Paralegal perky – najlepších vecí, o Byť paralegal

Posted on

Paralegal perky - najlepších vecí, o Byť paralegal

Paralegal priemysel výrazne zmenila od roku 1970, kedy sa právny asistent sa prvýkrát objavila ako bona fide kariéry. požiadavky klienta, ekonomickou nutnosťou, a explozívny rast robili asistenti populárny voľbu povolania, a tam nikdy nebol lepší čas, aby koncipientka. Osem Paralegal kariéra výhody načrtnúť niektoré z vrcholov práce v tejto oblasti.

rastúce Pay

Koncipientka vyrovnanie sa neustále zvyšuje v posledných desiatich rokoch, a to aj napriek nerovnosti na ceste v hlbinách 2009-2010 recesie. Ako asistenti vykonávať širšie a komplexnejšie rad úloh (asistenti aj zastupovať klientov na súde v niektorých krajinách a správnych súdov), Paralegal výnosy naďalej stúpať. Priemerná koncipientka plat je 50.561 $ ročne, ale asistenti často činiť prostredníctvom bonusov. Nadčasové hodiny môžete tiež pridať významné peniaze na výplatu koncipientka je.

Explosive index trhu práce

Paralegal pole je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich profesiách na celom svete. Americké ministerstvo práce, Bureau of Labor Statistics predpovedá zamestnávanie asistenti a právnych asistentov rast o 15 percent na desať rokov končiace v roku 2026, oveľa rýchlejšie, než je priemer pre všetky povolania. Medzi faktory, ktoré určujú tento rast je požiadavka klienta pre lacnejšie a efektívnejšie poskytovanie právnych služieb. Vzhľadom k tomu, hodinové sadzby účtované advokátmi sú zvyčajne dvojité alebo strojnásobiť sadzby asistenti pre rovnaký úlohu, advokátska kancelária ekonomika mandáty zvýšené využívanie asistenti minimalizovať náklady. Ako výsledok, koncipientka kariéra je jedným z najhorúcejších non-právnici miest v právnom odvetví.

Easy Entry Kariéra

Na rozdiel od právnikov, ktorí musia absolvovať sedem rokov formálneho vzdelania a zložiť advokátske skúšky vykonávať advokáciu, môžete sa stať koncipientka len za niekoľko mesiacov štúdia. Okrem toho, asistenti nemusíte navštevovať tehla-a-malty inštitúcie; Môžete získať. Asistenti s bakalárskym titulom v právnych štúdií alebo súvisiaceho stupňa alebo bakalársky titul v akomkoľvek odbore a koncipientka certifikát od paralegal programu ABA-schválené majú najviac pracovných príležitostí.

intelektuálne Challenge

Koncipientka práca je intelektuálne náročné a vyžaduje rad zručností na vysokej úrovni. Najúspešnejším asistenti sú bezproblémové riešiteľov a inovatívne myslitelia. Asistenti musia stáť Oblasť odborníkmi vo svojom odbore a oblasti majstrovských právnych postupov, výskumu, projektovanie, a ďalších zručností. Musí zostať na vrchole stále sa meniace zákony a novými právnymi trendov a vývoja, kým prepojenie s právnikmi, protivníka poradcovia, dodávateľmi, zamestnancami, klientmi a ďalšie. Práca sa menia a každý deň prináša nové výzvy.

rastúce Prestige

Ako asistenti vykonávať zložitejšie a náročná práca, koncipientka prestíž rastie. Asistenti sú už jednoducho asistent advokáta; sú za predpokladu, že rolí manažmentu v spoločnostiach, vodcovské rola v advokátskych kanceláriách a podnikateľské role v nezávislých koncipientka podniky. Za tie roky, asistenti prekonal obraz oslávenom právny asistentka stať rešpektoval členmi tímu právnikov.

Príležitosť pomáhať druhým

Kariéru ako koncipientka ponúka jedinečnú príležitosť pomáhať druhým. Tieto možnosti sa líšia v závislosti na cvičisko paralegal je. Napríklad osobné zranenie asistenti pomoc zranenej žalobcovi dostane náhradu ich škôd; duševného vlastníctva asistenti pomáhajú klientom patent a chrániť svoje jedinečné nápady a rodinné právo asistenti pomáhajú klientom v konfliktom so sebou nesie rozvodu a opatrovanie prípady. Asistenti vo verejnom záujme sektor pomoc chudobným a znevýhodnené skupiny obyvateľstva s právnymi otázkami od ochrany proti domácemu násiliu na pomoc pripravujú vôľou.

klient Kontaktný

Kým asistenti pracujú pod dohľadom právneho zástupcu, mnohí asistenti majú priamy kontakt s klientmi. Napríklad asistenti rozhovor potenciálnych klientov na posúdenie opodstatnenosť ich prípade sa pripraviť klientov pre depozície a krížového výsluchu na súde, práca s klientmi získať dokumenty a údaje, pomáhať klientom pri príprave zisťovaní reakcie a slúži ako bod klienta kontaktu skrz puzdro alebo obchod. V určitých oblastiach praxe, ako je rozvod, starostlivosť o deti a osobné zranenia, asistenti “držať klienta ruku” prechádza ťažkým obdobím. Pre mnoho asistenti, neformálne poradenstvo a podporu poskytujú na problémových klientov sú niektoré z najzaujímavejších aspektov práce.

Presúva Štruktúra Právny servis

V posledných niekoľkých rokoch, právne priemysel zažil zásadnú zmenu v spôsobe, akým sú právne služby poskytované. Právnici už nemajú monopol na práva. Nové zákony sa otvárajú dvere pre asistenti plniť širšie spektrum úloh ako kedykoľvek predtým, napríklad zastupovanie v správne konanie, ktoré poskytujú služby priamo verejnosti (napríklad pripravuje právne formy alebo vypracovaním vôľu) a spustenie virtuálneho paralegal firmám, ktoré podporujú právnici vo všetkých oblastiach praxe. Ako mnoho organizácií a skupín push to zabezpečiť rovnaký prístup k spravodlivosti v zaostalých jedincov, budú asistenti slúžiť kľúčovú úlohu v udržiavaní právne náklady pod kontrolou.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *