6 Potenciálne nevýhody Práca doma

Posted on

6 Potenciálne nevýhody Práca doma

OK, teraz, že ste si prečítať 8 Dôvody sa stať Work-at-Home Parent ste všetci pripravení vzdať sa potkania závod (alebo možno vstúpiť, ak ste bol pobyt-at-home rodič). Ale tu je niekoľko ďalších otázok, aby osladiť.

Nie každý nájde všetky z nich skutočne dôjsť k problémom; Záleží na vašej kariéry, osobnosť a rodinu. Ale uznáva potenciálny nevýhody vám umožní im ľahšie riešiť. A väčšina z nich môžu byť riešené stanovením základné pravidlá pre vašu rodinu.

Nepohodlné miešanie prácu aj doma

Áno, pre niektorých to je celý bod, ale nie každý môže súčasne vyjednať požiadavky podnikania a detí. Ak zistíte, že je ťažké povedať “nie” a to buď (alebo oboje), môžete zistiť sami pretiahol tenký. Nechcete zaostávať v práci, pretože rodinné povinnosti zasahujú do pracovného času, alebo na strane fanda, mať pocit, ako by ste mali pracovať po celú dobu.

rozptýlenie

Dokonca aj keď máte na plný úväzok starostlivosti o deti vo vašej domácnosti, ktoré sa zaoberajú rozptýlenie je zásadný zručnosť pre prácu-at-home rodičia. Hoci pravidelné kancelárie majú svoj podiel na rozptýlenie, oni sú zriedka tak osobné ako ty, na ktoré narazíte doma. Dokonca aj so zavretými vaše dvere kancelárie, budete počuť vzlykající dieťa. Vaše materské inštinkty môžu vyzývam, aby ste poskytovala pohodlie, aj keď viete, že váš poskytovateľ starostlivosti o deti môžu a mali by s ňou zaobchádzať.

Možný negatívny vplyv na kariérny postup

Zíde z očí, zíde z mysle. Telezaměstnanci riskujú, že budú prešiel k povýšenie. Táto situácia môže nastať kvôli unsupportive postoja zo strany vyššieho manažmentu je, ktorý môže vnímať možnosť voľby pracovať z domova je nedostatok profesionálneho záväzku. Je však tiež pravda, že nie všetky pracovné miesta, najmä vyššie firemnom rebríčku odchodom možno úspešne telecommuted (aj keď to, čo pracovných miest môže byť účinne telecommuted je niekedy vec názoru). Takže by to mohlo prísť až na voľbe medzi prácou doma a propagácie.

Množstvo vs. kvalitný čas s rodinou

Ak sa vy a vaše dieťa sú zvyknutí na svoj čas spoločne byť neprerušované play, pracujúci doma bude úprava pre obe strany. Skutočnosť, že ste asi nemusí nutne znamenať, že máte k dispozícii. Keď vzrušene váš syn vám prináša jeho najnovšie umeleckej tvorby, je to skvelé, aby sa tam zdieľať svoje nadšenie. Avšak, keď jeho umelecký výstup začína podobať Picassa, nemusia byť schopní dať každému Masterpiece pozornosť, ktorú inak by chcel.

izolácia

Ide o potenciálny nevýhodou všetkých domov na báze pracovníkov. A aj keď nie ste doma sám, niekedy budete potrebovať nejaké dospelých spoločnosť pre svoje vlastné osobné pohody. Navyše hrozí riziko stávať sa izoluje profesionálne tým, že prídu o podstatnú kontakte so spolupracovníkmi.

Zlé stravovacie návyky

Plná chladničky hneď za dverami vašej domácej kancelárie kysne. Nastavenie vlastného rozvrhu môže znamenať viac prestávok na občerstvenie. A pretože mnoho detí jesť celý deň, to vyžaduje vedomé úsilie na udržanie zdravé stravovacie návyky.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *