Najlepšie Jobs v správe vysokých školách

Posted on

Najlepšie Jobs v správe vysokých školách

Uvažovali ste o prácu na kampusov vysokej školy? Práca v podaní vysokých škôl majú čo ponúknuť, a existuje veľa rôznych typov pozícií k dispozícii. Väčšina kampusy ponúkajú malebnom parku-ako prostredie s atraktívnou architektúrou a množstvom zelene. Kampusy vysoké školy sú tiež kultúrne a rekreačné strediská s divadla a umenia, rovnako ako fitness centrá a športové tímy.

Mnoho škôl ponúka kampuse založené na zariadení starostlivosti o deti na podporu pracovníkov s rodinami. Vysoké školy zvyčajne ponúkajú veľkorysé balíčkov dávok, vrátane zdravotníctva, dôchodkového zabezpečenia, školné odpustenie alebo pomôcť liberálne dovolenku a pracovnej doby, a pokrytie zdravotného postihnutia.

Vyšší plat Rozsahy Education správa

Ak chcete pracovať v administratíve vyššieho vzdelávania, platy entry level zvyčajne začínajú okolo $ 50,000, zatiaľ čo správcovia C-úrovni môže robiť až do výšky $ 200,000 a v niektorých polohách

vzdelávacie Požiadavky

Entry-level pracovných miest v správe vysokých škôl zvyčajne vyžadujú bakalársky titul, zatiaľ čo staršie pozície často vyžaduje magisterský titul alebo Ph.D.

index trhu práce

Bureau of Labor Statistics uvádza, že zamestnanosť správcov pomaturitného vzdelávania sa predpokladá rast o 10% od roku 2016 do roku 2026, rýchlejšie, než je priemer u všetkých povolaní.

Práca v administratíve Higher Education

Tu sú niektoré kariérny kategórie, ktoré ponúkajú príležitosti k mať produktívny kariéru v oblasti vyššieho vzdelávania, s prehľadom pracovných miest a priemernej mzdy pre každé oddelenie.

1. Akademický Poradenstvo
Akademický radí personál radí študentmi o výbere samozrejme akademické obory, stratégie pre riešenie akademické problémy, písanie poznámok, skúšobné odber a vzťahy s fakultou.

Oddelenie Náplň práce:

 • Správa a pomáhať pri plánovaní, realizácii, hodnotenie a zlepšovanie programov a služieb útvaru.
 • Koordinovať skupinové poradenstvo sedenie pre pokračujúce študentov a na nové študentské orientáciou.
 • Analyzovať informácie zadržiavať a rozvíjať programy zamerané na zvýšenie retencie.
 • Radí športovcom na akademickej požiadavky pokroku a pomáhať zahraničným študentom.

Jobs:  Akademický poradca, vysokoškolské tréner, koordinátor podporu študent, asistent réžie, spolupracovník riaditeľ, riaditeľ žiakom úspešnosti tréner, a pre-law poradcu.

Plat: Platy v akademickom radí úrad sa pohybovala od $ 45.702 za akademický poradca $ 96.679 za hlavného akademického radia dôstojník, podľa 2017-18 profesionálov v oblasti vyššieho vzdelávania plat prieskumu, ktorý uskutočnila College a University záujmového združenia pre ľudské zdroje (CUPA- HR) a hlási HigherEdJobs.

2. Prijímacie / zápis Správa
oddelenia Prijímacie Instrumentum nábor študentov na vysoké školy.

Oddelenie Náplň práce:

 • Vykonávať prehliadky, organizovať a zamestnanci prijatie udalosti.
 • Rozhovor kandidáti, čítanie a vyhodnocovanie žiadostí, a zostavovať štatistiky.
 • Vypracovať stratégie náboru do pôdy správnej študentov, vyškoliť a dohliadať personál, a rozvíjať digitálne a papierové materiály propagujúce inštitúcii.

Jobs:  tituly Pracovné rozmedzí od prijímacej poradcu / zástupcu a asistent réžie na entry-level, Associate Director, riaditeľ a viceprezident spoločnosti viac seni

Plat:  Priemerná mzda v návštevnosti pohybovali od 40.334 $ pre prijímacie poradcovia až 209.415 $ generálnych dôstojníkmi zápisu, podľa 2017-18 profesionálov v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov.

3. Development / Rozvoj
Rozvoj úrad Instrumentum úsilie fundraising na vysokú školu.

Oddelenie Náplň práce:

 • Kultivovať vzťahy s absolventmi, rodičia, sponzormi a ďalších mecenášov. Posúdiť záujmy fundraisingu cieľov a oznamovanie informácií o súvisiacich vysokoškolských programov a iniciatív.
 • Zhromažďovať a analyzovať kariéru a finančné informácie o potenciálnych darcov uprednostniť ďalekosiahleho úsilie.
 • Zdroj príbehov absolventov na komunikačné pracovníkov začleniť svoje úspechy s vysokoškolskými publikácií.
 • Rozvíjať fundraising stratégie a prispievať k hornému správy o darcovských prioritách inštitucionálnych cieľov.

Jobs:  Director of pokrok, vedenie darčekové dôstojník, riaditeľ ročný dávania, vedúci kampane, námestník riaditeľa povýšenie, darcu vzťahov koordinátor, riaditeľ povýšenie služieb, vyhliadky výskumný pracovník, plánovaný dávať dôstojník a rozvoja asistent.

Plat:  Platy v postupe pohybovali od 51.672 $ pre športové Information Officer, 55.692 $ za redaktor a 124.799 $ za hlavného správcu marketing, podľa 2017-18 profesionálov v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov.

4. Obchodné a finančné služby
kancelárie v obchodných a finančných služieb, dohliadať na obchodné funkcie kolégia, nastaviť zásady týkajúce sa finančných transakcií, udržiavať finančné záznamy, a zabezpečiť súlad s finančným nariadením.

Oddelenie Náplň práce:

 • Identifikovať preferované dodávateľa pre tovary a služby a dojednávať zmluvy.
 • Pripravte sa na audity a reagovať na nálezy.
 • Generovanie zostáv a udržiavať systémy tak, aby odbory na vysokej škole môže sledovať stav finančných prostriedkov.
 • Navrhnúť a implementovať proces oddelenia formulovať rozpočtových požiadaviek.
 • Spravovať svoje financie a investície vo výške darov a ďalších tokov príjmov.

Jobs:  pokladník, účtovník, kontrolór, účtovníctvo techník, vrátane riaditeľa, zástupcu riaditeľa, zástupcu riaditeľa, rozpočet analytik, záväzky špecialista, pokladničné, mzdy asistenta, účtovné asistent a pohľadávky správca.

Plat:  Mzdy v podnikateľskej a finančnej divízie sa pohybovala od $ 51.108 za účtovný na $ 70.003 za nákupným manažérom na $ 193.860 pre manažér obchodného rozvoja, v súlade s 2017-18 profesionálmi v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov.

5. Kariéra Služby

Kariéry kancelária na vysokých školách dohliada na profesijný rozvoj študentov a absolventov.

Oddelenie Náplň práce:

 • Vyvinúť stáž, regrutovanie a pracovné príležitosti pre študentov. Organizovať informačné panely a programy kariéry vzdelávať študentov o možnostiach. Nábor absolventov a rodičia k účasti na vytváranie sietí akcie pre študentov a absolventov na obrátku.
 • Vyvinúť a dodať semináre na rozvoj životopis, pohovor, vytváranie sietí a hľadanie zamestnania stratégie.
 • Posúdiť záujmy, zručnosti a hodnoty a identifikovať relevantné možnosti kariéry.
 • Vykonávať zosmiešňovať rozhovory, recenziu životopisy a sprievodného listu, a tréner študentov a absolventov o hľadaní zamestnania techník.

Jobs:  Kariéra poradca, asistent réžie, spolupracovník riaditeľ, nábor koordinátor, absolventi poradca, asistent riaditeľa pre vzťahy zamestnávateľov, a riaditeľ profesionálneho rozvoja.

Plat:  Platy v kariérových služieb vysokoškolákov sa pohybovala od $ 48.358 pre kariérny poradca na 100.497 $ generálnych rozvoja kariéry policajtov, podľa 2017-18 profesionálov v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov.

6. Vysoká škola marketing / Communications
Útvary v rámci univerzitných komunikácií vytvárať a koordinovať správy o vysokej škole a jej úspechy k médiám, absolventov, rodičia, vládnych inštitúcií, nadácií a širokú verejnosť.

Oddelenie Náplň práce:

 • Rozvíjať obsah pre vysoké školy na webové stránky, časopisov, katalógov a ďalších publikáciách.
 • Koordinovať propagačné akcie a nájsť umiestnenie pre príbehy s médií.
 • Vytvoriť témy pre publikácií a spisovateľov, a rozhovor a profilu kľúčových areálu prispievateľov a absolventov.
 • Vypracovali stratégie pre podporu školy.

Jobs:  riaditeľ komunikácie, media relations režisér, strihač, spisovateľ, webmaster, marketingový riaditeľ, manažér public relations, projektant, manažérom publikácií a spolupracovník riaditeľ pre digitálnu komunikáciu.

Plat:  Platy v škole marketing / komunikácia sa pohybovali od 47.728 $ pre entry-level darčekové dôstojníkov až $ 180,000 na vrchných povýšenie dôstojníkov, podľa 2017-18 profesionálov v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov.

7. Počítačové a informačné technológie

Kancelárií v rámci počítačovej a informačné technológie divízie dohliadať na nákup a údržbu počítačového vybavenia / software a servis digitálnych potreby vysoké školy komunity.

Oddelenie Náplň práce:

 • Komunikovať s používatelia univerzitnú ohľadom ich potreby pre technikov a navrhuje systémy na pomoc oddelenie pracovať efektívnejšie.
 • Rozvíjať školenia a semináre učiť zamestnancom používať klientske a serverové výpočtové zdroje.
 • Riešiť problémy s existujúcim softvérom a hardvérom.
 • Hodnotiť nové trendy v oblasti výpočtovej techniky, a odporučí budúce konfigurácia zdrojov do areálu vedenia.

Práca:  Programátor analytik, správca databázy, bezpečnosť sietí analytik, správca systémov, sieťová architekt, web developer, aplikácie pre vývojárov a service desk asistent.

Plat:  Platy v oblasti výpočtovej techniky a informačných technológií sa pohybovala od $ 60.947 pre programátor analytik na $ 75.840 pre správcu databázy na $ 252.794 pre šéfa IT pracovníka, v súlade s 2017-18 profesionálmi v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov.

8. Finančná pomoc
finančná pomoc úrad Hotelový personál radia študentmi ohľadom možností financovania svojho vzdelania.

Oddelenie Náplň práce:

 • Správa a prideľovať zdroje finančnej pomoci na základe posúdenia oprávnenosti žiadateľov.
 • Generovanie štatistických správ o podpore študentov.
 • Spolupracovať s hospitalizáciou prezentovať informačné sedenie pre záujemcov o štúdium.
 • Vypracovať pravidlá a postupy na vybavovanie žiadostí o pomoc.
 • Dohliadať a koordinovať spracovanie zadania a obaly pre všetky formy podpory študentov, vrátane grantov, pôžičiek, štipendií a ďalších ocenení.
 • Správy o plnení do štátnych a federálnych agentúr dohliada na prideľovanie podpory študentov.

Jobs:  poradca Finančná podpora, asistent réžie, spolupracovník riaditeľ, riaditeľ, úradník finančnú pomoc, poradca finančnú pomoc, a pomocní finančnú pomoc.

Plat:  Platy v kancelárii finančnej podpory sa pohybovala od $ 42.840 za poradcu finančnej pomoci do výšky $ 120.825 pre vedúceho úradníka finančnú pomoc v súlade s 2017-18 profesionálmi v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov.

9. ľudských zdrojov

Ľudských zdrojov (HR) úrad na vysokej škole dohliada na nábor zamestnancov, rozvoj vzdelávacích programov, správa benefitov, personálnych informačných systémov, politík odmeňovania, pracovník / pracovnoprávnych vzťahov a dodržiavanie rozmanitosti / začlenenia.

Oddelenie Náplň práce:

 • Nastaviť politiky zamestnanosti a vytvoriť príručku zamestnancov.
 • Zhodnotiť potreby zamestnancov a rozvíjať programy, ktoré sa zameriavajú na vývojové a inštitucionálne priority.
 • Vytvorenie stratégie pre získavanie kandidátov a aplikácie na obrazovke.
 • Možnosti výskum s cieľom optimalizovať zdroje zamestnaneckých výhod.
 • Sprostredkovávať konflikty medzi zamestnancami a rozvíjať programy, ktoré zvyšujú morálku zamestnancov.

Práca:  HR asistent, regrutovanie asistent, výhody asistent, výhody manažér, náborář, spolupracovník riaditeľa pre ľudské zdroje, viceprezident pre ľudské zdroje, riaditeľ rozmanitosti a začlenenie, vzdelávanie a manažér rozvoja a ľudských zdrojov informačných systémov analytik.

Plat:  Platy vysokoškolákov v oblasti ľudských zdrojov sa pohybovala od $ 44.183 pre koordinátora HR do 200.592 $ generálnych dôstojníkmi ľudských zdrojov v súlade s 2017-18 profesionálmi v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov.

10. tajomník

Registrátor kanceláriu názory a analyzuje proces registrácie.

Oddelenie Náplň práce:

 • Vypracovať plány akademických ponúk v spolupráci s akademickými pracoviskami.
 • Vyhodnocovať a upravovať systémy pre udržanie akademické záznamov a zaistenie bezpečnosti údajov o študentov.
 • Poskytne dokumentáciu a poradenstvo pre študentov, pokiaľ ide o ich formálnu pokrok smerom k požiadavkám promócie.
 • Overiť, že študenti splnili požiadavky na promócii.
 • Aktualizujte akademických poradcov o zmenách kurikulárnou.
 • Vytvárať a distribuovať správy rozhodujú o zápise.

Jobs:  Registrátor asistent, asistent kancelárie, spolupracovník kancelárie, registračné asistent, kancelárie, prenos úverového hodnotiteľ a záznamy techník.

Plat:  Platy v kancelárii registrátora sa pohybovala od $ 49.347 za asistenta registrátora, $ 61.688 za pridruženého registrátora na 123.960 $ generálnych správcov registrov a záznamy dôstojníkov, podľa  2017-18 profesionálov v oblasti vyššieho vzdelávania v prieskume platov .

Tipy pre Pristátie prácu v oblasti vyššieho vzdelávania

Väčšina pracovných miest v oblasti vyššieho vzdelávania vyžadujú aspoň bakalársky titul. To znamená, že potenciálni kandidáti už máte vzťah na vysokej škole, že som sa zúčastnil, takže pákový efekt, že umiestnením sami čoskoro. Ak uvažujete kariérne možnosti ako absolvent, existuje mnoho spôsobov, ako možno využiť svoje vysokoškolské pripojenia.

Spustiť, keď ste študent.  Vysokoškoláci môžu sledovať stáže, asistenčné, zamestnanie študentov a dobrovoľníkov rolí na akademickej pôde, zatiaľ čo dokončenie ich miery pestovať zázemie v tejto oblasti.

Zriadiť informačné stretnutia. Vzhľadom k tomu, študenti a absolventi sú oceňované zúčastnené strany, budú univerzitnú odborníci zvyčajne prevziať úlohu poradcu a poradca pre študentov či absolventov, ktorí majú záujem o prácu v oblasti vyššieho vzdelávania. Odborníci prístup na oddeleniach, ktorá vás zaujíma a zdvorilo požiadať o informatívne konzultácie s cieľom zistiť, čo je potrebné pre prácu v teréne. Požiadať o návrhy o tom, čo môžete urobiť ako študent alebo absolvent získať nejaké skúsenosti v rámci ich oddelení.

Použiť rovnakú stratégiu na iných vysokých školách.  Pri hľadaní zamestnania, používať rovnaký informačné pohovory s technikou v ďalších inštitúcií, aby získal publikum s odborníkmi v oddeleniach záujmu. Tieto lekcie vám pomôžu predviesť svoje interpersonálne a komunikačné zručnosti, ktoré sú tak dôležité v oblasti vyššieho vzdelávania.

Pripojiť na LinkedIn.  Väčšina odborníkov v oblasti vyššieho vzdelávania sú členmi LinkedIn. Vypracovať kompletný LinkedIn profil a osloviť absolventov a členovia príslušných odborných skupín na poskytovanie informácií a podnetov.

Hľadanie práce online.  Najlepšie pracovné miesta pre zistenie otvorov vo vysokom školstve sú HigherEdJobs, tým  Kronika vysokoškolského vzdelávania , LinkedIn, a naozaj. Prvé dve miesta vám umožní vyhľadávať podľa kategórií administratívnych pozíciách. Pri vyhľadávanie inzerátov na LinkedIn, alebo dokonca použiť kľúčové slová ako “vstupné” alebo “vývoj”.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *