

Asistenti s bakalárskych titulov v koncipientka štúdií alebo vysokoškolské vzdelanie v akomkoľvek odbore v kombinácii s paralegal osvedčenie, majú všeobecne najlepšie kariérne vyhliadky.

Paralegal zručnosti a kompetencie

Nie každý je schopný byť paralegal. Niektoré inherentnú schopnosti a vlastnosti môže mať zásadný rozdiel medzi úspechom a vyhorenia.

 • Organizačné schopnosti: asistenti musia mať vynikajúce organizačné schopnosti riadiť objemných súborov a exponáty, ktoré môžu číslo v stovkách pre jeden prípad.
 • Komunikačné zručnosti: Paralegals musí pravidelne komunikovať s klientmi, odborníkov, súdnych zamestnancov a zástupcov iných ako ich zamestnávateľov.
 • Silné výskumu a písanie: Tieto zručnosti sú nevyhnutné pre koncipovanie spisov, výskumných memoranda, korešpondencie a ďalších dokumentov.
 • Nervy z ocele: An schopnosť zvládať tlak a rysujúcej sa lehôt môže byť zásadný v niektorých špecialít, ktoré zahŕňajú veľké množstvo súdnych sporov.
 • Schopnosť multitaskingu: Jedná sa o termín ťažké profesie, a viac prípadov môže požadovať pôsobenie v rámci rovnakých obmedzenú dobu. Možno budete musieť plniť rôzne úlohy na viac ako jednom spisu takmer súčasne, pričom telefónny hovor na jednej veci, zatiaľ čo preberal skúšobné exponáty na inom, a robiť chyby, pretože ste zahltení alebo nepozorný nie je riešením.

Job Outlook

Zvyšujúci sa žiadatelia povzbudili právnikmi delegovať úlohy predtým vyhradené pre právnikov, vytvárať viac príležitostí pre asistenti. Bureau of Labor Statistics predpokladá, že Paralegal pozície sa zvýši o 15 percent od roku 2016 do roku 2026, čo je oveľa rýchlejší, než je priemer.

Tento nárast počtu pracovných miest môže byť aspoň čiastočne pripísať skutočnosti, že právnici môžu prejsť off viac práce pre ich asistenti pri nižšej hodinovej sadzby, než aké by osobne účtovať za ich čas, pretože klienti odolať vysoké súdne poplatky.

Pracovné prostredie

Asistenti majú tendenciu pracovať v tandeme s ostatnými pracovníkmi, ako sú právnici a podporného personálu, tak bytia koncipientka je niečo ako ľudia profesie. Interakcia klient je tiež veľmi bežné v niektorých oblastiach práva.

Drvivá väčšina tejto práce sa vykonáva v kanceláriách, ale asistenti môžu byť občas vyzvaný k účasti na súdnom konaní s ich právneho zástupcu zamestnávateľov, alebo cestovať z iných dôvodov, napríklad do spisu alebo zhromažďovať informácie.

Pracovný rozvrh

Byť koncipientka je zvyčajne pozície na plný úväzok vykonávaná počas bežnej pracovnej doby, ale nadčasové a večerných hodinách sú často nutné pri termíny tkáčsky stav a štúdie sú hroziace, ktoré vyžadujú rozsiahlu prípravu.

Ako získať prácu

získať certifikáciu

Vezmite Národná Certified právny asistent / Paralegal skúšku (CLA / CP skúška) po tom, čo ste dostali váš spolupracovník titul alebo získali certifikát.

VYBERTE špecialita

To nie je nezvyčajné pre koncipientka vytvoriť špecialitu alebo oblasti odborných znalostí po vstupe do firmy v kapacite entry-level. Mohla získanie odbornej spôsobilosti v určitých oblastiach prostredníctvom on-the-job školenia. Na konci, to môže prísť na to, čo vás zaujíma a aký druh právnych predpisov a povinností, ktorú ste najviac vyhovuje. Potom môžete uchádzať o prácu v tomto odvetví.

Pripravte sa na svoj prvý rozhovor

Môžete sa obrátiť na Národnej asociácie legálnych asistentov alebo Národná federácia Paralegal združenie pre viac informácií o koncipientka kariéry.

Porovnaním podobnú prácu

Záujemcovia o právnych profesií tiež zvážiť tieto profesie:

 • Nároky Adjuster: $ 65.670
 • Mediator: $ 62.270
 • Právnik: $ 120.910

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics, 2018

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *