New Oznámenie Job: e-mailu a list Príklady

Posted on

New Oznámenie Job: e-mailu a list Príklady

Tešíte sa na novú prácu, ktorú práve najal pre a chcete ho oznámiť všetkým viete? Máte tiež profesionálne povinnosť upozorniť svojich členov tímu a / alebo klientom k tejto rastúcej pohybu tak, že budú mať čas sa prispôsobiť. Tu je to najlepší spôsob, ako zdieľať novinky.

Načasovanie je rozhodujúci

Po prvé, nezmieňujú svoju novú prácu, kým nie je potvrdená vaša ponuka práce, budete mať počiatočný dátum, ktoré ste podpísal bodkovaný čiaru na prijímanie zmluvy, a to je hotová vec. Nie je to dobrý nápad, oznámiť nič, kým si nie ste úplne istí, že sa to stane. Zamestnávatelia boli známi zatiahnuť pracovné ponuky, alebo niečo iné, môže sa stať, kde je práca nevyjde.

Čo je potrebné napísať

Čo hovoríte vo svojom liste alebo e-mailové správy, závisí na tom, kto ste písomne. Dalo by sa povedať svojich spolupracovníkov, koľko ste si užil pracovanie s nimi a koľko budete chýbať, aj keď ste nadšení novej polohy.

Vaše správy ku klientom a obchodným partnerom by mali byť stručné a obsahovať základy – skutočnosť, že sa pohybujete na a kde môže byť dosiahnutý. Keď hovorí vaše pripojenie, spomenúť, ako radi, že ste sa majú spustenie nového zamestnania. Ak sa niektorý z vašich kontaktov pomohol s hľadaním zamestnania, to je ten správny čas, aby im poďakoval za ich pomoc.

Vo všetkých prípadoch, udržať tón vašej správy pozitívne, aj keď odchádzame z dôvodu problémov pri práci alebo s firmou. K dispozícii je vo výchove nič negatívneho o odchode nemá zmysel.

Všeobecne platí, že Váš list by mal obsahovať tieto skutočnosti:

  • Odchádzate svoju súčasnú prácu
  • keď odchádzate
  • Aké sú vaše nové pozície bude
  • Pri spustení nového zamestnania
  • Koľko už tešíte na novú rolu
  • Ako zostať v spojení (podiel e-mail, telefón, LinkedIn, sociálne médiá informácie)

Vkladá sa bude konkrétnej osobe píšete, aby:

  • Vďaka za príležitosti na staré prácu
  • Budete chýbať osobu
  • Vďaka za pomoc pri zabezpečení nového zamestnania
  • Ako sa váš prechod bude mať vplyv na vzťah s klientom

doručenie Oznámenie

E-mailu alebo správa LinkedIn sú obaja vhodné pre vyhlasovanie pozíciu alebo kariérne zmeny. Avšak, ak chcete, aby sa viac formálne oznámenia, zvážiť vyslanie list, poznámku alebo kartu s novou kontaktné informácie.

Je to dobrý nápad, aby diskutovať o tom, ako by ste mali povedať klientom v súčasnom spoločnosti so svojím manažérom pred odoslaním oznámenia, aby ste sa uistili, že ste obaja na rovnakej stránke. Bude tiež vylúčiť prípadné problémy so dôvernosti, ak ste podpísali zmluvu. Ak ste podpísal dohodu o mlčanlivosti (NDA), ktorá obsahovala klauzulu, ktorá zoznamy klientov sú dôverné a majetok svojho zamestnávateľa, potom by mohli otvoriť sami na právne kroky by ste mali sami pokúsiť kontaktovať súčasných alebo bývalých klientov, aby ich informoval vašej kariéry zmeny.

New Job Oznámenie Ukážka Email Správa

Subject: Moving On – Your Name

Som radosťou oznamujeme, že som sa pripojí k public relations oddelenia národných mediálnych službách 3. januára. Aj opustí svoju pozíciu na západných štátoch marketingu od 16. decembra.

Som vďačný za tie štyri roky, ktoré som strávil pracujú pre západné štáty, a táto nová pozícia mi umožní zamerať sa na sociálne médiá marketing, čo je moja parketa.

Najsmutnejšie bude, ako veľmi mi bude chýbať ako klient. Avšak, je to upokojujúce vedieť, že môj kolega, Barry Anderson, prevezme svoje účty, a tak budete v dobrých rukách.

Ďakujem moc za mňa dôveru so svojimi marketingovými potrebami a či môžem byť niekedy pomôcť vám v budúcnosti, dajte mi prosím vedieť.

S pozdravom,

Vaše meno
Váš telefón
Váš e-mailová adresa

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *