Ako napísať časť Obnovenie zručností

Posted on

Ako napísať časť Obnovenie zručností

Aký je najlepší spôsob, ako napísať časť zručností pre svoj životopis, a upozorniť na svoje kvalifikáciu pre túto prácu? Sekcia zručnosti svoj životopis obsahuje svoje schopnosti, ktoré súvisia s pracovných miest o ktorú sa uchádzate. V tejto časti, mali by ste si zoznam zručností, ktoré sú relevantné pre pozíciu alebo profesijnej oblasti, ktorá Vás zaujíma, ako je práca s počítačom, softvér zručnosti, a / alebo jazykové znalosti.

Prispôsobte si časť Obnovenie zručností

Prispôsobiť časť zručností svoj životopis, aby zodpovedali, rovnako ako je to možné, požiadavky uvedené v inzeráte. Čím bližšie zápas svoje zručnosti sú požiadavky na pracovnú pozíciu, tým lepšie sú vaše šance na bol vybraný na pohovor.

Napríklad, ak sa uchádzate o administratívne pozíciu, zahrnúť do časti kvalifikácie Microsoft Office zručnosti, QuickBooks zručnosti (ak ich máte) a ďalšie programy, ktoré môžete použiť. Ak ste programátor, zoznam programovacie jazyky, softvér, platformy a ďalších zručností v oblasti informačných technológií, ktoré máte.

Tip: S časť zručností umožňuje ľahké pre manažéra určiť, ak máte konkrétne zručnosti potrebné pre pozíciu. Je to tiež jednoduchý spôsob, ako sa dostať resumé kľúčové slová do svojho životopisu.

Mnohí zamestnávatelia využívajú automatizované systémy sledovania žiadateľa (ATS) pre skenovanie kandidáta obnoví; Tieto systémy sú naprogramované tak, aby vyhľadávať konkrétne kľúčové slová.

Čím viac kľúčových slov Váš životopis môže “odpovedajú,” čím viac je pravdepodobné, že váš životopis bude vybraná pre kontrolu zo strany ľudské oči.

zručností

  • Zvládnutie programov Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Skúsenosti s QuickBooks a udržiavanie kancelárske rozpočtu
  • Schopnosť pracovať s niekoľkými operačnými systémami, vrátane Windows, Mac OS X a Linux

Viac Pokračovať zručnosti Oddiely

Ak existuje viac typov zručností, ktoré sú pre prácu, o ktorú sa uchádzate o dôležité, môžete zahrnúť viac ako jeden zoznam zručností vo svojom životopise.

Napríklad, ak sa uchádzate o prácu v oblasti vzdelávania, môže zahŕňať “Počítačové znalosti” Zoznam a “Jazykové zručnosti” zoznamu.

Zoznamy na zhodnotenie

Nie ste si istí, aké zručnosti zaradiť? Tu je zoznam životopis a motivačný list kľúčových slov, ktoré možno použiť na opis svoje zručnosti, rovnako ako zoznamy životopisov zručností pre celý rad profesií a typov pracovných miest.

Schopnosti: Hard vs. Soft

Šikovnosť sady zahŕňajú ako tvrdé zručnosti a mäkké zručnosti. Hard skills sú učenlivé schopnosti či zručnosti, ktoré je možné kvantifikovať. Mäkké zručnosti sú subjektívne interpersonálne zručnosti (napríklad “komunikácia”, “vedenie”, “teambuilding” alebo “motivačný” zručností), ktoré sú oveľa ťažšie kvantifikovať.

Oba typy zručností môžu byť zahrnuté do životopisu a sprievodného listu. Tu je viac informácií o rozdiele medzi hard skills a mäkkých zručností, a zoznam mäkkých zručností.

Job Špecifické vs. Prenosný

Špecifické pracovné zručnosti sú tie schopnosti, ktoré umožňujú kandidáta na zamestnanie vyniknúť v určitom zamestnaní. Niektoré schopnosti sa dosiahne tým, že navštevuje školy alebo vzdelávacie programy. Iní môžu byť získané na základe skúseností učenia na pracovisku.

Špecifické pracovné zručnosti sa líši v závislosti na polohe. Napríklad IT help desk pracovník potrebuje počítačové zručnosti, učitelia potrebujú zručnosti plánovanie lekcie a stolári potrebujú zručnosti práce s elektrickým náradím.

Špecifické pracovné zručnosti môže byť porovnaná s prenosných zručností, ako sú komunikácie, organizácie, prezentácie, tímovej práce, plánovanie a riadenie času, ktoré sú potrebné v širokom spektre pracovných miest.

Prenosné zručnosti sú tie, ktoré budete používať v takmer každej práci. Oba typy zručností môžu byť zahrnuté do životopisu.

Nie každá zručnosť by malo byť zahrnuté svoj životopis 

Kým zoznam svoje zručnosti je dobrá vec, nie každý skill vlastniť napríklad – alebo by mala byť – hotela.

Dôležité upozornenie: Neuvádzajte zručnosti, ktoré nemáte v skutočnosti majú. Vynechávať zastarané zručnosti (teda program, ktorý sa naučil používať v úsvitu výpočtovej techniky, napríklad).

Plus, nie je potrebné zahrnúť zručnosti, ktoré sa nevzťahujú k práci po ruke. Ibaže sa uchádzate baviť na detské účastníkov, by nemali byť zahrnuté vaša schopnosť robiť balón zvierat.

Obnovenie zručností časti príkladov

JasonApplicant
6739 Blossom Street
Kingsport, TN 37617
(000) 123-4567
email@email.com

Sociálna Media SPECIALIST

Expert v zvyšovať organizačnej uznanie a dostať sa cez sociálne mediálnych kanálov.

Vysoko kreatívny a pozitívne sociálne médiá špecialista s 6 rokov skúseností budovania sociálne mediálne prítomnosť pre realitných odborníkov a malých podnikateľov. Zbehlý v sociálne médiá marketing a analytika, obsah písanie, editáciu videa a digitálne fotografie.

Kľúčové zručnosti patrí:

Social Media : Facebook, Twitter, Instagram, snapchat, Pinterest, Google+, YouTube

Obsah Úpravy : Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), WordPress

Grafický dizajn : Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Premiere Pro)

PROFESIONÁLNE SKÚSENOSTI

Homefront realitná kancelária, Kingsport, TN
sociálne médiá SPECIALIST (08/2014 – súčasnosť)
dostane na palubu podporovať tím 18 realitných kancelárií pri vytváraní dynamickej sociálnej prítomnosť médií cez Facebook, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, a snapchat kanály. Pozoruhodné úspechy:

  • Zvýšená Facebook nasledovníkov o 74% vďaka svedomitosti a reagujúcich analytiku sociálnych médií.
  • Asistovanej členovia realitné tímu, aby sa zapojili do spolupráce s nehnuteľnosťami reklamnej stratégie vysielania na Craigslist.
  • Vytvorený a postavený prvý kanál na YouTube firmy, vysielanie slideshow walk-priechodky domácich výpisy.

Na voľnej nohe úlohy, Kingsport, TN
sociálne médiá SPECIALIST (06/2012 – súčasnosť)

Generované sieť prebiehajúcich malým podnikom, ktoré potrebujú v malom meradle sociálnych médií a služieb v oblasti správy webových stránok. Zavedených sociálnych médií účty, ktorých webové stránky a od autora príspevkov a blogov. Pozoruhodné úspechy:

  • Postavené trvalé vzťahy so spoločnosťami, vrátane Jane Matthews, realitné kancelárie, Line-suchej bielizne, záhrada Foods a Spring Hill Farms.
  • Vyškolení klienti WordPress a iných digitálnych nástrojov, ktoré im umožní spravovať svoje vlastné webové služby.

VZDELANIE A PRVKY

University of Tennessee , Knoxville, TN
Bachelor of Arts v Media Management, 2012
Zoznam dekana; School of Journalism a elektronických médií štipendium; Junior rok v zahraničí vo Francúzsku

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *