A Zoznam najlepšie platených Hodinové Jobs

Posted on

A Zoznam najlepšie platených Hodinové Jobs

Niektorí ľudia si myslia, že práce, ktoré platia na hodinu zaplatí menej ako platených pracovných miest, ale to nie je vždy prípad. Rad plný úväzok hodinové pracovné miesta ponúkajú značné platy a dobré výhody. Mnoho ľudí dáva prednosť hodinové pracovné miesta, pretože umožňujú flexibilitu a často umožňujú pracovníkom opustiť svoju prácu v kancelárii.

Tu je 15 z najobľúbenejších, vysoko platení hodinových pracovných miest. Tieto práce sú jedny z najobľúbenejších hodinových pracovných miest dnes, na základe najčastejších hľadaní zamestnania na Indeed.com. Dáta mzda od Bureau of Labor Statistics odhadov mája 2017. Priemerné príjmy uvedené sú priemerné hodinové mzdy pre jednotlivé povolania.

Administratívny asistent / tajomník

Sekretárky a administratívne asistenti vykonávať kňazské a organizačné úlohy pre organizáciu. Pracujú v takmer každom odvetví, vrátane práva, medicínu a vládou.

Pay závisí od odvetvia a zložitosti úloh sekretárky. Napríklad, výkonné sekretárky a výkonné administratívne asistenti, ktorí pracujú pre vrcholových manažérov, môžu získať až v priemere 27,60 $ / hod.

Priemerná Administratívny asistent Plat: $ 18.21 / hodinu

Zubný asistent

Zubná asistenti pracujú v zubných ordináciách, vykonáva celý rad úloh, od starostlivosti o pacientov zaznamenávať dodržaní určitej laboratórne práce.

Niektoré štáty vyžadujú, aby zubná asistenti absolvent akreditovaného programu a prejsť certifikáciou štátne alebo licenčné skúšku, kým iné štáty vyžadujú iba on-the-job školenia.

Väčšina zubných asistentov pracovať na plný úväzok, ale mnoho z nich sa rozhodnete pracovať na čiastočný úväzok. Niektoré zubné asistenti pracujú večer alebo cez víkendy, v závislosti na hodinách svojej kancelárie.

Priemerná Zubná asistent Plat: $ 18.09 / hodinu

finančný riaditeľ

Finanční úradníci vykonávať rôzne administratívne povinnosti pre banky, poisťovne a ďalšími organizáciami.

Konkrétne úradník pracovných miest finančnú pohybujú od bankových overovateľmi do bookkeepers na mzdy úradníkov. Väčšina úradníci vyžadujú maturitu a on-the-job školenia, hoci niektoré špecializované úradníci vyžadujú vysokoškolské vzdelanie v odbore podnikania alebo ekonómiu.

Priemerná Finančný riaditeľ Plat: $ 18.60 / hodinu

Stavbár

Stavební robotníci vykonávať rad úloh, na stavbách, v rozmedzí od prípravy staveniska k vykladaniu materiály obsluha strojov. Stavební robotníci môžu pomáhať stavať budovy, strhnutie budov, postaviť cesty, alebo kopať tunely alebo šachty.

Niektoré stavební robotníci sú samostatne zárobkovo činné osoby, zatiaľ čo iní pracujú na zhotoviteľa stavby alebo spoločnosti. Väčšina stavebných robotníkov vyžadujú krátky on-the-job školenia, hoci niektorí stavební robotníci sa zapojili do učňovské programy, ktoré ponúkajú technické inštrukcie.

Niektorí robotníci získať certifikáty špeciálne zručnosti, ako je betón dokončovacie naučiť vykonávať viac špecializované prácu, ktorá im môžu zarobiť viac peňazí.

Priemerná stavebný robotník Plat: $ 16,080 / hod

Zástupca zákazníckeho servisu

zástupcovia zákazníckeho servisu komunikovať so zákazníkmi v organizácii, odpovedať na otázky týkajúce sa výrobkov organizácie a služieb, a objednávky zákazníkov, manipulácie sa vracia, a sťažností.

Môžu komunikovať so zákazníkmi osobne, alebo prostredníctvom telefónu či internetu. Opakovanie môžu pracovať takmer v každom odvetví, a to od maloobchodu pre financovanie poistenia.

Mnoho zástupcovia pracujú na čiastočný úväzok, a môže pracovať ráno, večer alebo neskoré nočné smeny. Tieto práce sú veľmi dobre hodí pre ľudí, ktorí potrebujú flexibilnú pracovnú dobu.

Priemerná Zákaznícky servis zástupca Plat: $ 15,81 / hod

Delivery Services Truck Driver

Ovládače doručovacie služby kamiónu vyzdvihnúť, dopravy a odísť tovaru v rámci malej geografickej oblasti, ako je kraj alebo mesto. Niektorí vodiči, známy ako vodiči ľahkých nákladných automobilov, uviesť tovar z distribučného centra na rôznych miestach dodania.

Niektorí vodiči tiež slúžiť ako predajné pracovníkov; odporúčajú produkty svojim zákazníkom, zatiaľ čo oni robia dodávky. Vodiči vyžadujú vodičský preukaz, a zvyčajne dostávajú krátky on-the-job školenia.

Delivery Services Truck Driver Priemerný Plat: $ 14,06 / hod

Vodič autobusu

Vodiči autobusov preprave osôb do miest, ako sú školy, práce a špeciálne udalosti. Niektorí (napríklad vodiči autobusov tranzitu a vodiča školského autobusu) riadiť pravidelných linkách, zatiaľ čo iní klienti dopravy deje prenajatých cestách.

plat pre vodiča a plán sa líši v závislosti na konkrétne pracovné miesto. Tranzitná vodiči autobusov môže zarobiť až 18,46 $ / hod, ale môžu pracovať víkendové či večerné smeny.

Ovládače školský autobus zarábajú v priemere o $ 14,93 / hod, ale pracujú iba vtedy, keď škola je v zasadnutí.

Priemerný vodič autobusu Plat: $ 15,87 / hod

phlebotomist

Phlebotomists zbierať vzorky krvi od pacientov. Sú súčasťou väčších lekárskych laboratórnych tímov v nemocniciach, ordináciách lekárov a diagnostických laboratórií. Phlebotomists musí mať maturitu alebo GED

Niektoré štáty požadujú, aby phlebotomists majú štátnu licenciu alebo certifikát, ako. Existuje celý rad ďalších pozícií v rámci laboratórneho tímu, ale phlebotomist pozícií, najmä sú v súčasnej dobe vo vysokej dopyte.

Priemerná Phlebotomist Plat: $ 16.19 / hodinu

assembler

Montéri a spracovatelia konštruovať rôzne produkty od motorov do lietadiel až po hračky. Môžu byť tiež zodpovedný za testovanie kvality hotových výrobkov. Montéri zvyčajne pracujú vo výrobných závodoch.

Väčšina assembler pozícia vyžaduje maturitu a niektoré on-the-job skúsenosti. Avšak, niektoré z viac špecializovaných pozícií vyžadovať viac formálne vzdelanie prostredníctvom technických školách; Tieto pozície majú tendenciu platiť viac peňazí. Napríklad, montérov lietadiel (ktorí potrebujú technické znalosti) môžu získať v priemere o $ 26.64 / hodinu.

Priemerná Assembler a továrnik Plat: $ 15,31 / hod

Zdravotnícky asistent

Zdravotnícki asistenti vykonávať celý rad klinických a administratívnych povinností v kanceláriách lekári. Úlohy môžu byť v rozmedzí od pomoci pri vyšetrení pacientov na stretnutí rozvrhovanie pacientov.

Zdravotníci asistenti zvyčajne musí mať maturitu a on-the-job školenia, ale nie je tam žiadna požadovaná licencie alebo osvedčenia. Rovnako ako phlebotomist pozícií, zdravotnícky asistent pozície sú v súčasnej dobe na vzostupe.

Priemerná Zdravotnícky asistent Plat: $ 15,61 / hod

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *